zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me qira Ambjent Biznesi.

Tirana › Tirana › Selite
Per Qira: 220 € Zone 36 m²

Jepet me qira ambjent komercial me siperfaqe totale prej 36m2, pranë qendres Kristal, në katin e pare buze rruges kryesore dhe e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesi. Ambjenti eshte i pa perd...
Ref. ADORE 25
113 Vizita
Agent
Aldi Topi
CENTURY 21 Adore
0699907966

Property

Jepet me qira vile 3 kate!

Tirana › Tirana › Selite
Per Qira: 2300 € Zone 440 m²

Jepet vile me qira ne zonen e Kristal Center. Vila eshte me nje siperfaqe totale prej 440m2 ndertim, e cila eshte e ndare ne tre kate. Ka edhe hapesira te bollshme per parkim. Kati 1: Sallon ,kuzh...
Ref. ADORE 24
125 Vizita
Agent
Aldi Topi
CENTURY 21 Adore
0699907966

Property

Shitet Apartament 2+1 ne Porcelan.

Tirana › Tirana › Porcelan
Per Shitje: 80000 € Zone 96 m²

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe totale prej 96m2, ne zonen e Porcelanit. Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje ambjent vecmas gatimi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona eshte le...
Ref. ADORE 20
600 Vizita
Agent
Aldi Topi
CENTURY 21 Adore
0699907966

Property

Shitet Ambjent Biznesi tek Liqeni i Ti...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 70000 € Zone 87 m²

Shitet Ambjent Biznesi me nje siperfaqe prej 87m2, ne zonen e liqenit te Tiranes. Zone e favorshme per lloje te ndryshme biznesi. Amjenti disponon nje tualet dhe eshte i mirembajtur, ndodhet buze rru...
Ref. ADORE 18
250 Vizita
Agent
Aldi Topi
CENTURY 21 Adore
0699907966

Property

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI TEK RRUG...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Qira: 1200 € Zone 124 m²

Jepet me qira ambjent i pershtateshem per biznesi ne rrugen Mine Peza. Ambjenti ndodhet ne katin e pare ne nje zone lehtesisht te aksesueshme i pershtateshem per lloje te ndryshme biznesi, kryesisht p...
Ref. ADORE 17
142 Vizita
Agent
Aldi Topi
CENTURY 21 Adore
0699907966