zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TEK ISH RA...

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Shitje: 68000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me 2 ashensor, i organizuar ne 2 dhoma gjumi me hapsira te medha,sallon ndenje,2 tualete, nje ballkon,dhe korridori qe ben shperndarjen e dhomave ...
Ref. gate 452
267 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA!

Durrës › Durrës › vollga
Per Shitje: 80000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne Currila perballe `Aragostes`kati 3 me ashensore.Hyrja organizohet ne 1 koridor qe shperndan 2 dhoma gjumi,2 tualete njeri brenda dhomes kryesore,1 soxhorno bashke me kuzhinen dh...
Ref. gate 423
247 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

SHITET TOKE PRANE UNV. `ALEKSANDER MOI...

Durrës › Durrës › Spitalle
Per Shitje: 17000 € Zone 0 m²

Shitet toke/are me siperfaqe 50 dylym ne afersi te kampusit universitar `Aleksander Moisiu` ne spitalle.E favorshme per ndertim infrastrukture logjistike apo kapanone ne funksione te ndryshme.Cmimi 1...
Ref. gate 405
84 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

JEPET ME QERA HOTEL NE PLAZH!

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Qira: 85000 € Zone 0 m²

Hoteli 5 katesh ka ne perberje 34 dhoma( standart,single,double/twin, triple rooms) te shperndara ne 4 kate.Ne katin e pare ndodhet holly bashke me recepsionin dhe restoranti.Hoteli eshte i rikonstr...
Ref. gate 392
185 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

JEPET ME QERA E MOBILUAR APARTAMENTI 2...

Durrës › Durrës › vollga
Per Qira: 290 € Zone 0 m²

Apartament 2+1 per qira ne Vollga, prane Extra Market. Ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi te ri me punime teper cilesore. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne sallon te bollshem se bashku m...
Ref. gate 390
196 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

JEPET ME QERA 2 KATE AMBJENT KOMERCIAL...

Durrës › Durrës › Bulevardi kryesor
Per Qira: 2500 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambjent komercial openspace, kati 0, fasade xham dhe kati 1 me akses shkallesh brenda, buze rruges kryesore. Me nje siperfaqe prej 240 m2 duke qene e pershtatshme per dyqane, zyra ose ak...
Ref. gate 377
192 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK DEGA POLICIS...

Durrës › Durrës › Drejtoria e Policise
Per Shitje: 65000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 me ashensore ne zonat me te parapelqyera ne Durres,ne afersi te te gjitha sherbimeve te nevojshme.Koridori i madh hyres ben lidhjen e 2 dhomave te gjumit,1 soxhorno me...
Ref. gate 373
304 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

SHITET/QERA AMBJENT PER ZYRE NE VOLLGA...

Durrës › Durrës › vollga
Per Shitje: 160000 € Zone 0 m²

Jepet me qera 500 eur/muaj(taksat i perkasin qiradhenesit) ose shitet.Ambjenti ndodhet ne qender te Durresit,me fasade komplet xham nga sheshi kryesore.92 m2 siperfaqe ,e pajisur me sistem kondicioni...
Ref. gate 368
259 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

SHITET 3+1,TEK GJIMNAZI `GJERGJ KASTRI...

Durrës › Durrës › vollga
Per Shitje: 90000 € Zone 129 m²

Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati 5 katesh me ashensor,ne cdo kat ka vetem 1 hyrje.Organizohet me nje koridor ku shperndahen 3 dhoma gjumi ne te cilat 2 me dalje ne ballkon,1 soxhorno me a...
Ref. gate 353
332 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

SHITET TRUALL(1200 m2) NE PLAZH,DURRES...

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: 99000 € Zone 0 m²

Shitet truall 83eur/m2 ne zonen e plazhit hekurudha,direkt mbas shinave te trenit afer ish frigoriferave.Toka eshte e lire per ndertimin e ndonje shtepie apo vile dhe ndodhet prane rruges.Me nje gjat...
Ref. gate 352
138 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

SHITET 1+1 TEK ISH RAJONI, DURRES, 34...

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Shitje: 34000 € Zone 71 m²

Apartamenti ndodhet ne zonen e Ish Rajonit ne katin e fundit te nje pallati te ri. Hyrja fillon me korridorin ku shperndahen 1 dhome gjumi, soxhorno bashke me kuzhinen,1 tualet dhe 1 ballkon. Shitet p...
Ref. gate 351
681 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

OKAZION!!! SHITEN APARTAMENTE 100 M2 &...

Durrës › Durrës › bulevardi
Per Shitje: 69000 € Zone 210 m²

Shiten dy apartamente me hipoteke (700€/m2) ne Bulevardin kryesor ne Durres, Apartamenti i pare, 100 m2 , eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 3 dhoma, 1 tualet,1 ballkon me pamje nga bulevardi. Apartame...
Ref. gate 347
560 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

JEPET ME QIRA / SHITET AMBJENT 321 M2...

