zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET TOKE NE KANINE

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 36000 € Zone 0 m²

Toka ndodhet ne Kanine ne nje siperfaqe 1200 m2, dhe momentalisht eshte e mbjedhe me 15 rrenje ullinj.Disponon dokumentacion te rregullt.Per nje vizit ne prone e per me shume informacion kontaktoni n...
Ref. aulona 457
78 Vizita
Agent
Eva Buzi
CENTURY 21 Aulona
0696827738
Property

JEPET ME QERA DITORE SHTEPI PRIVATE NE...

Vlorë › Vlorë › Lungomare
Per Qira: 45 € Zone 0 m²

Shtepia eshte e organizuar ne 2 dhuma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, dhe 1 tualet.Banesa siguron dhe parkim private, dhe eshte ne nje zone te qete dhe shume prane detit.Gjate periudhes se muajt gu...
Ref. aulona 445
64 Vizita
Agent
Eva Buzi
CENTURY 21 Aulona
0696827738
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK TREGU I OR...

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Shitje: 58000 € Zone 127 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues me nje siperfaqe totale 127 m2, ku 61 m2 jane siperfaqe ekzistuese dhe 66 m2 jane siperfaqe shtese.Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,1 sa...
Ref. aulona 429
191 Vizita
Agent
Eva Buzi
CENTURY 21 Aulona
0696827738
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE LUNGOM...

Vlorë › Vlorë › Lungomare
Per Qira: 280 € Zone 70 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 7- te te pallatit me pamje totalisht nga deti.Eshte e organizuar ne 1 sallon , 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe verand.Per me shume informacion e per nje vizite n...
Ref. aulona 426
116 Vizita
Agent
Eva Buzi
CENTURY 21 Aulona
0696827738
Property

SHITET DYQAN KATI I PARE TEK ALBANO E ...

Vlorë › Vlorë › ALBANO E ROMINA
Per Shitje: 220000 € Zone 127 m²

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nderteses me nje siperfaqe 127 m2.Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone e frekuentuar dhe ne nje pozicion te favorshem per krijimin e biznesit.Aktualisht ambjenti ...
Ref. aulona 425
83 Vizita
Agent
Eva Buzi
CENTURY 21 Aulona
0696827738
Property

SHITET DYQAN KATI PARE TEK ISH -KOMBIN...

Vlorë › Vlorë › ISH KOMBINATI
Per Shitje: 175000 € Zone 133 m²

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nderteses me nje siperfaqe 133 m2.Eshte i organizuar me dy hyrje te cilat lehtesojne aksese ne ambjend nga te dyja anet, dhe 2 tualete .Ambjenti eshte i pershtatshem ...
Ref. aulona 424
56 Vizita
Agent
Eva Buzi
CENTURY 21 Aulona
0696827738
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 TEK TREGU I ORIZ...

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Shitje: 48000 € Zone 117 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh , me nje siperfaqe 117 m2, ku 79 m2 jan ndertes ekzistuese dhe 38 m2 ndertese shtese.Eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine , 1 tual...
Ref. aulona 423
198 Vizita
Agent
Eva Buzi
CENTURY 21 Aulona
0696827738
Property

SHITET GARSIONERE NE RRUGEN E CIPAJVE...

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Shitje: 17000 € Zone 35 m²

Garsioneria ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me nje siperfaqe 35 m2.Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone e qete, dhe prane te gjithave faciliteteve.Per me shume informacion dhe per n...
Ref. aulona 421
211 Vizita
Agent
Eva Buzi
CENTURY 21 Aulona
0696827738
Property

JEPET ME QERA LOKALI PRANE BASHKISE V...

Vlorë › Vlorë › Bashkia
Per Qira: 240 € Zone 84 m²

Lokali ndodhet ne katin e pare te nderteses me nje siperfaqe 84 m2.Jepet me qera per afat kohor te gjate dhe i kompletuar sic eshte, zona ne te cilen ndodhet eshte prane te gjitha faciliteteve.Ambjent...
Ref. aulona 417
123 Vizita
Agent
Eva Buzi
CENTURY 21 Aulona
0696827738
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK "BISHTI I KA...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 48000 € Zone 108 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te pallatit me nje siperfaqe 94 m2.Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon i perbashket me kuzhinen, 1 tualet dhe 1 ballkon.Apartamenti ndodhet ne nje nga zon...
Ref. aulona 414
304 Vizita
Agent
Eva Buzi
CENTURY 21 Aulona
0696827738
Property

SHITET TOKE NE UJE TE FTOHTE

Vlorë › Vlorë › Uji I ftohte
Per Shitje: 109152 € Zone 2728 m²

Toka eshte me nje siperfaqe 2728.8 m2 , e pershtatshme per ndertim dhe ndodhet jo shum larg rruges kryesore.Disponon certifikat pronesie .Per me shume informacion dhe per nje vizit ne prone munde te k...
Ref. aulona 396
99 Vizita
Agent
Eva Buzi
CENTURY 21 Aulona
0696827738
Property

SHITET TOKE NE UJE TE FTOHTE

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 90272 € Zone 2256 m²

Toka eshe me nje siperfaqe 2256.8 m2,e pershtatshme per ndertim dhe ndodhet jo shum larg rruges kryesore.Disponon certifikat pronesie .Per me shume informacion dhe per nje vizit ne prone munde te kont...
Ref. aulona 395
81 Vizita
Agent
Eva Buzi
CENTURY 21 Aulona
0696827738
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE LUNGOMARE...

