zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet vile dy kateshe ne Tufine

Tirana › Tirana › Tufine
Per Shitje: 150000 € Zone 341 m²

Shitet vilë dy katëshe në Tufine (Rr. Xhaferr Zelka) me sipërfaqe 341.5 m2 150 000.00 euro .Vila ndodhet në një zonë të qetë , me hapësirë të madhe dhe të gjelbëruar përreth . Në katin e parë ndodhet ...
Ref. royal 427
97 Vizita
Agent
Enkela Shaba
CENTURY 21 Royal

Property

Jepet me qera dyqan në Xhamllik .

Tirana › Tirana › Xhamlliku
Per Qira: 400 € Zone 30 m²

Jepet me qera dyqan në Xhamllik, përballë shkollës Kongresi i Lushnjës. Ambienti ka një sipërfaqe 30m2, 500 euro dhe pozicionohet në rrugë kryesore. Mund të shfrytezohet për aktivitete të ndryshme b...
Ref. royal 426
44 Vizita
Agent
Enkela Shaba
CENTURY 21 Royal

Property

Jepet me qera ambient biznesi në Lapra...

Tirana › Tirana › Laprake
Per Qira: 500 € Zone 270 m²

Jepet me qera ambient biznesi në Laprake 200m nga shinat e trenit 500 euro në muaj. Ambjenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtese të re pesë katëshe buzë rrugës kryesore. Ka një sipërfaqe prej 270m...
Ref. royal 424
41 Vizita
Agent
Enkela Shaba
CENTURY 21 Royal

Property

Jepet me qera dyqan ne Xhamllik

Tirana › Tirana
Per Qira: 125 € Zone 30 m²

Jepet me qera dyqan në Xhamllik 125 euro me sipërfaqe 30m. Shfytëzohet për aktivitete të ndryshme bznesi. Për më shumë informacion kontaktoni në 0676201904....
Ref. royal 422
74 Vizita
Agent
Enkela Shaba
CENTURY 21 Royal

Property

Jepet me qera lokal te Astiri!

Tirana › Tirana › Astiri
Per Qira: 500 € Zone 120 m²

Jepet me qera lokal te Astiri 500 euro. Ka një sipërfaqe 120 m2 . Ky ambient mund të shfrytëzohet për lloje të ndryshme aktiviteti si parukeri , farmaci ,market etj. Ambienti ka hyrje nga rruga kr...
Ref. royal 412
111 Vizita
Agent
Enkela Shaba
CENTURY 21 Royal

Property

Shitet dyqan ne Komunen e Parisit

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 13000 € Zone 22 m²

Shitet dyqan në Komunën e Parisit me sipërfaqe 22 m2 . Ndodhet në katin e parë të një pallati të ri . Lidhet me rrugën kryesore dhe ka mundësi zhvillimi aktiviteti të ndryshëm . Nuk disponon certifik...
Ref. royal 359
305 Vizita
Agent
Enkela Shaba
CENTURY 21 Royal

Property

Shitet garsonierë në zonën e Freskut!...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 29000 € Zone 44 m²

Shitet garsonierë në zonën e Freskut. Ndodhet në katin e 4 të një pallati ekzistues pa ashensor. Eshte e mirë organizuar dhe me një hapësirë të konsiderueshme 44 m2 . Disponon kontrate porosie. Për ...
Ref. royal 309
548 Vizita
Agent
Enkela Shaba
CENTURY 21 Royal

Property

Shitet tokë pranë TEG-ut!

Tirana › Tirana › Sauk
Per Shitje: 144000 € Zone 1310 m²

Shitet tokë e llojit arë me dokumentacion të rregullt. Toka ndodhet 150 m nga rruga kryesore e TEG-ut. Ka një sipërfaqe prej 1310 m2 , me çmim 110 €/m2 (i negociueshëm). Ka pozicion të favorshëm p...
Ref. royal 265
317 Vizita
Agent
Enkela Shaba
CENTURY 21 Royal

Property

SHITET APARTAMENT 2+1, 67m2 NE ALLIAS...

Tirana › Tirana › Allias
Per Shitje: 50000 € Zone 67 m²

Shitet apartament 2+1, 67m2 në Allias 50,000 euro. Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pallati ekzistues në rrugën Njazi Meka dhe disponon certifikatë pronësie. Për një vizitë në pronë kontaktoni...
Ref. royal 158
693 Vizita
Agent
Enkela Shaba
CENTURY 21 Royal

Property

SHITET VILE TEK RRUGA E DIBRËS PRANË M...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 320000 € Zone 0 m²

Shitet Vilë tek rruga e Dibrës pranë Medresesë. Vila është dy katëshe me një sipërfaqe trualli prej 225m2. Banesa ndodhet në një nga zonat më të preferuara të qytetit dhe disponon dokumenta të rregu...
Ref. royal 114
542 Vizita
Agent
Enkela Shaba
CENTURY 21 Royal

Property

SHITET NDËRTESE 4 KATE NË BABRRU

Tirana › Tirana › Kamez
Per Shitje: 220000 € Zone 400 m²

Shitet ndërtesë 4 kate në Babrru e pajisur me certifikatë të rregullt pronësie. Për një vizitë në pronë ju lutem kontaktoni në nr, e tel: 0676201904....
Ref. royal 113
265 Vizita
Agent
Enkela Shaba
CENTURY 21 Royal

Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E DIBR...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 120000 € Zone 100 m²

Shitet Apartament 2+1 tek Rruga e Dibrës pranë Medresesë. Apartamenti ndodhet në katin e 7, ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe është i pajisur me certifikatë pronësie. Sipërfaqja totale e apartamentit ...
Ref. royal 85
3296 Vizita
Agent
Enkela Shaba
CENTURY 21 Royal