zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me qira ambient komercial tek rr...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 320 € Zone 31 m²

Jepet me qira ambient komercial tek rruga e unazes re perball kristalit. Ambienti eshte totalisht open space me shikueshmeri direkt nga rruga kryesore, me nje siperfaqje te brendshme prej 31 m2. Pozic...
Ref. ADORE 146
23 Vizita
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487
Property

Shitet Vile 2 kateshe ne rrugen Sado K...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 75000 € Zone 352 m²

Shitet Vile ne rrugen Sado Kosheno. Vila eshte e ndare ne dy kate, me nje siperfaqe totale ndertimi prej 159m2, secili kat nga 79.7m2. Vila ka 5 dhoma gjumi dhe nje dhome ndenje, dy tualete dhe 3 ball...
Ref. ADORE 128
394 Vizita
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487
Property

Jepet me qira Apartament 3+1+2 tek Kom...

Tirana › Tirana › Nobis
Per Qira: 1100 € Zone 0 m²

Jepet me qira Apartament 3+1+2 tek Kompleksi Nobis, i lokalizuar ne nje nga zonat me elitare te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 165 m2 te organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje/ng...
Ref. ADORE 127
142 Vizita
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487
Property

Shitet toke ne Kamez me siperfaqe 7000...

Tirana › Kamëz
Per Shitje: 285000 € Zone 0 m²

Shitet toke ne Kamez me siperfaqe 7000m2. Ndodhet ne nje zone shume te qete per banim. Perreth tokes jane ndertuar vila private me hapsira te bollshme dhe te gjelberuara. Toka rrethohet nga rruge te s...
Ref. ADORE 122
71 Vizita
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487
Property

Shitet apartament 4+1+4 me siperfaqe t...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 370000 € Zone 260 m²

Shitet apartament 4+1 me siperfaqe totale 260.8 m2, ne rrugen e Dibres, tek Kompleksi Halili. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati me cilesi te larte ndertimi dhe shume mire te administruar...
Ref. ADORE 108
223 Vizita
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487
Property

Shitet truall per ndertim vilash ne Rr...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 100000 € Zone 1000 m²

Shitet truall per ndertim vilash ne Rruga ullishtes me sip 1000 m2 , me nje pamje mjaft te bukur nga Tirana dhe liqeni artificial i Tiranes . Terreni i ketij trualli eshte gjysem kodrinor dhe ndodhet ...
Ref. ADORE 105
177 Vizita
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487
Property

Jepet me Qira ambjent Komercial tek Rr...

Tirana › Tirana
Per Qira: 650 € Zone 0 m²

Jepet me Qira Ambjent Komercial tek Rruga Him Kolli me nje siperfaqe prej 140m2. Ambienti eshte i aksesueshem ne varesi te biznesit. Ambienti ndodhet ne katin 2 buze rruges Him Kolli. Disponon 3 ambi...
Ref. ADORE 103
119 Vizita
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487
Property

Jepet me qira Apartament 3+1prane Qend...

Tirana › Tirana
Per Qira: 250 € Zone 130 m²

Jepet me Qira Apartament 3+1, prane qendres Kristal. Apartamenti organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, dy tualete, koridor dhe 2 ballkone. Posedon parking te personalizuar. Aparta...
Ref. ADORE 102
330 Vizita
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487
Property

SHITET VILË DHE AMBJENT MARKET NË KAMË...

Tirana › Kamëz
Per Shitje: 330000 € Zone 352 m²

Shitet vilë dhe Ambient Biznesi në zonën e Kamzës. Ndërtesa me siperfaqe ndertimi prej 352 m2 dhe siperfaqe trualli prej 923 m2. Organizimi I brendshëm I katit të parë të vilës përbëhet nga mini m...
Ref. ADORE 101
139 Vizita
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487
Property

Shitet Ambjent Biznesi tek pazari i Ri...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 154000 € Zone 103 m²

Shitet Ambjent Biznesi 103m2 ndodhet ne rrugen Beqir Luga prane Pazarit te Ri. Ndodhet ne katin 1 te nje pallati te ri ne zone. Eshte me nje siperfaqe prej 103m2 dhe ka akses ne rruge. Ambjenti ka nj...
Ref. ADORE 99
232 Vizita
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK KODRA DIEL...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 168000 € Zone 164 m²

Shitet Apartament 2+1+2 ne zonene Kodres se Diellit. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës! Sipërfaqja totale e apartamentit është 164m2. Apartamenti është i organizuar në dhom...
Ref. ADORE 94
57 Vizita
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487
Property

Shitet Vile 3 kateshe ne Selite.

