zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE RRUGEN DR...

Tirana › Tirana › Rruga Dritan Hoxha
Per Shitje: 69500 € Zone 0 m²

Apartament 2+1 ne rrugen Dritan Hoxha. Apartamenti ndodhet buze rruge. Ne katin e dyte banimi te nje pallati te ri dhe me siperfaqe te brendshme prej 85m2. Organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dho...
Ref. gold 219
732 Vizita
Agent
Endri Roshi
CENTURY 21 Gold
069 339 7000
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ALLIAS

Tirana › Tirana › Allias
Per Shitje: 55000 € Zone 84 m²

Apartament 2+1 ne Rrugen Njazi Meka, Allias. Apartamenti organizohet ne dhome ndenje,2 soxhorno bashk me kuzhinen te vecuar, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Ka siperfaqe te brendshme prej 84m2 dhe ndod...
Ref. gold 216
202 Vizita
Agent
Endri Roshi
CENTURY 21 Gold
069 339 7000
Property

Shitet toka ne rrugen Niko Avrami

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Shitje: Zone 0 m²

Shitet 1420m2 toke ne rrugen Niko Avrami. Toka ndodhet prane rruges kryesore dhe pozicionohet ne nje zone me nje interes te larte zhvillimi! Eshte shume e pershtatshme per ndertim.Per me shume informa...
Ref. gold 212
87 Vizita
Agent
Endri Roshi
CENTURY 21 Gold
069 339 7000
Property

Apartament 2+1+2 tualete, Fresk

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 63000 € Zone 122 m²

Shitet apartament 2+1+2 ne zonen e Freskut. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 122.8m2 dhe organizohet si ne vijim: dhome ndenje dhe kuzhine, soxhorno e gjere, dy dhomat e gjumit, dy tualete d...
Ref. gold 211
549 Vizita
Agent
Endri Roshi
CENTURY 21 Gold
069 339 7000
Property

Shitet toke ne rrugen Niko Avrami

Tirana › Tirana › Kinostudio
: € Zone 0 m²

Shitet 1420m2 toke ne rrugen Niko Avrami. Toka ndodhet prane rruges kryesore dhe pozicionohet ne nje zone me nje interes te larte zhvillimi! Eshte shume e pershtatshme per ndertim.Per me shume info...
Ref. 210
0 Vizita
Agent
Endri Roshi
CENTURY 21 Gold
069 339 7000
Property

THREE STOREY VILLA FOR RENT

Tirana › Tirana › Farke
Per Qira: 2700 € Zone 1300 m²

Three storey villa for rent in Farke, Tirana. The total surface of the property is 13000m2 and the surface of the building is 500 m2 organized in three floors with equal surface that are organized as ...
Ref. gold 203
176 Vizita
Agent
Endri Roshi
CENTURY 21 Gold
069 339 7000
Property

APARTAMENT 2+1+2 TUALETE, UNAZA E RE...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 70000 € Zone 118 m²

Shitet apartament 2+1+2 tualete ne Unaze te Re. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 118m2 dhe organizohet ne dhome ndenje, kuzhine dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon te mbyllur ne form L-...
Ref. gold 201
415 Vizita
Agent
Endri Roshi
CENTURY 21 Gold
069 339 7000
Property

Shiten 4 Apartamente 1+1.

Tirana › Tirana › Yrshek
Per Shitje: Zone 0 m²

Shiten 4 apartamente te tipologjise 1+1 ne nje objekt te sapo nderetuar me standart te lart ndertimi. Apartamentet ndodhen 2 ne katin 1 banim dhe 2 ne katin 2 banim. Apartamentet qe ndodhen ne katin 1...
Ref. ring 441
130 Vizita
Agent
Endri Roshi
CENTURY 21 Gold
069 339 7000
Property

Apartament 2+1+2 mbi Kristal Center

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 300 € Zone 108 m²

Jepet me qira apartament 2+1+2 tualete, i pershtatshem per zyra siper qendres Kristal. Apartamenti ndodhen ne katin e gjashte te nje pallati te ri dhe mjaft cilesor me siperfaqe totale prej 108.1 m2....
Ref. ring 439
208 Vizita
Agent
Endri Roshi
CENTURY 21 Gold
069 339 7000
Property

Shitet apartament 2+1+2 tek Fresku

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 65000 € Zone 110 m²

Apartament 2+1+2 ne Fresk. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri dhe mjaft cilesor. Apartamenti organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe...
Ref. ring 437
466 Vizita
Agent
Endri Roshi
CENTURY 21 Gold
069 339 7000
Property

Apartament 2+1 me Verande ne Fresk

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 65000 € Zone 145 m²

Apartament 2+1+verande ne Fresk. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 145m2 nder te cilat 60.5 m2 jane verande e hapur. Apartamenti organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, sonxhorno qe lidh dhomat e...
Ref. ring 436
520 Vizita
Agent
Endri Roshi
CENTURY 21 Gold
069 339 7000
Property

Shitet apartament 2+1 tek Muhamet Gjol...

