zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 116000 € Zone 106 m²

Shitet/jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen Trandafili i bardhe,Rezidenca Kodra e Diellit nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, zone e qete dhe komforte. Apartamenti ndodhet ne pallat i ndertua...
Ref. ADORE 226
125 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 NE RRUG...

Tirana › Tirana
Per Qira: 320 € Zone 145 m²

Jepet me qira apartament 3+1+2 ne Rrugen Kodra e Diellit afer me Kopshtin Botanik. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 128 m2, ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri. Apartamenti organzi...
Ref. ADORE 215
149 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TEK GAR...

Tirana › Tirana
Per Qira: 350 € Zone 125 m²

Jepet me qira apartament 3+1+2 ne Rrugen Vaso Pasho tek Garda ne zonen e Parkut te Liqenit. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 125 m2, ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues dhe te...
Ref. ADORE 197
196 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN ALEKS...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 41000 € Zone 59 m²

Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Aleksander Moisiu ,ngjitur me Komisariatin nr.4 te Tiranes, me siperfaqe totale prej 54 m2, i lokalizuar ne nje nga zonat e mira te Tiranes. Apartamenti eshte i organiz...
Ref. ADORE 193
585 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

SHITET APARTAMENT 2 + 1 + 2 ne Rrugen...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 58000 € Zone 104 m²

Shitet Apartament 2+1+2 ne Rrugen Myslym Keta. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 104 m2, e shperndare ne nje dhome ndenje, guz...
Ref. ADORE 191
778 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI PRANE BL...

Tirana › Tirana
Per Qira: 720 € Zone 240 m²

Jepet me Qira Ambjenti i Biznesit i ndodhur ne Rrugen Jashar Erebara afer me Bulevardin e ri te Tiranes. Eshte i organizuar si ambjent i hapur per dasma por mund te perdoret per biznese te ndryshme ...
Ref. ADORE 184
143 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE RRUGEN NJAZI ...

Tirana › Tirana › Allias
Per Shitje: 40000 € Zone 54 m²

Shitet Apartament 1+1 ne Rrugen Njazi Meka, me siperfaqe totale prej 54 m2, i lokalizuar ne nje nga zonat e mira te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje/ngrenj...
Ref. ADORE 173
358 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

SHITET TOKE TRUALL NE SHKALLNUR, DURRE...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 100000 € Zone 1480 m²

Shitet toke truall ne Shkallnur Durres,se bashku me nje mobileri ne gjendje pune. Toka truall ka nje siperfaqe prej 1480 m2,nga te cilat 595 m2 jane vreshte. Toka ndodhet buze rruges kryesore dhe ne n...
Ref. ADORE 165
49 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

SHITET VILE + 320 m2 TRUALL NE RRUGEN ...

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: Zone 140 m²

Shitet shtepi private, ne rrugen Ymer Beqiri. Shtepia ka 2 dhoma gjumi,dhome ndenje,kuzhine,koridor, tualet dhe Verande, me nje siperfaqe ndertimi prej 130m2 dhe siperfaqe trualli prej 320m2, ndodhe...
Ref. ADORE 131
289 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

Okazion! Shitet Ambjent Biznesi 35 m2 ...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 65000 € Zone 40 m²

Shitet Ambjent Biznesi ne Rrugen Mihal Grameno perballe Njesise Administrative nr 3 afer tregut elektrik, buze rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. Ambjenti ka nje siperfaq...
Ref. ADORE 126
150 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI TEK KRYQ...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 500 € Zone 80 m²

Jepet me Qira Ambjent Biznesi shume prane Kryqezimit te 21 Dhjetorit, buze rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 80m2. Ambjenti eshte i pershta...
Ref. ADORE 113
288 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

Shitet Ndertese 4 kateshe + Truall n...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Shitje: 490000 € Zone 0 m²

Shitet Ndertese 4 kate me nje siperfaqe ndertimi prej 776 m2 dhe 343.4 m2 truall ne Rrugen Jashar Erebara prane Bulevardit te ri.Ndertesa eshte e ndare ne 4 kate ,ku ne Katin e pare ka 3 dyqane dh...
Ref. ADORE 109
125 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

SHITET AMBJENT BIZNESI TEK SHESHI WILS...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Shitje: 49000 € Zone 0 m²

Shitet Ambjent Biznesi me siperfaqe 37m2, ne nje zone shume te preferuar dhe lehtesisht te aksesueshme. Ambjenti ndodhet ne katin e pare, ka nje verande prej 12m2 dhe eshte e pershtatshme per lloje te...
Ref. ADORE 106
58 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

SHITET AMBJENT BIZNESI 230 M2 NE QEND...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 772000 € Zone 230 m²

Shitet Ambjent Biznesi ne Rrugen e Barikadave ne Qender, buze rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 230m2, nga te cilat 130m2 ne katin e pare ...
Ref. ADORE 91
156 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen 5 Maji...

