zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENTI 2+1 TEK KOMPLEKSI H...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 141000 € Zone 0 m²

Shitet apartamenti 2+1 tek kompleksi Halili! Apartamenti ndodhet në katin e 5-të të banimit në një pallat të ri me ashensor. Është i organizuar në dy dhoma gjumi njëra prej të cilave me tualet, nje sa...
Ref. royal 498
290 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355697007416
Property

JEPET ME QIRA AMBJETI KOMERCIAL PRANE ...

Tirana › Tirana › Spitali Amerikan 2
Per Qira: 600 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambjenti komercial pranë spitalit Amerikan 2 në Rrugën e Dibrës. Ambjenti është 55 m2 dhe ndodhet në një pallat të ri të sapo përfunduar. Është i përshtatshëm për zhvillimin e bizneseve ...
Ref. royal 478
95 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355697007416
Property

JEPET ME QIRA 1+1 PRANE SPITALIT AMERI...

Tirana › Tirana › Spitali Amerikan 2
Per Qira: 300 € Zone 64 m²

Jepet me qira apartamenti 1+1 pranë spitalit Amerikan 2. Apartamenti ndodhet në një pallat të ri të viteve të fundit me ashensor. Ka një mobilim modern, bashkëkohor. Apartamenti ndodhet në katin e 5. ...
Ref. royal 445
160 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355697007416
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL I PERS...

Tirana › Tirana › Selvia
: Zone 0 m²

Jepet me qira ambjent komercial i pershtatshem per biznese te ndryshme ne katin 0 te nje pallati te ri i ndertuar vitet e fundit. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 352m2. Eshte i pershtatshem per ...
Ref. royal 436
85 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355697007416
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 3+1 NE BLLOK...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1200 € Zone 125 m²

Jepet me qira apartament 3+1 në zonën e Bllokut me sipërfaqe totale 125 m2. Apartamenti është i përshtatshëm për banim ose zyra. Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati të ri me ashensor. Org...
Ref. royal 425
554 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355697007416
Property

Dyqan për qira në zonën e Pediatrisë !...

Tirana › Tirana › rruga Kongresi i Manastirit
Per Qira: 300 € Zone 60 m²

Jepet me qira ambjent komercial në zonën e Pediatrisë. Ambjenti ka një sipërfaqe prej 60m2 dhe ndodhet në katin 0 të një ndërtimi të viteve të fundit. Eshtë i përshtatshëm për lloje të ndryshme biznes...
Ref. royal 387
133 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355697007416
Property

Shitet dhe jepet me qira kati i 2 i nj...

Fier
Per Shitje: 165000 € Zone 201 m²

Shitet dhe jepet me qira kati i 2 i një ndërtese në Fier në rrugën Jani Bakalli. Ambjenti është me një sip 201.5m2 dhe është i përshtatshem për zyra ose biznese të ndryshme. Ndodhet në një nga rrugët ...
Ref. royal 366
67 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355697007416
Property

Jepet me qira kati i 3 i nje ndertese ...

Fier
Per Qira: 600 € Zone 201 m²

Jepet me qira kati i 3 i një ndërtese në Fier në rrugën Jani Bakalli. Ambjenti është me një sip 201.5m2 dhe është i përshtatshëm për zyra ose biznese të ndryshme. Ndodhet në një nga rruget kryesore të...
Ref. royal 365
61 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355697007416
Property

OKAZION SHITET APARTAMENTI 3+1+2 TEK M...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 125000 € Zone 134 m²

Shitet apartament 3+1+2 në rrugën Myslym Shyri me sipërfaqe 134 m2. Apartamenti ndodhet në katin e 4 të banimit të një pallati të ri. Organizohet nga ambienti ndenjies, kuzhina, 3 dhoma gjumi, 2 tual...
Ref. royal 354
3521 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355697007416
Property

Jepet me qira Apartamenti 2+1+2 prane ...

Tirana › Tirana › Prane gjuheve te huaja
Per Qira: 500 € Zone 123 m²

Jepet me qira apartament 2+1+2 pranë gjuhëve të huaja me sipërfaqe 113 m2. Organizohet nga ambienti ndenjies, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pal...
Ref. royal 351
975 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355697007416
Property

Shitet apartament tek tregu elektrik !...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 100000 € Zone 160 m²

Shitet apartamenti tek tregu elektrik !! Apartamenti është i organizuar në 3 dhoma gjumi (njëra nga të cilat me banjo më vete), 2 sallone ndenje, 2 banjo dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në katin ...
Ref. royal 344
526 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355697007416
Property

SHITET SHTEPI 3 KATESHE NE DURRES !

Durrës › Durrës › Muzeu I Deshmoreve
Per Shitje: 200000 € Zone 432 m²

Shitet shtëpi tre kateshe pranë Muzeumit. Organizimi vijon si më poshtë: Kati i parë : Dhomë ndenje, kuzhinë, dy dhoma gjumi, një tualet, depo. Kati i dytë : Dhomë ndenjë, kuzhinë, dy dhoma gjumi, ...
Ref. royal 318
357 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355697007416
Property

SHITET DHE JEPET ME QIRA LOKAL PRANE S...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 43000 € Zone 60 m²

Shitet lokali pranë shkollës Kushtrimi i Lirisë. Lokali ka një siperfaqe prej 60 m2. Aktualisht është në funksion, ndodhet në katin 0 të një pallati. Për më shumë informacion kontaktoni në 0696966777....
Ref. royal 317
516 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355697007416
Property

JEPET ME QIRA VILE TRE KATESHE

Tirana › Tirana › Sauk
Per Qira: 900 € Zone 542 m²

Jepet vilë me qira në zonën Sauk pranë Sanatoriumit. Vila është me një sipërfaqe totale prej 522 m2 ndërtim, e cila është e ndarë në tre kate, ka edhe hapësira të bollshme për parkim. Është e përsht...
Ref. royal 306
368 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355697007416
Property

SHITET 270,000 EURO DHE JEPET ME QIRA...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 270000 € Zone 0 m²

Shitet dhe jepet me qira ambjent komercial tek Kodra e Diellit përballë Eleonorës. Ambjenti ka një sipërfaqe totale prej 270m2 dhe është i paisur me certifikatë pronësie. Eshtë i përshtatshëm për llo...
Ref. royal 83
2369 Vizita
Agent
Teodor Tavanxhiu
CENTURY 21 Royal
+355697007416