Tirana › Tirana › Rruga Muhamet Gjollesha
Per Shitje: 120000 € Zone 94 m²

Apartament 2+1 tek Muhamet Gjollesha. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 94m2, organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tual...
Ref. ring 433
385 Vizita
Agent
Endri Roshi
CENTURY 21 Gold
069 339 7000
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEK !!!!!...

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Shitje: 42000 € Zone 72 m²

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Yzberishtit te kompleksi "Derveni". Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 7 katesh me punime cilesore. Pozicioni i apartamentit mundeson gjate gjithe dites ...
Ref. ring 432
1177 Vizita
Agent
Endri Roshi
CENTURY 21 Gold
069 339 7000
Property

JEPET ME QIRA VILE 3 KATSHE TEK BLLOKU...

Tirana › Tirana › Blloku i Vilave ne Selite
Per Qira: 1100 € Zone 300 m²

Jepet me qira vile 3 katshe tek blloku i vilave Selite. Kati i pare organizohet nga nje dhome ndenje me oxhak, kuzhine e vecuar dhe tualet. Kati i dyte organizohet nga 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ba...
Ref. ring 431
138 Vizita
Agent
Endri Roshi
CENTURY 21 Gold
069 339 7000
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA VILE TRE KATS...

Tirana › Tirana › Blloku i Vilave ne Selite
Per Shitje: 400000 € Zone 270 m²

Vile 3 -katshe per shitje ose qira pran bllokut te vilave Selite. Vila organizohet ne tre kate dhe ka nje siperfaqe trualli prej 270m2. Kati i pare ka nje siperfaqe prej 116m2, sallon me oxhak, kuz...
Ref. ring 430
270 Vizita
Agent
Endri Roshi
CENTURY 21 Gold
069 339 7000
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK SHKO...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Qira: 400 € Zone 200 m²

Ambienti ka siperfaqe totale prej 200m2. Ndodhet ne katin -1 dhe ka akses te menjehershem me rrugen. Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Pozicionohet ne afersi te shkolles se Bale...
Ref. ring 429
125 Vizita
Agent
Endri Roshi
CENTURY 21 Gold
069 339 7000
Property

JEPET ME QIRA AMBIENTI KOMERCIAL!!!...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: Zone 350 m²

Jepet me qira ambient komercial ne zonen e 21 Dhjetorit. Vendodhja e prones eshte ne nje nga lokacionet me te kerkuara sepse ka akses me te gjitha rruget kryesore te Tiranes. Ambient eshte i pershtats...
Ref. ring 427
147 Vizita
Agent
Endri Roshi
CENTURY 21 Gold
069 339 7000
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA VILA !!!

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Shitje: 490000 € Zone 600 m²

Shitet ose jepet me qira vila ne rr.Elbasanit prane rrethrrotullimit te Saukut. Objekti ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar sepse zona ku ndodhet te ofron qetesi dhe shume facilitete. Objekti eshte n...
Ref. ring 416
701 Vizita
Agent
Endri Roshi
CENTURY 21 Gold
069 339 7000
Property

SHITET NJESI KOMERCIALE TEK VARRI I BA...

Tirana › Tirana › Varri I Bamit
Per Shitje: 99000 € Zone 110 m²

Shitet njesi komerciale ne nje nga komplekset me te mira te zones. ne nje ndertim shume cilesore te viteve te fundit. Njesia ndodhet ne katin e dyte te ndertimit dhe ofron mundesine e ushtrimit te shu...
Ref. ring 229
331 Vizita
Agent
Endri Roshi
CENTURY 21 Gold
069 339 7000
Property

Shitet apartament 2+1

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Shitje: 87000 € Zone 121 m²

Shitet apartament 2+1 në Kinostudio, në kompleksin më të mire e cilësor, të sapondërtuar në Tiranë. Ka një organizim shumë të mirë të brendshëm, i ndarë në 2 dhoma gjumi, dhomë ndenjeje, sëbashku me a...
Ref. ring 188
143 Vizita
Agent
Endri Roshi
CENTURY 21 Gold
069 339 7000
Property

Shitet apartament 2+1, në Rr. "Aleksan...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 84000 € Zone 116 m²

Shitet apartament 2+1 në Kinostudio, në kompleksin më të mire e cilësor, të sapondërtuar në Tiranë. Ka një organizim shumë të mirë të brendshëm, i ndarë në 2 dhoma gjumi, dhomë ndenjeje, sëbashku me a...
Ref. ring 182
241 Vizita
Agent
Endri Roshi
CENTURY 21 Gold
069 339 7000
Property

Shitet apartament në Rrugën "Aleksandë...

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Shitje: 81000 € Zone 112 m²

Shitet apartament 2+1 në Kinostudio. Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më të mira të Tiranës. Ka një organizim shumë të mirë të brendshëm, i ndarë në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenjeje, sëbash...
Ref. ring 172
407 Vizita
Agent
Endri Roshi
CENTURY 21 Gold
069 339 7000