zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet ne Don Bosko Shtepi + Truall!...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 130000 € Zone 100 m²

Shitet Shtepi+ Truall ne Don Bosko. Shtepia eshte nje kat, ka nje siperfaqe ndertimi prej 90.3m2 dhe siperfaqe trualli 325.6m2. Ndodhet ne nje zone te qete dhe me infrastrukturen e nevojshme.Disponon ...
Ref. ADORE 64
156 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

Shitet Shtepi Private prane Shkolles s...

Tirana › Tirana › Shkolla e Kuqe
Per Shitje: 70000 € Zone 70 m²

Shitet Shtepi private me nje siperfaqe prej 70m2, ne rrugen Haxhi Sina shume prane Shkolles se Kuqe. Zona eshte e plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme. Shtepia disponon dokumentacion te rregul...
Ref. ADORE 58
109 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

Shitet Toke ne Vrine, Durres!

Durrës › Durrës › Spitalle
Per Shitje: 500000 € Zone 0 m²

Shitet toke ne Vrine, Durres. Toka ka nje siperfaqe prej 4500 m2, nder te cilat 565m2 jane truall. Toka ndodhet buze rruges kryesore dhe ne nje zone me zhvillim. Toka eshte shume afer me Universiteti...
Ref. ADORE 55
113 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

Jepet me qira Ambjent Biznesi 230 m2 n...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 3500 € Zone 230 m²

Jepet me Qira Ambjent Biznesi shume prane Qendres, buze rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 230m2, nga te cilat 130m2 ne katin e pare dhe 10...
Ref. ADORE 50
196 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

Jepet me qira 2+1, ne Blv.Bajram Curri...

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Qira: 450 € Zone 129 m²

Jepet me qira apartament 2 +1+2 me siperfaqe totale prej 130m2, ne bulevardin Bajram Curri, buze rruges kryesore. Apartamenti eshte i ndare ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, dy tualete, njeri prej...
Ref. ADORE 46
213 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

Shitet Shtepi Private ne Allias.

Tirana › Tirana › Allias
Per Shitje: 100000 € Zone 104 m²

Shitet Shtepi Private ne zonen e Alliasit ne rrugen Njazi Meka. Zona eshte e plotesuar me sherbimet dhe facilitetet e duhura. Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi prej 104m2 dhe nje siperfaqe truall pre...
Ref. ADORE 28
233 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

Jepet me Qira Ambjent Biznesi tek Siri...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Qira: 420 € Zone 110 m²

Jepet me Qira Ambjent Biznesi ne rrugen Siri Kodra. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 110m2, hapesire lineare dhe e pershtatshme per magazina ose biznese te llojeve te ndryshme. Ambjenti ndodhet b...
Ref. ADORE 39
92 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

Shitet Ambjent Biznesi prane Kompleksi...

Tirana › Tirana › Petro nini
Per Shitje: 260000 € Zone 91 m²

Shitet Ambjent Biznesi me siperfaqe 95.5m2, ne nje zone te preferuar dhe lehtesisht t e aksesueshme. Ambjenti ndodhet ne katin e pare dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi. Ambjenti e...
Ref. ADORE 31
197 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

Jepet me Qira Ambjent Biznesi tek She...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Qira: 250 € Zone 37 m²

Jepet me Qira Ambjent Biznesi me siperfaqe 37m2, ne nje zone shume te preferuar dhe lehtesisht te aksesueshme. Ambjenti ndodhet ne katin e pare, ka nje verande prej 12m2 dhe eshte e pershtatshme per l...
Ref. ADORE 30
195 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

Shitet Vile ne rrugen 5 Maji.

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: 170000 € Zone 200 m²

Shitet Vile ne rrugen Ymer Beqiri. Vila eshte e ndare ne dy kate, me nje siperfaqe totale ndertimi prej 200m2, secili kat nga 100m2. Vila ka 6 dhoma gjumi dhe 2 dhoma te brendshme, nje dhome ndenje, d...
Ref. ADORE 19
362 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

Shitet Apartament 2+1 tek 21 Dhjetori....

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 99000 € Zone 100 m²

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 100m2, ne nje zone lehtesisht te aksesueshme dhe te plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese komode. Apartamenti eshte i ndare ne dy dhoma gjumi, ...
Ref. ADORE 16
395 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 110000 € Zone 88 m²

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe neto prej 88m2. Apartamenti ndodhet ne qender, zone e cila eshte e preferuar dhe lehtesisht e aksesueshme, shume prane te gjitha faciliteteve te nevojshme. Apart...
Ref. ADORE 5
205 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479