zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QERA DUPLEX 3+1 I MOBILUAR N...

Durrës › Durrës
Per Qira: 220 € Zone 130 m²

Jepet me qera duplex me siperfaqje 130 m2 afer Tatim Taksave,Durres.Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,1 dhome magazine,2 banjo,1 ballkon dhe 1 verande te madhe!Kati i 3 i nje pallati ...
Ref. gate 385
91 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 I MOBILUA...

Durrës › Durrës › Stacioni I Trenit
Per Qira: 240 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati cilesor me ashensor.Organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje dhe 2 ballkone qe shikojne detin.Hapesire parkimi.Per nje shoqerim ne prone kontaktoni:...
Ref. gate 384
94 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE SHESHI PRANV...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 70000 € Zone 114 m²

Apartamenti ka siperfaqe 114 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues.Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 banjo dhe ka nje verande 50 m2 ne shfrytezim.Per nje shoqerim ...
Ref. gate 383
69 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE DURRES...

Durrës › Durrës
Per Qira: 170 € Zone 0 m²

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqje 110 m2.Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.Hapesire parkimi.Per nje shoqerim ne prone kontaktoni:ARJA...
Ref. gate 365
349 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

JEPET ME QERA VILE NE DURRES!

Durrës › Durrës
Per Qira: 1500 € Zone 400 m²

Jepet me qera vile 3 kateshe ne lagjen 18 Durres.Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe disponon punime shume cilesore.Parking per 3 makina.Per nje shoqerim ne prone kontaktoni:ARJAN LIMANAJ 069530057...
Ref. gate 360
140 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

JEPET ME QERA RESTORANT NE VOLLGA,DURR...

Durrës › Durrës › vollga
Per Qira: 800 € Zone 0 m²

Jepet me qera restorant ne zonat me te frekuentuara ne qytetin e Durresit.Ambjenti eshte i pozicionuar ne krah te detit duke lene mundesine e shfrytezimit per biznese si restorant,bar etj.Per nje shoq...
Ref. gate 359
85 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DE...

Durrës › Durrës › vollga
Per Shitje: 100000 € Zone 100 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqje 100 m2 ne nje nga zonat me te preferuara te Durresit.Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati mjaft cilesor dhe me punime bashkekohore.Hapesire parkimi e si...
Ref. gate 358
181 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES 37000 ...

Durrës › Durrës › Tregu fshatar
Per Shitje: 37000 € Zone 67 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 67 m2 ne zonen e Markates, Durres. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Disponon hapesire parkimi dhe lulishte nga te dyja anet e pallatit. Pe...
Ref. gate 346
437 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

APARTAMENT 2+1 ME QERA NE VOLLGA, DUR...

Durrës › Durrës › vollga
Per Qira: 350 € Zone 130 m²

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 130 m2 ne Vollga. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati cilesor me ashensor. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje, 2 tualete dhe 2 ...
Ref. gate 341
214 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 I KOMPLETUAR NE ...

Durrës › Durrës › Plazhi rrota e kuqe
Per Shitje: 48000 € Zone 74 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqje 74 m2 ne Lagjen 13, Plazh, Durres. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati cilesor me ashensor. Shitet i mobiluar. Disponon certifikate pronesie. Per nje sh...
Ref. gate 335
105 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

BAR/RESTORANT PER SHITJE NE SHKOZET 13...

Durrës › Durrës › Shkozet
Per Shitje: 130000 € Zone 140 m²

Shitet bar/restorant me siperfaqe 140 m2 buze rruges Shkozet-Durres. Ambienti momentalisht eshte 1 katesh por mundeson ngritje pasi themelet jane per 4 kate. Ka nje arredim te mire dhe nje kuzhine fu...
Ref. gate 334
103 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DET...

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 93000 € Zone 126 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqje 126 m2 perball detit.Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete,2 ballkone dhe ndodhet ne nje prej komplekseve me te mira ne bregdetin e Durr...
Ref. gate 332
132 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE STACIONIT ...

