zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 PER ZYRA ...

Tirana › Tirana › Liceu Artistik
Per Qira: 330 € Zone 110 m²

Jepet me qira apartament 3+1 per zyra dhe banim tek Rruga e Elbasanit. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues buze rruge dhe ka nje siperfaqe 110m2. Apartamenti organizohet ne 3 dh...
Ref. smart 188
221 Vizita
Agent
Xhuljana Vidhani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050069
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT 3+1 PER BANIM D...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 430 € Zone 140 m²

Jepet me qira apartament 3+1 per zyra dhe banim tek Blv gjergj Fishta me siperfaqe totale 140m2. Ambjenti organizohet ne 3 dhoma, 1 soxhorno dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 4- te nje pa...
Ref. smart 185
222 Vizita
Agent
Xhuljana Vidhani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050069
Property

JEPET ME QIRA AMBJENTE KOMERCIAL NE R...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 450 € Zone 60 m²

Ambient Komercial per qera prane Rruges se buze rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara, ka nje siperfaqe totale prej 60m2, i pershtatshme per aktivitete te ndryshme si zyra sherbimi, agj...
Ref. smart 181
114 Vizita
Agent
Xhuljana Vidhani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050069
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK PALLATI ME S...

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Shitje: 73000 € Zone 114 m²

Shitet apartament 2+1 tek Blv.Bajram Curri me siperfaqe totale 114m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri buze rruge . Ambienti organizohet nga nje sallon se bashku me ambiente gat...
Ref. smart 168
482 Vizita
Agent
Xhuljana Vidhani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050069
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+ 1 NE QEN...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 500 € Zone 107 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne qender tek Rruga e Barrikadave me siperfaqe 107m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 dhome ndenje dhe 2 ballkone. Ambjenti eshte i riinvestu...
Ref. smart 157
200 Vizita
Agent
Xhuljana Vidhani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050069
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENTE 1+1 TEK RRUG...

Tirana › Tirana › Rruga e Durresit
Per Qira: 350 € Zone 69 m²

Jepet me qira per banime dhe zyre apartament 1+1 tek Rruga e Durrsit afer Kafe Flores. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me nje siperfaqe totale 69m2, i cili eshte rikonstrukt...
Ref. smart 155
148 Vizita
Agent
Xhuljana Vidhani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050069
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA DURRES...

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 95000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Durresit,prane Kafe Flora . Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me nje siperfaqe totale 69m2, i cili eshte rikonstruktuar se fundmi. Apartamen...
Ref. smart 154
148 Vizita
Agent
Xhuljana Vidhani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050069
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SIRI KODRA...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Shitje: 112000 € Zone 167 m²

Shitet apartament 2+1ne rrugen "Siri Kodra". Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te sapo perfunduar. Ambjenti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi,nje dhome ndenjeje ku perfshihet dheamb...
Ref. smart 150
187 Vizita
Agent
Xhuljana Vidhani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050069
Property

Shitet Apartament 1+1 .

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Shitje: 58000 € Zone 50 m²

Shitet Apartament te Rr. "Hoxha Tahsim", i aksesueshem me rrugen kryesore. Ambienti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi i mobiluar mire, ne 1 kuzhine dhe 1 tualet, te nderlidhur me nje koridor me hyrj...
Ref. smart 145
367 Vizita
Agent
Xhuljana Vidhani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050069
Property

Shitet truall

Tirana › Tirana
Per Shitje: 177600 € Zone 0 m²

Shitet truall ne Cerkeze me nje siperfaqe prej 22200 m2. Trualli ka akses ne rrugen kryesore qe te con ne Cerkez . Ndodhet ne koder prane liqenit te Qinamit . Trualli eshte i pashfytezuar me pare, i...
Ref. smart 136
81 Vizita
Agent
Xhuljana Vidhani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050069
Property

Shitet/Jepet me Qira ambient komercial...

Tirana › Tirana › Rruga 4 Deshmoret
Per Shitje: 199500 € Zone 210 m²

Jepet per shitje ose per qira ambient komercial. Ambienti ka hapesire Open Space me siperfaqe totale 210m2. Ndodhet buze rruge dhe me akses direkt ne Unaze. Ambienti eshte mjaft i pershtatshem per mag...
Ref. smart 135
171 Vizita
Agent
Xhuljana Vidhani
CENTURY 21 CPM Smart
0694050069