zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL

Tirana › Tirana › Shkolla e Kuqe
Per Shitje: 115000 € Zone 47 m²

Shitet ambient biznesi tek Shkolla e Kuqe. Ambienti organizohet ne duplex me siperfaqe 47 m2 dhe nje tualet. Eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi dhe aktualisht eshte i dhene me qira me ...
Ref. prime 499
84 Vizita
Agent
Nastela Uliu
CENTURY 21 Prime
0698228520
Property

JEPET AMBJENT ME QIRA!

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Qira: 250 € Zone 122 m²

Jepet me qira nje njesi me nje siperfaqe prej 104m2 tek Jordan Misja. Ndodhet ne katin 0te nje ndertimi te ri dhe eshte e pershtatshme per cfaredolloj biznesi. Njesia organizohet nga nje hapesire open...
Ref. prime 494
65 Vizita
Agent
Nastela Uliu
CENTURY 21 Prime
0698228520
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 NE BLLO...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 450 € Zone 120 m²

Jepet me qira apartament me siperfaqe 120 m2 ne zonen e Bllokut. Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje pallat te ri shume mire te administruar.Organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me nje a...
Ref. prime 448
246 Vizita
Agent
Nastela Uliu
CENTURY 21 Prime
0698228520
Property

SHITET APARTAMENT TEK RRUGA E BARRIKAD...

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Shitje: 57000 € Zone 45 m²

Shitet apartament 1+1 tek rruga e Barrikadave. Eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe ka rifinitura shume cilesore. Ndodhet ne katin e shtate banim te nje pallati te ri me ashensor. Prona eshte e s...
Ref. prime 433
968 Vizita
Agent
Nastela Uliu
CENTURY 21 Prime
0698228520
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK PEDIA...

Tirana › Tirana › Pediatria
Per Qira: 250 € Zone 78 m²

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe te pergjithshme 78.3 m3 tek Pediatria. Eshte i pozicionuar ne katin e trete te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti eshte i organizuar nga korridor qe ...
Ref. prime 431
303 Vizita
Agent
Nastela Uliu
CENTURY 21 Prime
0698228520
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE KINOST...

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Qira: 230 € Zone 115 m²

Jepet apartament 2+1 me qira ne Kinostudio. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te sapo perfunduar me punime teper cilesore dhe prane te gjitha faciliteteve te nevojshme. Apartamenti organizohet nja n...
Ref. prime 424
259 Vizita
Agent
Nastela Uliu
CENTURY 21 Prime
0698228520
Property

Shitet Biznesi tek Pediatria

Tirana › Tirana › Pediatria
Per Shitje: 8000 € Zone 140 m²

Shitet biznesi bar-kafe tek tek Pediatria. Ambienti ka direkt akses ne rrugen kryesore dhe ndodhet ne nje zone ku ka shume levizje. Siperfaqja e ambientit te brendshem eshte 60 m2 ndersa veranda ka nj...
Ref. prime 423
119 Vizita
Agent
Nastela Uliu
CENTURY 21 Prime
0698228520
Property

SHITET NJESI NE FRESK

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 32000 € Zone 59 m²

Shitet njesi me siperfaqe 59 m2 ne Fresk. Ambienti organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen e tre dhomave dhe dy tualete. Eshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi dhe aktualisht funksionon si...
Ref. prime 422
384 Vizita
Agent
Nastela Uliu
CENTURY 21 Prime
0698228520
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Qira: 200 € Zone 85 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne Rrugen Bardhyl. Apartamenti organizohet nga nje koiridor qe ben shperndarjen e ambienteve, dy dhoma gjumi, nje sallon dhe nje tualet. Njera nga dhomat e gjumit ka dalje...
Ref. prime 415
364 Vizita
Agent
Nastela Uliu
CENTURY 21 Prime
0698228520
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK LIQENI

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 90000 € Zone 85 m²

Shitet apartament 1+1 tek Liqeni i Thate. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon se bashku me ambjentin e ngrenies, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i investuar se...
Ref. prime 413
520 Vizita
Agent
Nastela Uliu
CENTURY 21 Prime
0698228520
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE FRESK

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 85000 € Zone 156 m²

Shitet apartament 3+1+2 me siperfaqe totale 156 m2 ne Fresk, tek Fizika Berthamore. Ambienti organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi te gjitha me dalje ...
Ref. prime 412
422 Vizita
Agent
Nastela Uliu
CENTURY 21 Prime
0698228520
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1

Tirana › Tirana › Shkolla e Kuqe
Per Qira: 240 € Zone 50 m²

Jepet me qira nje apartament me siperfaqe 50 m2 prane Shkolles se Kuqe. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje ku akomodohet dhe kuzhina, nje dhoma gjumi dhe nje tualet me ventilim natyral...
Ref. prime 407
340 Vizita
Agent
Nastela Uliu
CENTURY 21 Prime
0698228520
Property

Shitet Apartament 1+1 tek Uji I ftohte...

