zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

NJESI ME QIRA TEK KODRA E PRIFTIT

Tirana › Tirana › Kodra e Priftit
Per Qira: 360 € Zone 104 m²

Jepet me qira nje njesi me nje siperfaqe prej 104m2 tek Kodra e Priftit. Ndodhet ne rrugen kryesore dhe eshte e pershtatshme per cfaredolloj biznesi. Njesia organizohet nga 3 ambiente dhe 3 tualete. P...
Ref. prime 352
87 Vizita
Agent
Nastela Uliu
CENTURY 21 Prime
0698228520
Property

AMBIENT ME QIRA NE MYSLYM SHYR

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 600 € Zone 60 m²

Jepet me qira ambient per zyra me siperfaqe 60 m2 nje nga zonat me te frenkuentuara te Tiranes. Ambienti ndodhet ne katin e 5-te ne nje ndertim te ri te mireadministruar me nje lokacion mjaft te favor...
Ref. prime 351
214 Vizita
Agent
Nastela Uliu
CENTURY 21 Prime
0698228520
Property

APARTAMENT 1+1 ME QIRA TEK LICEU

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 400 € Zone 80 m²

Jepet me qira nje apartament 1+1 me siperfaqe 70 m2 tek Rruga e Elbasanit, mbrapa Liceut Artistik. Ndodhet ne nje pallat te ri dhe shume mire te administruar. Apartamenti eshte i organizuar nga një dh...
Ref. prime 279
402 Vizita
Agent
Nastela Uliu
CENTURY 21 Prime
0698228520
Property

VILE 3 KATESHE PER QIRA

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 2000 € Zone 420 m²

Jepet me qira vila ne rrugen e Kavajes prane Ambasadave, ne nje zone te qete dhe me facilitet. Vila ka punime mjaft cilesore dhe nje organizim mjaft te mire. Kati i pare i viles eshte i organizuar nga...
Ref. prime 176
474 Vizita
Agent
Nastela Uliu
CENTURY 21 Prime
0698228520
Property

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi "O...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 58000 € Zone 67 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe te pergjithshme prej 67 m2 tek kompleksi Orion. Apartamenti ndodhet ne kat te 4 banimi te nje pallati te ri me ashensor. Ai eshte i organizuar nga nje dhome ndenje,...
Ref. prime 162
1154 Vizita
Agent
Nastela Uliu
CENTURY 21 Prime
0698228520