zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet toke buze autostrades Tirane-Du...

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Shitje: 877500 € Zone 13500 m²

Toka are ndodhet buze autostrades Tirane-Durres ne zonen e Maminasit 13500m2 ne km23. Mundesi shume e mire investimi dhe zhvillimi per biznese te ndryshme komerciale. Per informacion apo nje vizite n...
Ref. bond 224
33 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE STACIONI I ...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: 136000 € Zone 116 m²

Apartamenti ndodhet prane ish stacionit te trenit ne rrugen Reshit Petrela ne pallat buze rruge. Ndodhet ne katin e 3 banim me orientin nga mali i Dajtit. Hyrja sheh nga brenda kompleksit. Organizohet...
Ref. bond 223
56 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

TOKE PER SHITJE NE SHKOZE

Tirana › Tirana › Shkoze
Per Shitje: 306291 € Zone 1331 m²

Toka are prej 1331.70m2, se shpejti kthehet ne truall nga pronari aktual. Prona ndodhet ne nje zone me plan zhvillimi urbanistik, zoneme potencial per zhvillim biznesi. Dokumentacion i rregullt hipote...
Ref. bond 216
37 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

TOKE PER SHITJE PRANE LIQENIT TE FARKE...

Tirana › Tirana › Shkoze
Per Shitje: 266000 € Zone 1900 m²

Toke are me siperfaqe prej 1900m2 per shitje shume prane Liqenit te Farkes. Toka eshte e pershtatshme per ndertim ose zhvillime te ndryshme biznesi. Zona eshte e qete me infrastrukture te ngritur. Dok...
Ref. bond 215
37 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

TOKE PER SHITJE BUZE PRANE LIQENIT TE ...

Tirana › Tirana › Shkoze
Per Shitje: 443450 € Zone 3167 m²

Toke are me siperfaqe prej 3167.50m2 per shitje shume prane Liqenit te Farkes. Toka eshte e pershtatshme per ndertim ose zhvillime te ndryshme biznesi. Zona eshte e qete me infrastrukture te ngritur....
Ref. bond 214
39 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK VASIL SH...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Shitje: 75000 € Zone 70 m²

Apartamenti ndodhet në katin e pestë në pallat ekzistues, rruga "Preng Bib Doda", pranë shkollës Vasil Shanto. I restauruar plotësisht, që nga shtrimet e reja hidraulike dhe elektrike me materiale ci...
Ref. bond 211
1419 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA PRANE MEDRESE...

Tirana › Tirana › Medreseja
Per Qira: 220 € Zone 86 m²

Apartamenti ndodhet ne rrugen 5 Maji prane Concord Center buze rruges kryesore ne nje pallat te sapo perfunduar shume cilesor. Organizohet nga nje koridor, nje holl i madh, dy dhoma gjumi, nje tualet,...
Ref. bond 202
271 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

TOKE PER SHITJE NE PEZE

Tirana › Tirana
Per Shitje: 108500 € Zone 1550 m²

Shitet 1550m2 toke are, 500m nga Lapidari i Pezes. Toka ndodhet buze rruges kryesore te Pezes dhe disponon dokumentacion te rregullt. Per informacione apo nje vizite kontaktoni !...
Ref. bond 201
102 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA NE BULEVARD...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 1000 € Zone 200 m²

Ambienti kormercial ndodhet perballe marternitet buze rruges kryesore ne katin e pare. Organizohet nga 7 dhoma ndenjeje, 1 koridor te bollshem dhe 2 tualete, 1 ballkon. Cdo dhome eshte e pajisur me ko...
Ref. bond 200
162 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE DREJTORISE...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Shitje: 65000 € Zone 76 m²

Apartamenti 2+1 ndodhet ne rrugen Ali Visha prane shkolles Osman Myderizi, me nje siperfaqe 76.19 m2 neto ne nje pallat ekzistues. Organizohet nga 1 dhome ndenje e bollshme, kuzhine e vecuar me dritar...
Ref. bond 199
1534 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA NE SAUK

Tirana › Tirana › Sauk
Per Qira: 250 € Zone 100 m²

Ambienti ndodhet buze rruges kryesore ne katin e 1 teknik, organizohet nga nje sallon, 1 holl i bollshem open space, 1 depo, 1 tualet. Mundesi per zhvillim biznesesh te ndryshme. Mundesi parkimi perpa...
Ref. bond 198
67 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA NE SAUK

Tirana › Tirana › Sauk
Per Qira: 250 € Zone 80 m²

Ambienti ndodhet ne katin 0 buze rruges kryesore, eshte open space dhe nje tualet. ne pjesen e mbrapme ka akses ne ballkon me pamje nga mali i Dajtit. Mundesi per zhvillime biznesesh te ndryshme. Per ...
Ref. bond 197
45 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA

