zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me qera 1+1 tek Stacioni Trenit....

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 300 € Zone 70 m²

Jepet me qira nje apartament 1+1 me siperfaqe 62 m2 prane stacionit te trenit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor buze rruges kryesore. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka te gjitha o...
Ref. smart 198
53 Vizita
Agent
Glen Struga
CENTURY 21 CPM Smart
0699454936
Property

Shitet apartament 2+1 ne Bllok.

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 185000 € Zone 120 m²

Shitet apartament 2+1 ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe prej 111m2 neto, e shperndare ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy...
Ref. smart 190
192 Vizita
Agent
Glen Struga
CENTURY 21 CPM Smart
0699454936
Property

Jepet me qira apartament 2+1 tek Delij...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 400 € Zone 110 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek Delijorgji. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor, me siperfaqe totale prej 110 m2. Organizohet me nje ambient gatimi dhe ndenjeje te p...
Ref. smart 182
191 Vizita
Agent
Glen Struga
CENTURY 21 CPM Smart
0699454936
Property

Shitet dyqan tek Rr.Sulejman Delvina...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 191000 € Zone 106 m²

Shitet ambient komercial ne nje zone strategjike sic eshte ajo e stadiumit Selman Stermasi. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri. Pozicionimi i prones eshte shume i favorshem pasi ofro...
Ref. smart 179
82 Vizita
Agent
Glen Struga
CENTURY 21 CPM Smart
0699454936
Property

Shitet 1+1 tek Rr.Sulejman Delvina

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 88000 € Zone 98 m²

Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenjeje se bashku me zone gatimi, nje dhome gjumi, korridor dy banjo si dhe nje verande. Ky apartament ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Apart...
Ref. smart 177
269 Vizita
Agent
Glen Struga
CENTURY 21 CPM Smart
0699454936
Property

Shitet 2+1 tek Rr. Sulejman Delvina...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 98000 € Zone 98 m²

Ne Rr. Sulejman Delvina prane Hotel Diplomat shitet apartament 2+1. Apartamenti, i cili ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri, eshte i ndare ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje n...
Ref. smart 176
235 Vizita
Agent
Glen Struga
CENTURY 21 CPM Smart
0699454936
Property

Apartament 2+1 per Qira tek Myslym Shy...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 430 € Zone 110 m²

Jepet me qira apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon me ambient gatimi, korridor dhe nje tualet. Apartamenti eshte i investuar se fundmi me mobilje te reja. Ndodhet ne katin e trete te nje ...
Ref. smart 169
187 Vizita
Agent
Glen Struga
CENTURY 21 CPM Smart
0699454936
Property

Jepet zyre me Qira tek 9 Kateshet

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 450 € Zone 66 m²

Jepet ambient per zyra me qira ne qender, prane Ushtarit te Panjohur me nje siperfaqe prej 66m2 i cili ndodhet ne katin e 4 te nje ndertese te rikonstruktuar.Organizohet ne dy dhoma,nje dhome e vogel...
Ref. smart 169
112 Vizita
Agent
Glen Struga
CENTURY 21 CPM Smart
0699454936