zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE ALI DEM!...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 100000 € Zone 0 m²

Shitet ambienti ne Ali Dem . Ambienti ka siperfaqe prej 57.8 m2 i cili ka nje tualet. eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme . Per me shume informacion na kontaktoni....
Ref. bridge 438
78 Vizita
Agent
Marjola Manxhari
CENTURY 21 Bridge
0692663186
Property

SHITET VILE TEK BLLOKU I VILAVE SELITE...

Tirana › Tirana › Selite
Per Shitje: 200000 € Zone 255 m²

Vila eshte 2 kateshe dhe ka nje siperfaqe totale prej 255m2 ne te cilat 160m2 jane siperfaqe ndertimi.Secili nga katet ka hyrje me vete.Kati i pare organizohet nga ambienti i ndenjes bashke me ambien...
Ref. bridge 435
145 Vizita
Agent
Marjola Manxhari
CENTURY 21 Bridge
0692663186
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA GARAZH MBRAPA...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 20000 € Zone 42 m²

Shitet ose jepet me qira garazh mbrapa UET, me siperfaqe 42 m2 ,mund te jete funksional edhe si magazine.Per me shume informacion na kontaktoni....
Ref. bridge 431
97 Vizita
Agent
Marjola Manxhari
CENTURY 21 Bridge
0692663186
Property

SHITET PENTHOUSE NE MYSLYM SHYR!

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 250000 € Zone 300 m²

Ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes shitet dhe jepet me qira kati i fundit nje pallati te ri me punime shume cilesore.Ka nje siperfaqe prej 300m2 ne te cilen 150m2 jane siperfaqe banimi ku ...
Ref. bridge 428
163 Vizita
Agent
Marjola Manxhari
CENTURY 21 Bridge
0692663186
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT PRANE SHKOLLES E...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 900 € Zone 124 m²

Jepet me qira ambient komercial 124m2 i pershtatshem per zyra prane shkolkes Emin Duraku. Ambienti eshte i organizuar ne 2 zona te ndara , 1 tualet. Ambienti eshte i pajisur me 2 kondicionere....
Ref. bridge 402
112 Vizita
Agent
Marjola Manxhari
CENTURY 21 Bridge
0692663186
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT TE RR. E ELBA...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 450 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes.Me nje siperfaqe prej 102m2 ai organizohet ne sallon ndenjeje,2 dhoma gjumi te bollshme,nje verande te madhe si dhe tualeti.Ambienti...
Ref. bridge 401
107 Vizita
Agent
Marjola Manxhari
CENTURY 21 Bridge
0692663186
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TE RR.NDRE MJ...

Tirana › Tirana › Rruga Ndre Mjeda
Per Shitje: 153000 € Zone 76 m²

Shitet ambient komercial te Rr.Ndre Mjeda perball Kontaktit.Ambienti eshte 76.5m2 dhe zoteron certifikat pronesie.Organizohet nga hapesira qendrore dhe nje tualet. .Mund te shfrytezohet per aktivitet...
Ref. bridge 376
159 Vizita
Agent
Marjola Manxhari
CENTURY 21 Bridge
0692663186
Property

SHITET SHTEPI PRIVATE TE SHKOLLA E KUQ...

Tirana › Tirana › Shkolla e Kuqe
Per Shitje: 200000 € Zone 160 m²

Shtepia ndodhet ne nje nga lagjet me tradicionale te Tiranes prane rruges Qemal Stafa.Ka nje siperfaqe toke prej 160m2 dhe ndertimi prej 78m2 dhe organizohet ne 2 dhoma ,salloni,tualeti si dhe nje dep...
Ref. bridge 370
396 Vizita
Agent
Marjola Manxhari
CENTURY 21 Bridge
0692663186
Property

Ambient biznesi per Qira

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambient 30 m2 ne katin e dyte te nje pallati me fasade nga rruga A.Z Cajupi . Momentalisht funksionon si klinike dentare . Per nje vizite mos hezitoni te na kontaktoni...
Ref. bridge 361
244 Vizita
Agent
Marjola Manxhari
CENTURY 21 Bridge
0692663186
Property

AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA NE MYSLYM SH...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 550 € Zone 55 m²

Ne Myslym Shyr,rruga Shyqyri Berxolli,jepet me qira ambient komercial 55 m2.Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi te ri,prane nje zone te populluar me shume kalueshmeri. Ka nje fasade te m...
Ref. bridge 357
258 Vizita
Agent
Marjola Manxhari
CENTURY 21 Bridge
0692663186
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE BRRYL!

Tirana › Tirana › Berryli
Per Shitje: 93000 € Zone 108 m²

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 108m2.Organizohet ne 3 dhoma gjumi njera nga te cilat me tualetin brenda,1 sallon dhe 1 tualet.Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor me administrim m...
Ref. bridge 336
410 Vizita
Agent
Marjola Manxhari
CENTURY 21 Bridge
0692663186
Property

Apartament 2+1 per Qira

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Jepet apartament me qira ne rrugen Muhamet Gjollesha . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues , i perbere nga 3 dhoma , 1 tualet dhe 1 depo . Ambjenti eshte me fasade nga rruga...
Ref. bridge 313
1232 Vizita
Agent
Marjola Manxhari
CENTURY 21 Bridge
0692663186