Durrës › Durrës
Per Qira: 1500 € Zone 321 m²

Jepet me qira ose shitet ambjent i favorshem per Call Center, Palester etj. Ndodhet ne Lagjen 1, Rruga ''Anastas Durrsaku'' . Ambjenti ndahet ne katin 0 (194 m2) dhe kati1 (127 m2). Eshte ne fazen pe...
Ref. gate 344
153 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

JEPET ME QIRA ZYRE NE QENDER TE DURRES...

Durrës › Durrës
Per Qira: 500 € Zone 90 m²

Jepet me qera ambjent biznesi i pershtatshem per zyre ose dyqan. Ambjenti eshte i ndare me xham ne 3 dhoma + reception. Eshte i pajisur me impiant elektrik, ndricimi dhe komputerik i standarteve me te...
Ref. gate 342
290 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI/ZYRE, 3 ...

Durrës › Durrës
Per Qira: 1000 € Zone 508 m²

Rast i shkelqyer per subjektet si banka,zyra,call center apo funksionalitete te ngjashme me keto. Pozicioni teper i aksesueshem nga kalimtaret, pasi pozicionohet ne vije te pare te rruges ``Mujo Ulqin...
Ref. gate 340
257 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

SHITET DYQAN NE DURRES !

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 82000 € Zone 0 m²

Shitet dyqan me siperfaqe 70 m² me dy hyrje, tualet dhe nje kuzhine e vogel. Ndodhet ne rruge kryesore teper te frekuentuar. Mund te perdoret per lloje te ndryshme biznesi.Gjithashtu jepet dhe me qer...
Ref. gate 329
275 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES !

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 62000 € Zone 75 m²

Shitet apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje e ngrenie me kuzhine te vecuar, nje tualet dhe koridor. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues dhe eshte rikonst...
Ref. gate 297
840 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

SHITET OSE JEPET ME QERA LOKAL NE VOLL...

Durrës › Durrës › vollga
Per Shitje: 500000 € Zone 0 m²

Lokali ka nje siperfaqe 231 m² , por gjithashtu ka dhe nje verande me pamje nga deti . Aktualisht ambienti disponon sistem aspirimi , kondicionimi dhe eshte i mobiluar totalisht per te punuar . Ka gji...
Ref. gate 273
245 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

APARTAMENT PER QIRA NE PLAZH !

Durrës › Durrës › Plazhi rrota e kuqe
Per Qira: 200 € Zone 44 m²

Ne plazh tek rrota e kuqe jepet me qira apartament 1+ 1 , me siperfaqe 44m². Organizimi i brendshem eshte dhome ndenje , ambjent gatimi , dhome gjumi, tualet , korridor , ballkon . Eshte i mobiluar dh...
Ref. gate 246
364 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

JEPET APARTAMENT ME QERA , DURRES !

Durrës › Durrës › Gjykata
Per Qira: 400 € Zone 170 m²

Jepet apartament me qera me siperfaqe totale 170 m² i organizuar ne 3 dhoma gjumi ,1 soxhorno , 1 ballkon, 2 tualete dhe nje depo. Dhoma matrimoniale disponon nje tualet dhe nje ambjent te projektua...
Ref. gate 236
616 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI , DURRES...

Durrës › Durrës › Spitali
Per Qira: 1000 € Zone 200 m²

Jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe 200 m² i veshur nga 3 ane me vetrat xhami komplet , i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi.Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri , aktu...
Ref. gate 222
290 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

SHITET DUPLEX TEK SHKEMBI I KAVAJES , ...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 150000 € Zone 110 m²

Shitet duplex me siperfaqe totale 110 m² i organizuar ne dy dhoma gjumi , nje dhome ndenje , dy tualete dhe verande.Apartamenti eshte i pajisur me stabilizues energjie , panel diellor , oxhak me dru ,...
Ref. gate 221
323 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

SHITET AMBJENT BIZNESI , DURRES !

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 370000 € Zone 0 m²

Shitet ambjent biznesi ne qender te Durresit me siperfaqe te brendshme 325 m² .Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me punime mjaft cilesore.Aktualisht eshte i dhene me qera dhe ne t...
Ref. gate 219
308 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494
Property

TOKE PER SHITJE , KAMEZ TIRANE !

Tirana › Kamëz › Kamëz
Per Shitje: 96000 € Zone 0 m²

Shitet toke ne KAMEZ , TIRANE me nje siperfaqe prej 4000 m² . Ne dokumenta toka eshte are , por e konvertueshme ne toke trruall duke qene se prane ka ndertime . Toka ndodhet ne jug-lindje te AEROPORT...
Ref. gate 213
520 Vizita
Agent
Sidrit Kashari
CENTURY 21 Gate
0676464494