zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet Ambient Komercial / Dyqan

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Shitje: 68000 € Zone 0 m²

Shitet Ambient Komercial, Dyqan në Misto Mame me sipërfaqe 53.4 m2. Ambienti ndodhet në një nga zonat që po zhvillohet me shpejtësi pasi që është në rrugë kryesore. Mundësi shumë e mirë për cdo lloj b...
Ref. atrium 281
28 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Apartament 2+1+1 te Fresku

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 57000 € Zone 93 m²

Shitet Apartament 2+1+1 te Fresku, pranë Fizikës Bërthamore. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti është i organizuar në një dhomë ndenje së bashku me ambi...
Ref. atrium 280
44 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Apartament 3+1 +2 te Brryli

Tirana › Tirana › Brryli
Per Shitje: 126000 € Zone 117 m²

Shitet Apartament 3+1+2 te Brryli me një sipërfaqe 117m2, në katin e shtatë të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje bashkë me ambientin e gatimit, dy dho...
Ref. atrium 278
37 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Bar Kafe në Yzberisht

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 78000 € Zone 0 m²

Shitet Bar Kafe, në Yzberisht, me një sipërfaqe 59m2 brenda dhe me hapësirë të shfrytësueshme në ambientin e jashtëm. Aktualisht Bar Kafe është në funksion dhe ka një xhiro të konsiderueshme pasi ndod...
Ref. atrium 272
90 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Apartament 2+1 në Misto Mame...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 57000 € Zone 96 m²

Shitet Apartament 2+1+ verandë në Misto Mame, me një sipërfaqe 96m2, në katin e gjashtë të një pallati tetë katësh me ashensor. Apartamenti është i organizuar një sallon ndenje bashkë me ambientin e...
Ref. atrium 271
190 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Jepet Zyrë me Qira te Rruga Arkitekt K...

Tirana › Tirana › Brryli
Per Qira: 150 € Zone 38 m²

Jepet zyrë me qira në Rrugën Arkitekt Kasemi, Brryli. Ambienti ndodhet në katin zero të një pallati të ri me sipërfaqe 38 m2....
Ref. atrium 264
119 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Apartament 2+1 te Rruga e Dibrë...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 71500 € Zone 110 m²

Shitet Apartament 2+1 te Rruga e Dibrës, me një sipërfaqe 110m2, në katin e pestë të një pallati shtatë katësh. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje bashkë me amientin e gatimit, dy dho...
Ref. atrium 256
1434 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Apartamente 1+1 te Rruga e Dib...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 63000 € Zone 98 m²

Shitet apartament 1+1 te Rruga e Dibrës, me një sipërfaqe 98m2, në katin e pestë të një pallati shtatë katësh dhe i orientuar nga lindja dhe jugu. Apartamenti organizohet në sallon ndenje bashkë me am...
Ref. atrium 255
343 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Apartament 2+1+2 pranë Pazarit ...

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Shitje: 108000 € Zone 0 m²

Shitet Apartament 2+1 shumë pranë Pazarit të Ri. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues, me pesë kate. Ka një sipërfaqe prej 120 m2. Apartamenti është i organizuar në një sallo...
Ref. atrium 253
389 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Vile ne Rr. Gjon Buzuku

Tirana › Tirana
Per Shitje: 950000 € Zone 0 m²

Shitet vile ne rrugen Gjon Buzuku, kater kate banim dhe nje kat garazh. Siperfaqe trualli 111 m2 dhe siperfaqe e totale e kater kateve 455 m2. Cdo kat ka hyrje individuale por edhe te perbashket cka e...
Ref. atrium 234
140 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Apartament 2+1 Pranë Prokuroris...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 85000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 2+1 i konvertueshëm në 3+1, në rrugën Mine Peza, pranë shkollës Hasan Vogli dhe Prokurorisë së ës. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues dhe në një nga zonat m...
Ref. atrium 223
278 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Biznesi Dyqan Lulesh

Tirana › Tirana › Bulevardi B.Curri
Per Shitje: 8000 € Zone 45 m²

Shitet Biznesi, dyqan lulesh në Bulevardin Bajram Curri, me një sipërfaqe 45m2. Biznesi operon që prej 5 vitesh me klientelë të rregullt dhe me një xhiro të konsiderueshme ditore. Për më shumë inf...
Ref. atrium 199
179 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Apartament 2+1+2 te 21 Dhjetori...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 82000 € Zone 93 m²

Shitet Apartament 2+1+2 te 21 Dhjetori, në kompleksin Gora. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim në Kompleksin Gora, i pajisur me ashensor dhe sistem ngrohje me gaz. Me sipërfaqe 93 m2 dhe i orga...
Ref. atrium 198
855 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Apartament 3+1 në Kinostudio...