Durrës › Durrës › Stacioni I Trenit
Per Shitje: 54000 € Zone 155 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqje te brendshme prej 75 m2 dhe nje verande prej 80 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati cilesor me ashensor.Eshte i organizuar ne nje dhome gjumi,1 dhom...
Ref. gate 326
366 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK STACIONI I T...

Durrës › Durrës › Stacioni I Trenit
Per Shitje: 41000 € Zone 83 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 83 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati cilesor me ashensor dhe eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, 1 dhome ndenje,1 tualet dhe dy ballkone ! Ndri...
Ref. gate 325
290 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA !

Durrës › Durrës › Shetitorja Taulantia
Per Shitje: 85000 € Zone 118 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 118 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati cilesor me ashensor ! Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje, 2 tualete dhe 1 ballkon. Per nje ...
Ref. gate 320
61 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE PJESERI...

Durrës › Durrës › Currila
Per Shitje: 80000 € Zone 105 m²

Shitet apartament me siperfaqje 105 m2 ne zonen e Currilave, Durres. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje, 2 tualete dhe 3 ballkone ! Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati s...
Ref. gate 318
244 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DET...

Durrës › Durrës › Currila
Per Shitje: 69000 € Zone 75 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 75 m2 ne zonen e Currilave, Durres. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati cilesor dhe eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje dhe 1 tualet. Per...
Ref. gate 317
215 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DET...

Durrës › Durrës › Currila
Per Shitje: 180000 € Zone 145 m²

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 145 m2 ne zonen e Currilave Durres ! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati mjaft cilesor dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi,1 dhome ndenje, 2 tualete dhe 5 ...
Ref. gate 316
211 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

SHITET TOKE NE KEPIN E RODONIT, DURRES...

Durrës › Durrës
Per Shitje: Zone 34000 m²

Shitet toke me siperfaqe 34000 m2 ne bregdetin e Kepit te Rodonit. Eshte ne nje pozicion shume te favorshem per ndertim vilash apo resorti pasi ndodhet 100 m prane detit dhe e vendosur ne nje vend kod...
Ref. gate 314
247 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 AFER GALAKTIKUT,...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 44900 € Zone 72 m²

Shitet apartament me siperfaqe 72 m2 prane Galaktikut . Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, dhome ndenje, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Per nje shoqerim ...
Ref. gate 313
272 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

SHITET APARTAMENT PERBALLE PORTIT, DUR...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 110000 € Zone 111 m²

Shitet apartament me siperfaqe 111 m2 me pamje nga deti. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati mjaft cile...
Ref. gate 312
214 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

SHITET APARTAMENT NE ZONEN E PLAZHIT, ...

Durrës › Durrës › Plazh
Per Shitje: 45000 € Zone 98 m²

Shitet apartament me siperfaqe 98 m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje, 2 tualete dhe 3 ballkone me pamje nga deti! Ndodhet ne zonen e plazhit te Durresit ne vije te dyte me bregdetin.Per n...
Ref. gate 311
254 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

JEPET ME QERA MAGAZINE NE SHKOZET, DUR...

Durrës › Durrës › Shkozeti
Per Qira: 3300 € Zone 0 m²

Jepet me qera magazine me siperfaqe 2200 m2 ne nje zone industriale te Durresit. Ka nje lartesi prej 4 m dhe largesi nga kollona ne kollone prej 9.5 m. Magazines i bashkangjiten 2 zyra dhe 3 tualete p...
Ref. gate 310
107 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573
Property

DYQAN PER QERA NE ZONEN E BULEVARDIT, ...

Durrës › Durrës
Per Qira: 500 € Zone 161 m²

Jepet dyqan me qera ne nje nga zonat me te frekuentuara te Durresit. Siperfaqja eshte 161 m2, dhe eshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi si psh klinike, farmaci etj. Punimet jane teper cilesore....
Ref. gate 303
133 Vizita
Agent
Arjan Limanaj
CENTURY 21 Gate
069 53 00 573