Tirana › Tirana › Sauk
Per Qira: 280 € Zone 100 m²

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese 3-kateshe ne nje zone mjaft te qete me gjelberim dhe ndricim. Organizohet nga nje sallon i bollshem me ambient gatimi, dy dhoma gjumi me hapesire dhe drite, nja tua...
Ref. bond 196
146 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT PRANË AMBASAD...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 550 € Zone 79 m²

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtese katër katëshe.Ai pozicionohet në një nga zonat më të kërkuara në Tiranë.Apartamenti është i organizuar nga dy dhoma gjumi,një dhomë ndenje,dy tualet...
Ref. bond 194
251 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE PRANE LIQE...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 86000 € Zone 94 m²

Apartamenti pozicionohet ne katin e 2 te banimit, me hapesira te bollshme te organizuara nga nje sallon ndenjeje me ambient gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Pallati eshte i mireadministruar me a...
Ref. bond 192
1019 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

Ambient komercial per shitje ne qyteti...

Elbasan › Elbasan › Elbasan
Per Shitje: 230000 € Zone 291 m²

Shitet ambient komercial ne qytetin e Elbasanit. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati prane Drejtorise Arsimore Elbasan. Hapesira eshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi per me teper info...
Ref. bond 185
61 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

SHTEPI PRIVATE PER SHITJE

Tirana › Tirana › Kodra e Priftit
Per Shitje: 130000 € Zone 260 m²

Prona ka nje siperfaqe ndertimi prej 120.5m2 dhe banimi organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje, nje dhome gatimi, nje dhome te brendshme qe perdoret si depo, dhe nje tualet. Rreth shtepise ...
Ref. bond 182
134 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Qira: 280 € Zone 120 m²

Ne nje zone te qete dhe me gjithe facilitetet e mundshme si shkolla, kopeshte, supermarket dhe vetem 300m nga Rruga e Elbasanit, jepet me qira kati i dyte i nje vile. Hyrja ka dere te vecuar nga vila ...
Ref. bond 175
333 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 + POST ...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 350 € Zone 115 m²

Apartamenti ndodhet në rrugën "Sokrat Miho".Apartamenti organizohet nga dy dhoma gjumi,një dhomë ndenje dhe dy tualete.Apartamenti ndodhet ne katin e dytë të një pallati të ri 8 katësh me ashensor.Ndo...
Ref. bond 173
148 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK MIAMI 2

Durrës › Durrës › Golem
Per Qira: 40 € Zone 118 m²

Apartamenti ndodhet ne vijen e pare bregdetare,me pamje nga deti. Organizohet nga dy dhoma gjumi, nje sallon me ambient gatimi, nje tualet, dy ballkone dhe eshte i miremobiluar. Apartamenti jepet si m...
Ref. bond 164
155 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

VILE PER QIRA TEK MARTENITETI I RI

Tirana › Tirana › Martaniteti i Ri
Per Qira: 3000 € Zone 950 m²

Jepet vile per qira tek marteniteti i ri. Vila eshte e pozicionuar prane bulevardit Bajram Curri dhe eshte e organizuar ne 14 dhoma gjumi, nje kuzhine te madhe te perbashket, 6 tualete dhe nje depo. V...
Ref. bond 162
104 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

APARTAMENT 1+1 PER QIRA TEK 21 DHJETOR...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 230 € Zone 65 m²

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 65 m2 tek 21 Dhjetori, rruga Frederik Shiroka (ish fusha e zeze). Apartamenti aktualisht jepet i pamobiluar, por ne varesi te kerkeses mund te mobilohet menje...
Ref. bond 161
615 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

TOKE PER SHITJE NE TUFINE

Tirana › Tirana › Tufine
Per Shitje: 198000 € Zone 1800 m²

Toka ka nje siperfaqe prej 1800m2 dhe ndodhet buze rruges kryesore. Mund te perdoret per biznese te ndryshme. Per informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0699969999...
Ref. bond 160
78 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121
Property

NDERTESE MULTIFUNKSIONALE PER SHITJE D...

Durrës › Durrës › Autostrada Durres
Per Shitje: 1300000 € Zone 6969 m²

Shitet ndertese multifunksionale ne autostraden Tirane-Durres me nje siperfaqe prej 6969m2. Ndertesa pozicionohet buze autostrades dhe ka nje siperfaqe trualli prej 4635m2 dhe dy kate ndertimi prej 23...
Ref. bond 159
153 Vizita
Agent
Elona Toska
Century 21 Bond
0696175490,0692152121