zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

OKAZION SHITET HOTEL NE VORE

Tirana › Tirana › Vora
Per Shitje: Zone 3330 m²

Shitet hoteli ne Vore.Eshte nje mundesi mjaft e mire investimi .Ka nje siperfaqje prej 3333 m2 nfa te cilat 2280 m2 jane siperfaqe ndertimi . Organizohet nga 24 dhoma, 30 poste parkimi , bar-restorant...
Ref. expert 546
59 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI BAR-LOKA...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Qira: 2000 € Zone 184 m²

Jepet me qira ambient biznesi bar-lokal , buze rruges kryesore ne Rrugen Bardhyl .Eshte nje mundesi shume e mire investimi . Per me shume info ose nje vizite ne prone me kontaktoni ne nr 0674033108...
Ref. expert 541
129 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 NE QENDE...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 370 € Zone 102 m²

Jepet me qira apartamenti 2+1 ne qender te Tiranes. Eshte pjesesrisht i mobiluar .Organizohet ne dy dhoma gjumi nje sallon dhe nje tualet .Ndodhet ne katin e 6 pa ashensot.Zona eshte mjaft e mire, pas...
Ref. expert 537
324 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

JEPET ME QIRA AMBIENTI KOMERCIAL NE BL...

Tirana › Tirana › Blv. Zogu i Pare
Per Qira: 1500 € Zone 100 m²

Jepet me qira ambienti komercial ne Blv Zogu i Pare .Ka nje siperfaqje prej 91 m2 dhe me dy fasada xhami Ambienti mund te shfrytezohet si dyqan , zyre,klinike, .Per me shume informacion ose nje vizit...
Ref. expert 535
159 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI VI...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 78000 € Zone 68 m²

Ne zonen e Don Boskos ne kompleksin Vizion + shitet apartament 2+1. Organizohet ne dy dhoma gjumi , nje sallon i perbashket me kuzhinen dhe nje tualet. Ka nje siperfaqje totale prej 74.5 m2 . Eshte i ...
Ref. expert 522
651 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

SHITET BIZNESI PRANE RRUGES SE DURRES...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 30000 € Zone 210 m²

Shitet biznesi lokal - restorant ne nje nga zonat me te kerkuara per shfrytezimin e bizneseve te tilla prane Rruges se Durresit . Investimet qe jane bere ne kete biznes jane goxha te konsiderueshme d...
Ref. expert 496
400 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

SHITET VILA TEK INSTITUTI BUJQESOR....

Tirana › Tirana › Kamez
Per Shitje: 350000 € Zone 600 m²

Shitet vila ne Kamez .Eshte e organizuar ne dy kate : ne katin e pare ndodhen 2 dhoma gjumi nje aneks 1 sallon i bollshem dhe 2 tualete , ne katin e dyte ndodhen 2 dhoma gjumi nje dhome e shfrytezuar ...
Ref. expert 489
260 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

JEPET ME QIRA KAPANONI NE MARIKAJ VORE...

Tirana › Tirana › Marikaj
Per Qira: 800 € Zone 300 m²

Jepet kapanon me qira ne zonen e Marikaj . Ka nje siperfaqje prej 440 m2 . Zona eshte mjaft e mire per tu shfrytezuar nga biznese te ndryshme . Cmimi i qirase 800 euro duke perfshire taksen . Per...
Ref. expert 469
150 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

SHITET APARTAMENTI 3+1+2 TEK RRUGA BAR...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 220000 € Zone 182 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,nje d...
Ref. expert 468
183 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK RRUGA BARR...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 142560 € Zone 105 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,nje d...
Ref. expert 467
83 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA BARRIK...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 120200 € Zone 89 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen, dy d...
Ref. expert 466
206 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA BARRIK...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 87770 € Zone 65 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,nje d...
Ref. expert 465
178 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E BARR...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 97400 € Zone 72 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine ne ndertim ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes prane shkolles se mesme Sami Frasheri. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen,nje d...
Ref. expert 464
173 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK PAZARI I R...

