zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me Qira Apartament 2+1+2 te Brr...

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Qira: 370 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 2+1+2, me një sipërfaqe 100m2 te Brryli. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati shtatë katësh. Pallati është me izolim termik dhe disponon ashensor. Apartamenti...
Ref. atrium 258
76 Vizita
Agent
Loren Vocka
CENTURY 21 Atrium
+355696770409
Property

Jepet Vilë me Qira te Vilat Gjermane...

Tirana › Tirana › Vilat Gjermane
Per Qira: 1200 € Zone 0 m²

Jepet vilë me qira te Vilat Gjermane. Vilë tre katëshe me kopsht të bollshëm , cdo kat përbëhet nga dy tualete me aspirim natyral. Vila ka sistem ngrohje, grila, dopio xham, ka gjenerator automatik d...
Ref. atrium 250
50 Vizita
Agent
Loren Vocka
CENTURY 21 Atrium
+355696770409
Property

Jepet me Qira Supermarket/ Shtëpi

Tirana › Tirana › Paskuqan
Per Qira: 800 € Zone 0 m²

Jepet me qira supermarket + shtëpi me sipërfaqe totale 311.8m2. Shtëpia është e mobiluar dhe e organizuar në një dhomë ndenje, ambient gatimi, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Supermarketi ka kl...
Ref. atrium 218
60 Vizita
Agent
Loren Vocka
CENTURY 21 Atrium
+355696770409
Property

Shitet Duplex te Fresku

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 78000 € Zone 111 m²

Shitet Duplex te Fresku, në katin e tretë dhe të katërt të një pallati të ri shtatë katësh, me një sipërfaqe prej 111.6m2. Kati i parë i Duplex organizohet në një sallon ndenje dhe gatimi, një tuale...
Ref. atrium 186
294 Vizita
Agent
Loren Vocka
CENTURY 21 Atrium
+355696770409
Property

Shitet Apartament 2+1 te Fresku

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 64000 € Zone 91 m²

Shitet Apartament 2+1 te Fresku me një sipërfaqe 91.4m2. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri, në një kompleks të sapo përfunduar, i pajisur me ashensor dhe punime shumë cilësor...
Ref. atrium 185
435 Vizita
Agent
Loren Vocka
CENTURY 21 Atrium
+355696770409
Property

Jepet me Qira ambient komercial te Amb...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 900 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambient komercial te Ambasada Amerikane, buzë rruge me një sipërfaqe prej 120m2. Ambienti ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar gjë e cila bën të mundur zhvillimin e cdo lloj aktivit...
Ref. atrium 178
188 Vizita
Agent
Loren Vocka
CENTURY 21 Atrium
+355696770409
Property

Apartament me Qira pranë Ministrisë së...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Jepet apartament 2+1 me qira te Bulevardi Zogu i Parë. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri, pranë Ministrisë së Drejtësisë. Ambienti organizohet nga një dhomë ndenje, dy dhoma ...
Ref. atrium 144
172 Vizita
Agent
Loren Vocka
CENTURY 21 Atrium
+355696770409
Property

Shitet Apartament 1+1 në rrugën Ali De...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 49500 € Zone 63 m²

Në një zonë tepër të preferuar sic është ajo e Ali Demit, shitet Apartament 1+1 për vetëm 49.500 Euro! Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues totalisht i restauruar. Organizohe...
Ref. atrium 122
676 Vizita
Agent
Loren Vocka
CENTURY 21 Atrium
+355696770409
Property

Shitet Ose Jepet Me Qira Apartament 3+...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 97500 € Zone 130 m²

Shitet ose jepet me qira apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire e cila ka akses me rrugen kryesore, me stacionin e autobuzit, me Liqenin e Tiranes si dhe m...
Ref. atrium 48
1044 Vizita
Agent
Loren Vocka
CENTURY 21 Atrium
+355696770409