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Shitje: 75000 € Zone 84 m²

Shitet super apartament 3+1, në Kinostudio, pranë Komisariatit Nr.4, në katin e dytë të një pallati ekzistues pesë katësh, me mure dopio tullë. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje b...
Ref. atrium 192
345 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Ambient Komercial Me Qira

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Jepet ambient komercial me qira. Ambienti ndodhet në një pallat të ri dhe ka një sipërfaqe të konsiderueshme, vendndodhja strategjike bën të mundur funksionimin për biznese të cfarëdo lloji. Për një v...
Ref. atrium 180
106 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Apartament 3+2+2 në Rrugën Mysl...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 140000 € Zone 150 m²

Shitet Apartament 3+2+2 në rrugën Myslym Shyri përballë dyqanit Telekom. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të shtrenjta dhe më të preferuara të Tiranës. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të ...
Ref. atrium 176
499 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Vilë Përballë Kryegjyshatës Bot...

Tirana › Tirana › Shkoze
Per Shitje: 250000 € Zone 0 m²

Shitet Vilë në një zonë shumë të qetë dhe me pamje piktoreske përballë Kryegjyshatës Botërore të Bektashinjve. Aktualisht vila është tre kate por struktura e fortë e ndërtimit bën të mundur ndërtimin ...
Ref. atrium 162
261 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Apartament 2+1, Ministria Drejt...

Tirana › Tirana › Rruga Fortuzi
Per Shitje: 124000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 2+1 në Rrugën Fortuzi, pranë Ministrisë së Drejtësisë me sipërfaqe 115 m2. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati te ri me ashensor me orientim lindje-perëndim. Organizo...
Ref. atrium 153
335 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Duplex Rruga Elbasanit

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Shitje: 116000 € Zone 135 m²

Duplex ndodhet në një pallat të ri nëRrugen e Elbasanit, pranë shkollës Rreze Drite dhe Pallatit të Brigadave. Ambienti organizohet në një ambient ndenje dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, dy banjo dhe dy...
Ref. atrium 146
493 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Apartament 1+1 Fusha Ali Demi...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 49000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 1+1 në Ali Dem pranë fushës. Me një sipërfaqe 52 m2 dhe i organizuar në një dhome ndenje bashkë me kuzhinën, dhomë gjumi, një banjo dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e katërt...
Ref. atrium 145
1193 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Apartament 1+1 në rrugën Mine P...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Shitje: 75000 € Zone 70 m²

Apartament 1+1 me sipërfaqe 70m2 në rrugën Mine Peza pranë Prokurorisë së Tiranës. Ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe me punime shumë cilësore. Ambienti është i organizuar në një...
Ref. atrium 139
463 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Apartament pranë Prokurorisë së...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Shitje: 75000 € Zone 0 m²

Apartament 1+1 me sipërfaqe 70m2 në rrugën Mine Peza pranë Prokurosisë së Tiranës. Ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe me punime shumë cilësore. Ambienti është i organizuar në një ...
Ref. atrium 138
285 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Jepet me qira vilë përballë Parkut Oli...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Qira: 1800 € Zone 270 m²

Pranë Digës së Liqenit, përballë Parkut Olimpik jepet vile me qira. Vila ka punime shumë cilësore me kopësht dhe katër vendparkime. Vila është e organizuar në tre kate. Në katin e parë ndodhet një a...
Ref. atrium 125
251 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921
Property

Shitet Vilë katër katëshe tek Vilat Am...

Tirana › Tirana › Sauk
Per Shitje: 980000 € Zone 792 m²

Shitet Vilë me sipërfaqe ndërtimi 154.8 m2 dhe sipërfaqe trualli 336 m2. Vila ka një arkitekturë të mirëfilltë e projektuar në katër kate. Në katin e parë vila është e organizuar në një sallon ndenje...
Ref. atrium 123
332 Vizita
Agent
Alfir Qosja
CENTURY 21 Atrium
+355697129921