zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE DON BOSKO!!...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 78000 € Zone 102 m²

Apartamenti me siperfaqe neto 102.5m2, eshte i organizuar ne sallon, kuzhine e ndare, 3 dhoma gjumi te bollshme, 2 tualete dhe nje ballkon. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh te ndertua...
Ref. INFO 1530
346 Vizita
Agent
Florin Ashiku
CENTURY 21 Info Prona
+355694050073
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE RRUGEN IRF...

Tirana › Tirana › Selite
Per Shitje: 105000 € Zone 0 m²

Shitet ambient komercial, kati 0, e organizuar ne open space me siperfaqe 78.5 m2 ne rrugen Irfan Tomini. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri dhe ka mundesine e shfytezimit per disa lloje biznesi. Pr...
Ref. INFO 1524
116 Vizita
Agent
Florin Ashiku
CENTURY 21 Info Prona
+355694050073
Property

JEPET ME QIRA KATI 2 I NJE VILE + post...

Tirana › Tirana › Medreseja
Per Qira: 300 € Zone 120 m²

Jepet me qira kati i dyte i nje vile+ post parkimi tek Medreseja. Me siperfaqe te brendshme 90 m2, hapesira organizohet nga salloni bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe veranda me siperfa...
Ref. INFO 1512
243 Vizita
Agent
Florin Ashiku
CENTURY 21 Info Prona
+355694050073
Property

APARTAMENT PER SHITJE 2+1+2 NE MISTO M...

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Shitje: 90000 € Zone 127 m²

Me siperfaqe totale 127m2, apartamenti organizohet nga : dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete (njera ne dhomen matrimoniale) dhe nje ballkon te madh. Pozicionohet ne katin e pare banim...
Ref. INFO 1503
145 Vizita
Agent
Florin Ashiku
CENTURY 21 Info Prona
+355694050073
Property

SHITET TOKE NE FARKE!!!

Tirana › Tirana › Farke
Per Shitje: 38000 € Zone 475 m²

Shitet toke are ne Farke te vogel me siperfaqe 475 m2. Toka lokalizohet shume prane rruges Daxhit dhe eshte perfekte per ndertimin e nje vile private....
Ref. INFO 1438
132 Vizita
Agent
Florin Ashiku
CENTURY 21 Info Prona
+355694050073
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK MARK...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 350 € Zone 100 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne Rrugen 21 Dhjetori shume prane market Joenes. Apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambientin e ngrenjes, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Ndodhe...
Ref. INFO 1318
304 Vizita
Agent
Florin Ashiku
CENTURY 21 Info Prona
+355694050073
Property

Shitet garsoniere ne rrugen Myslym Shy...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 47000 € Zone 43 m²

Shitet garsioniere ne rrugen Myslym Shyri prane karburantit Alpet, me siperfaqe 42m2 . Garsonierja organizohet nga nje ambient ndenje ku perfshin edhe ambientin e fjetjes gjithashtu tualeti eshte me ...
Ref. INFO 1307
1123 Vizita
Agent
Florin Ashiku
CENTURY 21 Info Prona
+355694050073