Tirana › Tirana
Per Shitje: 1000000 € Zone 250 m²

Shitet Vile 3 kateshe ne rrugen Haxhi Isuf Banka. Ka nje siperfaqe totale prej 480 m2. Ne katin e pare eshte ambient qe perdoret per pasticeri. Kati i dyte perbehet nga salloni i ndenies, kuzhine, n...
Ref. ADORE 93
228 Vizita
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487
Property

Shiten dy katet e nje vile ne Qender t...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Shitje: 500000 € Zone 472 m²

Shiten dy katet e para te nje Vile. Vila ndodhet ne qender te Tiranes .Ka nje siperfaqe trualli prej 226m2 dhe nje siperfaqe totale prej 472.78 m2. Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt hipoteko...
Ref. ADORE 84
66 Vizita
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487
Property

Jepet me Qira Magazine!

Tirana › Tirana › Zone industriale
Per Qira: 400 € Zone 120 m²

Jepet me Qira ambjent per magazine ne Mzez. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 120m2, me nje tualet brenda. Ambjenti mund te perdoret per magazine ose lloje te ndryshme biznesi sepse ndodhet buze r...
Ref. ADORE 75
89 Vizita
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487
Property

Shitet ndertese 2 kate

Shkodër
Per Shitje: 320000 € Zone 413 m²

Shitet Ndertese ne Shkoder. Ndertesa ka nje siperfaqe totale prej 413.2m2 e cila eshte e ndare ne dy kate perkatesisht 206.6m2 secili kat. Ndertesa ka nje hapesire lineare dhe te shfrytezueshme per ll...
Ref. ADORE 74
128 Vizita
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487
Property

Jepet me qira Ambjent Biznesi perballe...

Tirana › Tirana › Ish Ekspozita
Per Shitje: 50000 € Zone 50 m²

Jepet me Qira Ambient Biznesi me siperfaqe 50m2 tek lulishte 1 maji perballe ish ekspozites. Ambjenti ndodhet prane unazes buze rruges kryesore dhe eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme. Dispo...
Ref. ADORE 52
543 Vizita
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QENDER...

Tirana › Tirana
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Jepet me Qira Apartament 2+1, me siperfaqe totale prej 90m2, ndodhet ne nje prej zonave me te preferuara per banim ose mund te perdoret si ambjent per zyra. Vendndodhja ne qender te Tiranes e ben qe t...
Ref. ADORE 40
184 Vizita
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487
Property

Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Vasil...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Shitje: 80000 € Zone 0 m²

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe totale prej 100m2, ndodhet ne nje zone teper te preferuar per arsye te komoditetit qe te krijon sepse eshte e plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme. Apartam...
Ref. ADORE 37
555 Vizita
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487
Property

Jepet me qira Apartament 2+1 i mobilua...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 450 € Zone 0 m²

Apartament 2+1 Per Qira te ish ADIDAS. Apartamenti ndodhet ne zonen me te mire te Tiranes, ne Rr. Myslym Shyri. Apartamenti ka nje mobilim modern dhe shume te pershtatshem per nje jetese komode. Orga...
Ref. ADORE 29
421 Vizita
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487
Property

Jepet me qira vile 3 kate!

Tirana › Tirana › Selite
Per Qira: 2300 € Zone 440 m²

Jepet vile me qira ne zonen e Kristal Center. Vila eshte me nje siperfaqe totale prej 440m2 ndertim, e cila eshte e ndare ne tre kate. Ka edhe hapesira te bollshme per parkim. Kati 1: Sallon ,kuzh...
Ref. ADORE 24
216 Vizita
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487
Property

Jepet me qira Ambjent per Biznes.

Tirana › Tirana › Selite
Per Qira: 380 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambjent biznesi me siperfaqe 140m2, prane qendres Kristal. Ambjenti eshte ne gjendje shume te mire, ndodhet buze rruges kryesore dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi. ...
Ref. ADORE 23
204 Vizita
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487
Property

Shitet Ambjent Biznesi ne Durres.

Tirana › Tirana › Durres
Per Shitje: 45000 € Zone 55 m²

Shitet Ambjent Biznesi me siperfaqe totale prej 55m2, ne Durres prane rrotes se kuqe. Ambjenti ndodhet ne katin e pare, buze rruges kryesore e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesi. Ambjenti esh...
Ref. ADORE 14
229 Vizita
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487
Property

Shitet Apartament 2+1 ne Qender.

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 90000 € Zone 92 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale prej 92m2, ne fillim te rruges se kavajes shume prane qendres. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te banimit ne nje pallat 7-katesh, me mundesi per te bere shte...
Ref. ADORE 13
510 Vizita
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487
Property

SHITET DUPLEX NE REZIDENCEN "KODRA E D...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit 2
Per Shitje: 115000 € Zone 126 m²

Shitet duplex ne Residencen Kodra e Diellit 2. Dupleksi eshte i mire organizuar ne katin e pare ne nje dhome ndenje me hapesire te bollshme dhe me fasade xhami gje qe mundeson driten natyrale dhe nje ...
Ref. ADORE 8
985 Vizita
Agent
Fabian Kazo
CENTURY 21 Adore
0672044487