zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet 1+1 prane Kodres se Diellit

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 54000 € Zone 72 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe te brendshme 65m2 prane Kodres se Diellit. Apartamenti organizohet nga nje sallon ,ambjent gatimi,korridor ,dhome gjumi,tualet dhe nje ballkon . Gjithashtu ndodhet n...
Ref. bond 72
557 Vizita
Agent
Isa Prenika
Century 21 Bond
0698810067
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES '...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 53000 € Zone 55 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe banimi 55.9 m2 . Ndodhet ne katin e 5 te nje pallat ekzistues 5 katësh . Apartamenti është i organizuar nga nje korridor , nje dhomë gjumi , nje dhomë ndënjeje dhe ...
Ref. bond 60
441 Vizita
Agent
Isa Prenika
Century 21 Bond
0698810067
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE KRY...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 2500 € Zone 190 m²

Ambienti komercial ndodhet ne fillim te Rr. Komuna Parisit . Ka nje siperfaqe 190 m2 me organizim openspace, me vetrate xhami . Ndodhet buze rruges , gje qe e favorizon per aktivitete te ndryshme bi...
Ref. bond 56
68 Vizita
Agent
Isa Prenika
Century 21 Bond
0698810067
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE TREGUT ELE...

Tirana › Tirana › Tregu Elektrik
Per Shitje: 48000 € Zone 52 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe banimi 52 m2 . Ndodhet ne katin e 3 te nje pallat egzistues 5 katësh . Apartamenti është i organizuar nga nje korridor , nje dhomë gjumi , nje dhomë ndënjeje dhe am...
Ref. bond 44
836 Vizita
Agent
Isa Prenika
Century 21 Bond
0698810067
Property

Shitet apartament 2+1 tek rr. kongresi...

Tirana › Tirana › rruga Kongresi i Manastirit
Per Shitje: 60000 € Zone 71 m²

Shitet Apartament 2+1, nje nga zonat me te mira ne Tirane , ne Rr.kongresi I Manastirit (tek pediatria) . Apartamenti eshte totalisht i restauruar dhe ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues...
Ref. 15
604 Vizita
Agent
Isa Prenika
Century 21 Bond
0698810067