zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QIRA OPENSPACE TEK TREGU ELEK...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Qira: 820 € Zone 220 m²

Ambienti ndodhet ne katin e 7 banim nje nje pallati te ri me ashensor te dedikuar. Ka nje siperfaqe 214 m² te brendshme qe ofron mundesi te ndryshme shfrytezimi per zyra dhe banim. Eshte perdorur me ...
Ref. bond 191
147 Vizita
Agent
Isa Prenika
Century 21 Bond
0698810067
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT ...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 86000 € Zone 86 m²

Apartamenti eshte i ndertuar nga sallon ndenje dhe kuzhin te perbashket, dy dhoma, nje tualet dhe nje korridor. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues gjashte katesh. Zona ne te ci...
Ref. bond 146
927 Vizita
Agent
Isa Prenika
Century 21 Bond
0698810067
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE STADIUMIT ...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 69000 € Zone 68 m²

Apartamenti perbehet nga nje sallon me kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, dy korridore dhe nje tualet. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues gjashte katesh. Zona ne te cilen ...
Ref. bond 145
927 Vizita
Agent
Isa Prenika
Century 21 Bond
0698810067
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK ISH KINEM...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 180000 € Zone 108 m²

Shitet openspace tek ish Kinema 17 Nentori (Galeria). Ambienti eshte me vetrat xhami, ndodhet ne katin e pare ne nje pozicion te favorshem per biznese te ndryshme. Aktualisht eshte e dhene me qira per...
Ref. bond 142
149 Vizita
Agent
Isa Prenika
Century 21 Bond
0698810067
Property

Jepet me qira kati i dyte i nje vile...

Tirana › Tirana › Tregu Elektrik
Per Qira: 300 € Zone 140 m²

Jepet me qira kati i dyte i nje vile ne rrugen Todi Shkurti me nje siperfaqe 140 m2 dhe hyrje te dedikuar. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje si dhe nje tualet. Hapsir...
Ref. bond 104
207 Vizita
Agent
Isa Prenika
Century 21 Bond
0698810067
Property

Vile per shitje tek Shkolla e Baletit...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Shitje: 350000 € Zone 209 m²

Shitet vile 3 kateshe tek Shkolla e Baletit. Vila eshte e perbere nga tre dhoma gjumi nje holl,nje ambjent gatimi i vecuar dhe dy tualete. Kati i dyte eshte papafingo openspace e cila mund te shfrytez...
Ref. bond 92
309 Vizita
Agent
Isa Prenika
Century 21 Bond
0698810067
Property

Jepet me qira dyqan perball shkolles '...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Qira: 1500 € Zone 90 m²

Dyqani ndodhet ne rrugen kryesore, ne kryqezimin Vasil Shanto. Ambjenti eshte i pershtatshem per shume lloje biznesi dhe ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te kryeqytetit. Per nje vizite ne p...
Ref. bond 87
194 Vizita
Agent
Isa Prenika
Century 21 Bond
0698810067
Property

SHITET APARTAMENT PRANE STADIUMIT DIN...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 147000 € Zone 154 m²

Shiten 2 apartamente 2+1 dhe 1+1 te bashkangjitura me nje siperfaqe totale 154 m2 . Ambientet jane te ndare me punime gipsi , gje qe e ben te lehte bashkimin e tyre ne nje siperfaqe te vetem . Zona ku...
Ref. bond 86
530 Vizita
Agent
Isa Prenika
Century 21 Bond
0698810067
Property

Shitet Apartament 2+1+2 tualete prane ...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Shitje: 128000 € Zone 128 m²

Shitet apartament 2+1+2 tualete prane Shkolles se Baletit perball njesise bashkiake nr 2. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri te mireadministruar. Eshte i oragnizuar nga nje sallon ...
Ref. bond 74
383 Vizita
Agent
Isa Prenika
Century 21 Bond
0698810067
Property

Shitet komerciale prane Stadiumit Dina...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 135000 € Zone 93 m²

Shitet komercial prane stadiumi Dinamo. Ambienti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe 93 m2 dhe me pare eshte perdorur per klinike dentare. Pozicioni jug li...
Ref. bond 73
246 Vizita
Agent
Isa Prenika
Century 21 Bond
0698810067
Property

Shitet 1+1 prane Kodres se Diellit

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 54000 € Zone 72 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe te brendshme 65m2 prane Kodres se Diellit. Apartamenti organizohet nga nje sallon ,ambjent gatimi,korridor ,dhome gjumi,tualet dhe nje ballkon . Gjithashtu ndodhet n...
Ref. bond 72
971 Vizita
Agent
Isa Prenika
Century 21 Bond
0698810067
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES '...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 52000 € Zone 55 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe banimi 55.9 m2 . Ndodhet ne katin e 5 te nje pallat ekzistues 5 katësh . Apartamenti është i organizuar nga nje korridor , nje dhomë gjumi , nje dhomë ndënjeje dhe ...
Ref. bond 60
1062 Vizita
Agent
Isa Prenika
Century 21 Bond
0698810067
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE KRY...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 2500 € Zone 190 m²

Ambienti komercial ndodhet ne fillim te Rr. Komuna Parisit . Ka nje siperfaqe 190 m2 me organizim openspace, me vetrate xhami . Ndodhet buze rruges , gje qe e favorizon per aktivitete te ndryshme bi...
Ref. bond 56
147 Vizita
Agent
Isa Prenika
Century 21 Bond
0698810067
Property

Shitet apartament 3+2+2 te blloku Gint...

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 98000 € Zone 120 m²

Shitet apartament te Blloku i pallateve Gintash. Me hapesire prej 120m2 dhe orientim te favorshem per ndricim natyral. Apartamenti organizohet nga nje sallon,nje dhome ndenjeje,nje ambjent gatimi,tre ...
Ref. bond 55
2632 Vizita
Agent
Isa Prenika
Century 21 Bond
0698810067
Property

OKAZION!!!! 72500€ APARTAMENT 2+1 PRAN...

Tirana › Tirana › Selvia
Per Shitje: 72500 € Zone 74 m²

Shitet apartament 2+1 te rruga Thanas Ziko,5 min larg nga qendra e Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues prej 7 katesh . Perbehet nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje me...
Ref. bond 38
3854 Vizita
Agent
Isa Prenika
Century 21 Bond
0698810067
Property

Shitet apartament 2+1 tek rr. kongresi...

Tirana › Tirana › rruga Kongresi i Manastirit
Per Shitje: 60000 € Zone 71 m²

Shitet Apartament 2+1, nje nga zonat me te mira ne Tirane , ne Rr.kongresi I Manastirit (tek pediatria) . Apartamenti eshte totalisht i restauruar dhe ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues...
Ref. 15
1288 Vizita
Agent
Isa Prenika
Century 21 Bond
0698810067