Vlorë › Vlorë › Lungomare
Per Shitje: 160000 € Zone 140 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati eksiztues me nje siperfaqe 138 m2 , pallati eshte i mireadministruar me punime cilesore. Ky apartament ofrohet totalisht i arreduar ne menyre moderr...
Ref. aulona 391
294 Vizita
Agent
Eva Buzi
CENTURY 21 Aulona
0696827738
Property

SHITET DYQAN NE BULEVARDIN VLORE-SKELE...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 85000 € Zone 100 m²

Dyqani ndodhet prane bulevardit Vlore-Skele.Organizohet nga dy kate(kati perdhe dhe kati i nendheshem) ku secili kat ka nje siperfaqe prej 50 m2.Pallati eshte ne vazhdimesi te punimeve .Per nje shoqe...
Ref. aulona 388
127 Vizita
Agent
Eva Buzi
CENTURY 21 Aulona
0696827738
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE TRANSBALLKANI...

Vlorë › Vlorë › Transballkanike
Per Shitje: 41200 € Zone 102 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te pallatit me nje siperfaqe 102 m2 .Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 sallon i perbashket me kuzhinen,1 tualet dhe 3 ballkone.Zona ne te cilen ndodhet apartam...
Ref. aulona 378
386 Vizita
Agent
Eva Buzi
CENTURY 21 Aulona
0696827738
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN VL...

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Shitje: 41700 € Zone 97 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te pallatit me nje siperafqe 97 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon i perbashket me kuzhinen dhe 1 tualet.Pallati eshte ne vazhdimesi te punimeve dhe ...
Ref. aulona 377
268 Vizita
Agent
Eva Buzi
CENTURY 21 Aulona
0696827738
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN VL...

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Shitje: 48500 € Zone 97 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te pallatit me nje siperfaqe 97 m2 me pamje jug -perendim.Eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, 1 sallon i perbashket me kuzhinen, 1 tualet dhe 1 depo.Zona ne te cile...
Ref. aulona 376
187 Vizita
Agent
Eva Buzi
CENTURY 21 Aulona
0696827738
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN VL...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 41700 € Zone 97 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te pallatit me nje siperfaqe 97 m2 me pamje juge-perendim.Organizohet nga 2 dhoma gjumi,1 sallon i perbashket me kuzhinen 1 tualet dhe 1 ballkon. Pallati eshte ne ...
Ref. aulona 375
211 Vizita
Agent
Eva Buzi
CENTURY 21 Aulona
0696827738
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN VL...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 48500 € Zone 97 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te pallatit me nje siperfaqe 97 m2 .Eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, 1 sallon i perbashket me kuzhinen, 1 tualet dhe 1 depo. Zona ne te cilen ndodhet apartame...
Ref. aulona 374
155 Vizita
Agent
Eva Buzi
CENTURY 21 Aulona
0696827738
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE BULEVARDIN VL...

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Shitje: 42400 € Zone 106 m²

Apartamenti ndodhet ne bulevardin Vlore-Skele me nje siperfaqe 106 m2 ne katin e dyte te nje apartmenti ekzistues.Organizohet nga 3 dhoma gjumi, 1 sallon i perbashket me kuzhinen, 2 tualete dhe nje ba...
Ref. aulona 369
368 Vizita
Agent
Eva Buzi
CENTURY 21 Aulona
0696827738
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE LUNGOMARE

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 41000 € Zone 69 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te pallatit me nje siperfaqe 69 m2.Organizohet nga 1 dhome gjumi, 1 sallon i perbashket me kuzhinen, 1 tualet dhe nje ballkon.Apartamenti shitet i mobiluar dhe disp...
Ref. aulona 366
398 Vizita
Agent
Eva Buzi
CENTURY 21 Aulona
0696827738
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN VL...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 51000 € Zone 102 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 8- te pallatit me nje siperfaqe 102 m2.Organizohet nga 2 dhoma gjumi,1 sallon i perbashket me kuzhinen, 1 tualet dhe 2 ballkone.Zona ne te cilen ndodhet pallati eshte pr...
Ref. aulona 364
376 Vizita
Agent
Eva Buzi
CENTURY 21 Aulona
0696827738
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE BULEVARDIN ...

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 58500 € Zone 130 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te pallatit me nje siperfaqe 130 m2.Organizohet nga 3 dhoma gjumi, 1 sallon i perbashket dhe 2 tualete .Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zona...
Ref. aulona 363
367 Vizita
Agent
Eva Buzi
CENTURY 21 Aulona
0696827738
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E "CIP...

Vlorë › Vlorë › ISH KOMBINATI
Per Shitje: 62500 € Zone 112 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te pallatit me nje siperfaqe 112 m2.Eshte i organizuar me 2 dhoma gjumi, 1 sallon i perbashket me kuzhinen dhe 2 tualete. Zona ne te cilen ndodhet apartameni eshte ...
Ref. aulona 361
309 Vizita
Agent
Eva Buzi
CENTURY 21 Aulona
0696827738