zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QIRA AMBIENTI TE KOMPLEKSI KO...

Tirana › Tirana › Rruga Ndre Mjeda
Per Qira: 300 € Zone 66 m²

Jepet me Qira Ambienti 66 m2, 300 euro te Kompleksi Kontakt. Ambienti ka qene gjate gjith kohes i dhene me qira dhe ka nje kubature te rregullt qe te ofron mundesira per cdo lloj Bisnesi. Per me shum...
Ref. partners 396
95 Vizita
Agent
Gjergji Sinjari
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0038
Property

SHITET AMBIENTI NE UNAZEN E RE.

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 66780 € Zone 63 m²

Shitet ambienti ne Unazen e Re ,prane Hotel ARC, 63.6 m2 me 1050 euro m2 i diskutueshem. Ambienti nuk eshte perdorur me perpara,,disponon dokumentacion Hipotekor te rregullt. Cmimi eshte i diskutues...
Ref. partners 374
139 Vizita
Agent
Gjergji Sinjari
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0038
Property

SHITET AMBIENTI TE RESTORANT DURRESI....

Tirana › Tirana › Prane Restorant Durresit
Per Shitje: 80850 € Zone 77 m²

Shitet Ambienti te Restorant Durresi 77 m2 ka sherbyer me perpara si Bar Kafe, ka lidhje me daljen nga Tregu Dinamo, i cili ndodhet ne Rrugen " Ferit Xhajko" Per me shume infomacione na kontaktoni...
Ref. partners 372
96 Vizita
Agent
Gjergji Sinjari
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0038
Property

SHITET AMBIENTI TE UNAZA E MADHE.

Tirana › Tirana › ish stacioni i fundit i tiranes se re
Per Shitje: Zone 93 m²

Shitet Ambienti,93.87m2 ne buze te Rruges " Frang Bardhi" te ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re. Ambienti ndodhet buze rruges dytesore te Unazes se Madhe,eshte i pershtashem per ,Farmaci , Servis ...
Ref. partners 370
110 Vizita
Agent
Gjergji Sinjari
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0038
Property

SHITET AMBIENTI TE UNAZA E MADHE.

Tirana › Tirana › ish stacioni i fundit i tiranes se re
Per Shitje: 132000 € Zone 80 m²

SHITET Ambienti 80 m2 ne Rrugen " Frang Bardhi" ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re. Ambienti ndodhet ne buze te rruges dytesore te Uanzas sa Madhe,dhe eshhte e pershtatshme per aktivitete si Servi...
Ref. partners 369
108 Vizita
Agent
Gjergji Sinjari
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0038
Property

Jepet me Qira : Ambienti ne Bulevardi...

Tirana › Tirana › Bulevardi B.Curri
Per Qira: 950 € Zone 92 m²

JEPET ME QIRA AMBIENTI TEK BULEBARDI " BAJRAM CURRI" 1050 EURO I DISKUTUESHEM. Ambienti eshte 40m2 kati 0 dhe 52m2 kati -1(bodrumi) total 92m2. Ndodhet ne buze te Bulevardit " Bajram Curri" ka vetra...
Ref. partners 366
53 Vizita
Agent
Gjergji Sinjari
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0038
Property

JEPET ME QIRA VILE 4 KATESHE + RESTORA...

Fier
Per Qira: 3000 € Zone 390 m²

Jepet me Qira Vilë 4 katëshe + Lokal / Restorant teper fuksional në qender te Fierit. Vila ndodhet në Lagjen : 15 Tetori, ne krah te Selise te PS. Vila pozicionohet ne rruge kryesore dhe ka nje sip. t...
Ref. partners 349
47 Vizita
Agent
Gjergji Sinjari
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0038
Property

SHITET VILE 4 KATESHE + LOKAL FUKSIONA...

Fier › Fier
Per Shitje: 1150000 € Zone 390 m²

Shitet Vilë 4 katëshe + Lokal / Restorant teper fuksional në qender te Fierit. Vila ndodhet në Lagjen : 15 Tetori, ne krah te Selise te PS. Vila pozicionohet ne rruge kryesore dhe ka nje sip. trualli ...
Ref. partners 348
203 Vizita
Agent
Gjergji Sinjari
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0038
Property

SHITET APARTAMENTI 2+1+ 30 M2 VERANDE ...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 87000 € Zone 0 m²

Shitet Apartament 2+1+30 m2 Verande te Kodra e Diellit. Apartamenti ka nje sip.te brendshme 80 m2, si dhe 30 m2 verande teper te shfrytezueshme. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara t...
Ref. partners 327
98 Vizita
Agent
Gjergji Sinjari
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0038
Property

Shitet Apartament 2+1+2 te "ProCredit"...