Vlorë › Vlorë › Uji I ftohte
Per Shitje: 54000 € Zone 67 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe te brendshme 67 m2 tek Uji i Ftohte, ne Vlore. Pallati ku ndodhet apartamenti eshte i ri, me ashensor dhe eshte pjese e nje kompleksi rezidencial me nje administrim...
Ref. prime 400
292 Vizita
Agent
Nastela Uliu
CENTURY 21 Prime
0698228520
Property

NJESI ME QIRA TEK KODRA E PRIFTIT

Tirana › Tirana › Kodra e Priftit
Per Qira: 360 € Zone 104 m²

Jepet me qira nje njesi me nje siperfaqe prej 104m2 tek Kodra e Priftit. Ndodhet ne rrugen kryesore dhe eshte e pershtatshme per cfaredolloj biznesi. Njesia organizohet nga 3 ambiente dhe 3 tualete. P...
Ref. prime 352
196 Vizita
Agent
Nastela Uliu
CENTURY 21 Prime
0698228520
Property

AMBIENT ME QIRA NE MYSLYM SHYR

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 600 € Zone 60 m²

Jepet me qira ambient per zyra me siperfaqe 60 m2 nje nga zonat me te frenkuentuara te Tiranes. Ambienti ndodhet ne katin e 5-te ne nje ndertim te ri te mireadministruar me nje lokacion mjaft te favor...
Ref. prime 351
459 Vizita
Agent
Nastela Uliu
CENTURY 21 Prime
0698228520
Property

Kati i nje vile per qira prane Rruges ...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Apartament per qira, ne katin e II-te te nje vile, e ndodhur ne nje zone me akses mjaft te mire me Rrugen e Elbasanit. Apartamenti ka hapesira te bollshme, te organizuara ne dhome ndenjeje, kuzhine ga...
Ref. prime 302
321 Vizita
Agent
Nastela Uliu
CENTURY 21 Prime
0698228520
Property

APARTAMENT 1+1 ME QIRA TEK LICEU

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 400 € Zone 80 m²

Jepet me qira nje apartament 1+1 me siperfaqe 70 m2 tek Rruga e Elbasanit, mbrapa Liceut Artistik. Ndodhet ne nje pallat te ri dhe shume mire te administruar. Apartamenti eshte i organizuar nga një dh...
Ref. prime 279
606 Vizita
Agent
Nastela Uliu
CENTURY 21 Prime
0698228520
Property

Jepet me qira apartament 3+1 tek Liceu...

Tirana › Tirana › Liceu Artistik
Per Qira: 1000 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 3+1 tek Liceu Artistik. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar. Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me nje ambient kuzhine, tre dhoma ...
Ref. prime 270
304 Vizita
Agent
Nastela Uliu
CENTURY 21 Prime
0698228520
Property

Shitet Garsoniere tek Brryli

Tirana › Tirana › Berryli
Per Shitje: 39900 € Zone 40 m²

Shitet garsoniere me siperfaqe totale 40 m2, i mobiluar me nje stil shume modern dhe shume cilesor. Eshte e organizuar ne nje dhome, nje tualet dhe nje ballkon. Prona eshte totalisht e investuar, e sh...
Ref. prime 83
980 Vizita
Agent
Nastela Uliu
CENTURY 21 Prime
0698228520
Property

Shitet apartament super luksoz ne Linz...

Tirana › Tirana › Linze
Per Shitje: 129000 € Zone 160 m²

Super apartament 2+1+2 tualete + verande ne zonen e Linzes, prane Restorant "Muraga". Ai eshte i organizuar nga nje dhome ndenje me oxhak funksional, ambient i gatimit me vete, korridori qe ben te mun...
Ref. prime 74
890 Vizita
Agent
Nastela Uliu
CENTURY 21 Prime
0698228520