zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet kati i 2 i nje ndertese ne Fier...

Fier
Per Shitje: 165000 € Zone 201 m²

Shitet kati i 3 i nje ndertese ne Fier ne rrugen Jani Bakalli. Ambjenti eshte me nje sip 201.5m2 dhe eshte i pershtatshem per zyra ose biznese te ndryshme. Ndodhet ne nje nga rruget kryesore te qyteti...
Ref. royal 367
16 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355696966777
Property

Shitet kati i 3 i nje ndertese ne Fier...

Fier
Per Shitje: 165000 € Zone 201 m²

Shitet kati i 3 i nje ndertese ne Fier ne rrugen Jani Bakalli. Ambjenti eshte me nje sip 201.5m2 dhe eshte i pershtatshem per zyra ose biznese te ndryshme. Ndodhet ne nje nga rruget kryesore te qyteti...
Ref. royal 366
7 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355696966777
Property

Jepet me qira kati i 3 i nje ndertese ...

Fier
Per Qira: 600 € Zone 201 m²

Jepet me qira kati i 3 i nje ndertese ne Fier ne rrugen Jani Bakalli. Ambjenti eshte me nje sip 201.5m2 dhe eshte i pershtatshem per zyra ose biznese te ndryshme. Ndodhet ne nje nga rruget kryesore te...
Ref. royal 365
7 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355696966777
Property

OKAZION SHITET APARTAMENTI 3+1+2 TEK M...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 140000 € Zone 134 m²

Shitet apartament 3+1+2 në rrugën Myslym Shyri me sipërfaqe 134 m2. Apartamenti ndodhet në katin e 4 të banimit të një pallati të ri. Organizohet nga ambienti ndenjies, kuzhina, 3 dhoma gjumi, 2 tual...
Ref. royal 354
201 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355696966777
Property

Jepet me qira Apartamenti 2+1+2 prane ...

Tirana › Tirana › Prane gjuheve te huaja
Per Qira: 600 € Zone 123 m²

Jepet me qira apartament 2+1+2 pranë gjuhëve të huaja me sipërfaqe 113 m2. Organizohet nga ambienti ndenjies, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pal...
Ref. royal 351
258 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355696966777
Property

Shitet apartament tek tregu elektrik !...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 110000 € Zone 160 m²

Shitet apartamenti tek tregu elektrik !! Apartamenti është i organizuar në 3 dhoma gjumi (njëra nga të cilat me banjo më vete), 2 sallone ndenje, 2 banjo dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në katin ...
Ref. royal 344
301 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355696966777
Property

SHITET SHTEPI 3 KATESHE NE DURRES !

Durrës › Durrës › Muzeu I Deshmoreve
Per Shitje: 200000 € Zone 432 m²

Shitet shtëpi tre kateshe pranë Muzeumit. Organizimi vijon si më poshtë: Kati i parë : Dhomë ndenje, kuzhinë, dy dhoma gjumi, një tualet, depo. Kati i dytë : Dhomë ndenjë, kuzhinë, dy dhoma gjumi, ...
Ref. royal 318
189 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355696966777
Property

SHITET DHE JEPET ME QIRA LOKAL PRANE S...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 45000 € Zone 60 m²

Shitet lokali pranë shkollës Kushtrimi i Lirisë. Lokali ka një siperfaqe prej 60 m2. Aktualisht është në funksion, ndodhet në katin 0 të një pallati. Për më shumë informacion kontaktoni në 0696966777....
Ref. royal 317
342 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355696966777
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES K...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 57000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 2+1. Apartamenti është i organizuar në dhomë ndenje, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me aspirim natyral. Ka një sipërfaqe verande në funksion pasi është kati 0 i një pallati ekzistu...
Ref. royal 316
614 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355696966777
Property

JEPET ME QIRA VILE TRE KATESHE

Tirana › Tirana › Sauk
Per Qira: 900 € Zone 542 m²

Jepet vilë me qira në zonën Sauk pranë Sanatoriumit. Vila është me një sipërfaqe totale prej 522 m2 ndërtim, e cila është e ndarë në tre kate, ka edhe hapësira të bollshme për parkim. Është e përsht...
Ref. royal 306
203 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355696966777
Property

SHITET ZYRE PERBALLE DREJTORISE SE POL...

Tirana › Tirana › Rruga Sami Frasheri
Per Shitje: 105000 € Zone 43 m²

Shitet zyrë kati i dytë, 36m2 përballë Drejtorisë së Policisë e paisur me certifikatë pronësie. Ambjenti aktualisht është lëshuar me qira dhe shërben si zyrë noteriale. Prona ndodhet në një nga zona...
Ref. royal 165
377 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355696966777
Property

JEPET ME QIRA NJE VILE TRE KATESHE

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Qira: 1100 € Zone 0 m²

Jepet me qira vile 3 kateshe, me sip. te cdo kati 90 m2. Ka oborr me lulishte dhe vend parkimi per makina. Cmimi 1,100 euro ne muaj. Ndodhet tek rruga e Dibres prane Medresese. Per nje vizite ne pro...
Ref. royal 42
544 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355696966777