Tirana › Tirana › Rruga Dritan Hoxha
Per Shitje: 83000 € Zone 93 m²

Shitet Apartament 2+1+2 ne Rrugen "Dritan Hoxha", pallati i Bankes "ProCredit" me siperfaqe totale 93m2, si dhe sip. te brendshme 80 m2. Apartamenti eshte 2+1+ 2 banjo + 2 ballkone, ne katin e 4 te...
Ref. partners 299
180 Vizita
Agent
Gjergji Sinjari
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0038
Property

Jepet me Qira bisnesi Fuksional te "Kr...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 600 € Zone 70 m²

Jepet me Qira Dyqani + Bisnes teper Fuksional tek "Cristal Center" ne Komunen e Parisit. Ambjenti eshte duplex, 40 m2 eshte kati i pare dhe 30 m2 eshte kati i dyte. Ambjenti funksionon si Bisnes Qen...
Ref. partners 294
109 Vizita
Agent
Gjergji Sinjari
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0038
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE PALLATI ME ...

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
Per Shitje: 95000 € Zone 122 m²

Shitet Apartament 3+1 te Pallati me Shigjeta. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri 10 katesh me ashensor, me siperfaqe 122 m2. Eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi, 1 sallon, dhome ...
Ref. partners 209
496 Vizita
Agent
Gjergji Sinjari
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0038
Property

Jepet me Qira Ambient Komercial ne Kom...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 350 € Zone 65 m²

Jepet me qira ambienti i pa perdorur me perpara me siperfaqe 65m2 ne kompleksin Kontakt, ne zonen e 21 Dhjetorit. Ambienti eshte me fasade xhami ne nje zone qe eshte ne zhvillim e siper dhe eshte i pe...
Ref. partners 194
289 Vizita
Agent
Gjergji Sinjari
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0038
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TE ISH STACIO...

Tirana › Tirana › Rruga Irfan Tomini
Per Shitje: 30000 € Zone 16 m²

Shitet ambient ne rrugen ''Irfan Tomini'', me akses te menjehershem ne rrugen kryesor. Ka nje siperfaqe totale 16 m2. Aktualisht fuksionon si Parukeri, por eshte e pershtateshme per cdo lloj aktivite...
Ref. partners 169
297 Vizita
Agent
Gjergji Sinjari
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0038
Property

Shitet Dyqan ne Rrugen ''Irfan Tomini'...

Tirana › Tirana › Rruga Irfan Tomini
Per Shitje: 120000 € Zone 67 m²

Shitet dyqan me siperfaqe 67.7m2 i ne rrugen ''Irfan Tomini''. Ambienti eshte i pozicionuar ne rruge kryesore dhe ka akses ne dy ane te rruges. Eshte i pershtatshem per disa lloje aktivitetesh. Aktua...
Ref. partners 123
422 Vizita
Agent
Gjergji Sinjari
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0038
Property

Shitet Ambient Komercial ne rrugen "Fr...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 105820 € Zone 48 m²

Shitet ambient komercial ne rrugen Frosina Plaku me nje siperfaqe te brendeshme 48.1m2. Ambienti ndodhet buze rruge dhe momentalisht eshte i dhene me qira si market. Mund te pershtatet per disa lloje...
Ref. partners 110
155 Vizita
Agent
Gjergji Sinjari
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0038
Property

Shitet Dyqan ne Rrugen Konferenca e Pe...

Fier
Per Shitje: 70000 € Zone 66 m²

Shitet ambjent komercial me nje siperfaqe 66.7m2 ne rrugen Konferenca e Pezes, Fier. Dyqani ndodhet buze rruges dhe eshte i pershatshmem per disa lloje aktivitetesh. Disponon dokumentacion te rregu...
Ref. partners 40
353 Vizita
Agent
Gjergji Sinjari
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0038