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 150000 € Zone 113 m²

Ne nje zone te qete te Tiranes ne rrugen Qemal Stafa , ne katin e 2 te nje pallati te mire administruar me punime cilesore dhe te ri , shitet nje apartament 2+1. Apartamenti ka orientim mjaft te mire ...
Ref. expert 452
658 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

SHITET RESTORANT + TRUALL PRANE TEG...

Tirana › Tirana › TEG
Per Shitje: 500000 € Zone 360 m²

Shitet ambjenti se bashku me token. Toka ka n je siperfaqje totale prej 2510 m2 nga te cilat 360m2 eshte ndertesa e shfrytezuar deri tani si Restorant . Hapesira eshte goxha e bolleshme dhe per inves...
Ref. expert 447
314 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK SELVIA

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 105000 € Zone 105 m²

Shitet apartament 2+1+2 tek Selvia .Apartamenti organizohent ne dy dhoma gjumi nje sallon ,kuzhine e vecuar dhe dy tualete dhe nje verande. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, vet p...
Ref. expert 438
466 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

JEPET ME QIRA BAR LOKAL

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 700 € Zone 60 m²

Jepet me qira bar - lokal ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes tek Komuna e Parisit. I ndodhur ne nje nga zonat me te populluara e ben me te kerkuar per te tille biznes . Per nje vizite ne pro...
Ref. expert 416
322 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK HOXHA TASIM...

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 52000 € Zone 60 m²

Shitet apartament tek Hoxha Tasim . Organizohet ne nje dhome gjumi, salloni sebashku me kuzhinen nje tualet .Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ndertuar ne 1997. Zona eshte mjaft e mire pasi esht...
Ref. expert 371
1445 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

SHITET BIZNESI BAR-LOKAL

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 12000 € Zone 0 m²

Shitet biznesi i cili deri tani eshte shfrytezuar per bar - lokal . I ndodhur ne nje nga zonat me te populluara e ben me te kerkuar per te tille biznes . Per nje vizite ne prone ju lutem na kontakton...
Ref. expert 369
179 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

SHITET AMBIENTI DHE BIZNESI NE DON BOS...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 350000 € Zone 99 m²

Shitet ambienti dhe biznesi ne Don Bosko Me nje siperfaqje prej 99.4 m2 dhe 4 m lartesi. Eshte totalisht i arreduar dhe ne gjendje pune. Pike favorizuese eshte vendodhja buze rruges . Personi qe zot...
Ref. expert 357
620 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

SHITET HOTEL NE DRIMADHE, VLORE

Vlorë › Dhermi › Dhermi
Per Shitje: Zone 2000 m²

Hotel luksoz per shitje ne nje nder plazhet me te bukura te Shqiperise,i ndertuar me cilesi shume te larte. Hoteli esht 4 kate 21 dhoma ne total 885m2 ndertim,150 m2 bar restorant dhe 21 poste parki...
Ref. expert 355
662 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE BLLOK

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 275000 € Zone 120 m²

Shitet apartament 2+1 ne Bllok . Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me elitare te Tiranes. Organiziohet ne 2 dhoma gjumi nje sallon te perbashket me kuzhinen, nje tualet dhe nje ballkon.Ka nje sip...
Ref. expert 347
502 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK KOPSHTI BOTA...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
: Zone 230 m²

Shitet apartament 3+1 tek Koppshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te sapo perfunduar me nje ndertim mjaft cilesor . Organiziohet ne 3 dhome gjumi nje prej te cilave ka te perfshire ne ha...
Ref. expert 346
117 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108
Property

SHITET 2+1 TEK KOPSHTI BOTANIK

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 86000 € Zone 101 m²

Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te sapo perfunduar me nje ndertim mjaft cilesor . Organiziohet ne dy dhome gjumi nje sallon te perbashket me kuzhinen, nj...
Ref. expert 345
131 Vizita
Agent
Klevis Zeqo
CENTURY 21 Expert
0674033108