zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA PRANE STA...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 650 € Zone 89 m²

Jepet apartament me qira 2+1 ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon bashke me ambjentin e gatimit kuzhina eshte e paisur me paisje te koheve te fundit, ne dy dhoma...
Ref. smart 256
74 Vizita
Agent
Gerta Imeri
CENTURY 21 CPM Smart
0698080190
Property

SHITET NJESI KOMERCIALE TE STACIONI TR...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: Zone 27 m²

Shitet njesi komerciale te Stacioni i Trenit . Ambienti ndodhet buze rruge dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Ambienti ka siperfaqe 27m2 me fasade xhami qe ben te mundur reklamimin e bizn...
Ref. smart 248
38 Vizita
Agent
Gerta Imeri
CENTURY 21 CPM Smart
0698080190
Property

SHITET NJESI KOMERCIALE TE RRUGA E BAR...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: Zone 20 m²

Shitet njesi komerciale te rruga e Barrikadave. Ambienti ndodhet buze rruge me fasade xhami qe krijon mundesine e reklamimit te cdo lloj biznesi. Momentalisht eshte i dhene me qira. Mundesi shume e m...
Ref. smart 247
25 Vizita
Agent
Gerta Imeri
CENTURY 21 CPM Smart
0698080190
Property

SHITET NJESI KOMERCIALE TE RRUGA E BAR...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: 130000 € Zone 40 m²

Shitet njesi komerciale te rruga e Barrikadave. Ambienti ndodhet buze rruges kryesore dhe shume i favorshem per cdo lloj biznesi. Ambienti ka siperfaqe 40m2 me nje fasade nga rruga kryesore duke ofru...
Ref. smart 246
48 Vizita
Agent
Gerta Imeri
CENTURY 21 CPM Smart
0698080190
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL TEK LI...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Qira: 200 € Zone 52 m²

Jepet me qira ambjent Open Space me nje siperfaqe 52m2.Ambjenti ndodhet te liqeni Thate dhe ka akses me rrugen eshte me fasad xhami.Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni...
Ref. smart 237
81 Vizita
Agent
Gerta Imeri
CENTURY 21 CPM Smart
0698080190
Property

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA TEK MYSLY...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 280 € Zone 80 m²

Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet 21 Dhjetorit ne nje pallat te ri, shume mire i administruar. Me nje siperfaqje prej 73 m2 organizohet me nje dhome ndenje dhe n...
Ref. smart 232
342 Vizita
Agent
Gerta Imeri
CENTURY 21 CPM Smart
0698080190
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 59500 € Zone 118 m²

Shitet apartament 2+1 ne Astir. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati me shtate kate me ashensor. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi nje sallon, kuzhine te vecuar, dy tualete dhe dy...
Ref. smart 229
940 Vizita
Agent
Gerta Imeri
CENTURY 21 CPM Smart
0698080190
Property

JEPET APARTAMENT 2+1 PER ZYRA ME QIRA...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 350 € Zone 57 m²

Jepet apartament 2+1 per zyra me qira te rruga e Elbasanit.Apartamenti oranizohet ne dy dhoma nje tualet nje ballkon dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.Apartamenti ka akses ne rrugen...
Ref. smart 220
245 Vizita
Agent
Gerta Imeri
CENTURY 21 CPM Smart
0698080190
Property

Shitet Apartament 1+1 te Oxhaku.

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 50000 € Zone 57 m²

Shitet apartament 1+1 te Oxhaku. Me nje siperfaqe prej 57.9 m2 , apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi nje sallon, nje kuzhine me ambjent te vecuar. Koridori kryesor ben lidhjen mes dhoma...
Ref. smart 148
720 Vizita
Agent
Gerta Imeri
CENTURY 21 CPM Smart
0698080190
Property

Shitet Apartament 1+1 .

Tirana › Tirana › Hoxha Tahsim
Per Shitje: 55000 € Zone 50 m²

Shitet Apartament te Rr. "Hoxha Tahsim", i aksesueshem me rrugen kryesore. Ambienti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi i mobiluar mire, ne 1 kuzhine dhe 1 tualet, te nderlidhur me nje koridor me hyrj...
Ref. smart 145
674 Vizita
Agent
Gerta Imeri
CENTURY 21 CPM Smart
0698080190
Property

Jepet 2+1 me Qira te Pazari i Ri

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 350 € Zone 97 m²

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar .Organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 kuzhine te kompletuar me te gjitha pajisjet, 2 tualet...
Ref. smart 128
617 Vizita
Agent
Gerta Imeri
CENTURY 21 CPM Smart
0698080190
Property

Jepet me qira apartamenti 2+1 tek komp...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Qira: 400 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartamenti 2+1 i mobiluar tek Kompleksi Vizion Plus , kati 9-te banim. Organizohet ne sallon ndenjie dhe kuzhine me kondicioner, 2 dhoma gjumi , 2 ballkone dhe 2 tualete. Per nje vizit...
Ref. smart 108
168 Vizita
Agent
Gerta Imeri
CENTURY 21 CPM Smart
0698080190
Property

Jepet me Qira 1+1 te Ali Demi

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Qira: 200 € Zone 120 m²

Apartamenti ka nje dhome gjumi, nje sallon dhe nje kuzhine te vecuar dhe nje banjo.Gjithashtu mundesohet dhe ballkoni bashke me vend parkimi. Per nje vizite ne prone na kontaktoni....
Ref. smart 87
550 Vizita
Agent
Gerta Imeri
CENTURY 21 CPM Smart
0698080190