zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET NJESI TEK PETRONINI

Tirana › Tirana › Petronini
Per Shitje: 55000 € Zone 0 m²

Shitet ambient komecial open space me siperfaqje 23m2. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Hapesira organizohet ne open space aktualisht eshte dhene me qira si parukeri. Prona eshte Njes...
Ref. prime 531
65 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

SHITET NJESI TEK PETRONINI

Tirana › Tirana › Petronini
Per Shitje: 140000 € Zone 0 m²

Ne zonen e Petroninit shitet ambient komecial open space me siperfaqe 80.2m2. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri me fasade xhami. Hapesira organizohet ne open space dhe i pershtatur si B...
Ref. prime 530
52 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

Shitet apartament 1+1 ne Allias

Tirana › Tirana › Allias
Per Shitje: 41000 € Zone 53 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe te pergjithshme 53.6 m2 ne zonen e Alliasit. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues dhe ka nje organizim te brendshem shume te rregullt me nje...
Ref. prime 528
34 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE FRESK PRANE...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 60000 € Zone 113 m²

Shitet apartament 2+1+2 ne zonen e Freskut, prane Ana Market. Eshte i pozicionuar ne katin e 3-te te një pallati te ri dhe te mire administruar. Apartamenti ka siperfaqe totale 113 m2 dhe nje organizi...
Ref. prime 523
100 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Qira: 330 € Zone 50 m²

Jepet me qira njesi biznesi me siperfaqe 50 m2 ne Ali Dem. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te pozicionuar buze rruges, i organizuar ne hapesire open space dhe disponon fasade xhami. Eshte i pershtat...
Ref. prime 513
67 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

Jepet me qira apartament 2+1 tek Kodra...

Tirana › Tirana › Kodra e Priftit
Per Qira: 190 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek Kodra e Priftit. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile. Organizohet nje sallon, ambienti i gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Orientimi nga Ju...
Ref. prime 506
97 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

Shitet Apartament 1+1

Tirana › Tirana › Porcelan
Per Shitje: 36000 € Zone 53 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe te pergjithshme 53.8 m2 ne zonen e Pocelanit. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues dhe ka nje organizim te brendshem shume te rregullt me nje...
Ref. prime 483
782 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

Shitet apartament 1+1 tek kopshti zool...

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 79000 € Zone 61 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 61 m2 tek kopshti zoologjik. Apartamenti eshte I organizuar ne nje sallon, ambjent gatimi, dhome gjumi, ballkon dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e trete te nj...
Ref. prime 482
111 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

Shiten dy papafingo 2+1 ne Shengjin

Lezhë › Shëngjin › Shëngjin
Per Shitje: 108000 € Zone 0 m²

Shiten dy papafingo 2+1 me siperfaqe 95m2 dhe 113m2 ne Shengjin me cmim 520euro/m2. Apartamentet shiten totalisht te mobiluara, dhe ndodhen ne katin 5 e te nje ndertese me punime cilesore, pa ashensor...
Ref. prime 478
52 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

Shitet apartament 1+1 tek Liqeni Thate...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 83000 € Zone 85 m²

Shitet apartament 1+1 tek Liqeni thate. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon, nje dhome gjumi, nje tualet, nje ambjent tjeter i pershtatur ne dhome gjumi dhe nje verande prej 28 m2 e cila ofr...
Ref. prime 471
410 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE QEN...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 500 € Zone 120 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek Bulevardi Zogu i Pare, shume prane qendres. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri, shume mire te administruar. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe...
Ref. prime 457
119 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

Shitet apartament 2+1+2 ne Kinostudio...

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Shitje: 86000 € Zone 114 m²

Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 114.4 m2 ne Kinostudio. Apartamenti organozihet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambientin e ngrenies, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apa...
Ref. prime 450
225 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

Jepet me qira ambient tek Blloku

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1000 € Zone 200 m²

Jepet me qira ambient komercial me siperfaqe totale 200 m2 me cmim 1000 euro neto, ne nje nga zonat me te kerkuara, ne zonen e Bllokut. Ambienti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri shume mire te...
Ref. prime 447
331 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

Shitet apartament 2+1+2 ne Fresk

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 65000 € Zone 101 m²

Shitet apartament 2+1+2 prane Ana Market ne Fresk. Apartamenti ka siperfaqe totale 101.9 m2 dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambientin e ngrenies, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ...
Ref. prime 445
598 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

Shitet apartament ne Fresk 2+1+2

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 56000 € Zone 112 m²

Shitet apartamenti 2+1+2 ne zonen e Freskut. Eshte i organizuar ne nje ambient ndenje se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te ...
Ref. prime 442
204 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

Shitet apartament ne Fresk 3+1+2

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 77500 € Zone 138 m²

Shitet nje apartament 3+1 i cili ndodhet ne zonen e Freskut, ne katin e 5 banim te nje pallati te ri. Apartamenti organizohet nga nje sallon, tre dhoma, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka nje...
Ref. prime 419
268 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Siri K...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Shitje: 65000 € Zone 77 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 77.1 m2 ne rrugen Siri Kodra. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, ambient gatimi me vete, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne kat...
Ref. prime 405
1009 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

Shitet apartament ne Fresk

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 55000 € Zone 109 m²

Shitet apartamenti 2+1 ne zonen e Freskut .Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje ambient ndenje se bashku me ambientin e gatimit, .nje tualet dhe nje ballkon Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nj...
Ref. prime 402
1690 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

Jepet me qira njesi ne Kinostudio.

Tirana › Tirana
Per Qira: 920 € Zone 0 m²

Jepet me qire njesi ne Kinostudio 100m2 cmimi 920 euro.(taksat e perfshira Njesia ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruge me fasad xhami dhe mund te shfrytezohet per biznese te ndrys...
Ref. prime 401
106 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

Shitet njesi tek rr. e Elbasanit!

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Shitje: 232000 € Zone 0 m²

Ambient komercial tek rr. e Elbasanit.Ndodhet ne katin e parete nje pallati te ri. aktualisht eshte me qera si palester por eshte i pershtatshem edhe per lloje te tjera biznesi . Per informacione te ...
Ref. prime 388
256 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

Jepet me qira apartament 1+1

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Qira: 300 € Zone 53 m²

Jepet me qira nje partament 1+1 ne zonen e Ali Demit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat shume mire te administruar. Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenjeje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ...
Ref. prime 380
192 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

SHITET/JEPET ME QIRA 1+1 NE FRESK

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 58000 € Zone 64 m²

Shitet/Jepet me qira nje apartament 1+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon se bashku me nje ambient per gatim, nje dhome gjumi, nje tualet me ventilim natyral dhe nje ba...
Ref. prime 372
956 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 48000 € Zone 100 m²

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe te pergjithshme 100 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambienti organizohet nga nje sallon se bashku me kuzhinen e gatimit, d...
Ref. prime 358
2085 Vizita
Agent
Alida Lala
CENTURY 21 Prime
0693680363