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: 56000 € Zone 74 m²

Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen 5 Maji, me siperfaqe totale prej 74 m2, i lokalizuar ne nje nga zonat e mira te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje/ngrenje, nje...
Ref. ADORE 85
1003 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

Shitet toke are ne Gurez Kurbin.

Kurbin › Mamurras
Per Shitje: 125000 € Zone 0 m²

Shitet toke are ne Gurez Kurbin ,Toka eshte 2 km larg nga zona e Patokut. Toka ka nje siperfaqe prej 12500m2. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ju lutem na kontakt...
Ref. ADORE 82
75 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

Shitet Shtepi Private prane Shkolles s...

Tirana › Tirana › Shkolla e Kuqe
Per Shitje: 70000 € Zone 70 m²

Shitet Shtepi private me nje siperfaqe prej 70m2, ne rrugen Haxhi Sina shume prane Shkolles se Kuqe. Zona eshte e plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme. Shtepia disponon dokumentacion te rregul...
Ref. ADORE 58
286 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

Shitet Toke ne Vrine, Durres!

Durrës › Durrës › Spitalle
Per Shitje: 500000 € Zone 0 m²

Shitet toke ne Vrine, Durres. Toka ka nje siperfaqe prej 4500 m2, nder te cilat 565m2 jane truall. Toka ndodhet buze rruges kryesore dhe ne nje zone me zhvillim. Toka eshte shume afer me Universiteti...
Ref. ADORE 55
207 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

Jepet me qira Ambjent Biznesi 230 m2 n...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 3500 € Zone 230 m²

Jepet me Qira Ambjent Biznesi shume prane Qendres, buze rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 230m2, nga te cilat 130m2 ne katin e pare dhe 10...
Ref. ADORE 50
430 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

Shitet Shtepi Private ne Allias.

Tirana › Tirana › Allias
Per Shitje: 100000 € Zone 104 m²

Shitet Shtepi Private ne zonen e Alliasit ne rrugen Njazi Meka. Zona eshte e plotesuar me sherbimet dhe facilitetet e duhura. Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi prej 104m2 dhe nje siperfaqe truall pre...
Ref. ADORE 28
513 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

Shitet Ambjent Biznesi prane Kompleksi...

Tirana › Tirana › Petro nini
Per Shitje: 250000 € Zone 91 m²

Ulet cmimi i Shitjes se Ambjentit te Biznesit me siperfaqe 95.5m2,nga 260000 bie ne 250000 Euro ,ne nje zone te preferuar dhe lehtesisht t e aksesueshme.Ambjenti ndodhet ne katin e pare dhe eshte i ...
Ref. ADORE 31
304 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

Jepet me Qira Ambjent Biznesi tek She...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Qira: 250 € Zone 37 m²

Jepet me Qira Ambjent Biznesi me siperfaqe 37m2, ne nje zone shume te preferuar dhe lehtesisht te aksesueshme. Ambjenti ndodhet ne katin e pare, ka nje verande prej 12m2 dhe eshte e pershtatshme per l...
Ref. ADORE 30
387 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

Shitet Vile ne rrugen 5 Maji.

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: 170000 € Zone 200 m²

Shitet Vile ne rrugen Ymer Beqiri. Vila eshte e ndare ne dy kate, me nje siperfaqe totale ndertimi prej 200m2, secili kat nga 100m2. Vila ka 6 dhoma gjumi dhe 2 dhoma te brendshme, nje dhome ndenje, d...
Ref. ADORE 19
585 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479
Property

Shitet Apartament 2+1 tek 21 Dhjetori....

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 99000 € Zone 100 m²

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 100m2, ne nje zone lehtesisht te aksesueshme dhe te plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese komode. Apartamenti eshte i ndare ne dy dhoma gjumi, ...
Ref. ADORE 16
714 Vizita
Agent
Ismet Bardhoshi
CENTURY 21 Adore
0672044479