zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet apartament 1+1 te Shkolla Kusht...

Tirana › Tirana › Ali Demi
Per Shitje: 43000 € Zone 55 m²

Shitet apartament 1+1 te Shkolla Kushtrimi i Lirisë . Apartamenti është i organizuar në një koridor i cili bën ndarjen e dhomës së gjumit dhe kuzhinës , ka një sipërfaqe prej 55.9 m2 dhe ndodhet në ka...
Ref. atrium 362
102 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008
Property

Shitet ose Jepet me Qira Ambient komer...

Tirana › Tirana › Bulevardi B.Curri
Per Shitje: 320000 € Zone 140 m²

Shitet Ambient komercial te bulevardi B.Curri me një sipërfaqe prej 140 m2. Ambienti jepet dhe me qira për vetëm 700 Euro. Ambienti është i organizuar në open space dhe me një fasade xhami prej 8 m. ...
Ref. atrium 350
69 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008
Property

Shiten dy apartamente 2+1+2 te Bulevar...

Tirana › Tirana › Blv. Zogu i Pare
Per Shitje: 302000 € Zone 251 m²

Shiten dy apartamente 2+1+2 te Bulevardi Zogu i Parë, me një sipërfaqe totale prej 251.88 m2 . Apartamentet ndodhen në katin e dytë banim të një pallati të ri ,me hyrje të vecantë. Apartamentet shite...
Ref. atrium 333
99 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008
Property

Shitet Apartament 2+1+2 te Rruga Arkit...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Shitje: 105000 € Zone 120 m²

Shitet Apartament 2+1+2+2 te Rruga Arkitekt Sinani. Apartamenti është i organizuar nga një korridor i cili bën shpërndarjen tek një dhomë gjumi, një tualet dhe kuzhinë + ballkon. Gjithashtu një korr...
Ref. atrium 321
97 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008
Property

Shitet Vilë 2-katëshe te Vilat Amerika...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Shitje: 250000 € Zone 0 m²

Shitet Vië dy katëshe te Vilat Amerikane me një sipërfaqe ndërtimi + trualli prej 541.58 m2. Kati i parë është i organizuar në dy hyrje 1+1 dhe dy tualete + verandë të jashtme. Kati i dytë është i ...
Ref. atrium 319
173 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008
Property

Jepet me Qira Ambient për Zyra te Hote...

Tirana › Tirana › Bulevardi Gjergj Fifshta
Per Qira: 650 € Zone 81 m²

Jepet me Qira Ambient për Zyra te Hotel Hilton. Ambienti ka një sipërfaqe 81.50 m2, në katin +2 dhe është i përshtatur për aktivitete të ndryshme biznesi. Ambienti jepet me qira i mobiluar 650 €/muaj...
Ref. atrium 312
49 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008
Property

Shitet Apartament 2+1 te Rruga Ferit X...

Tirana › Tirana › Prane Restorant Durresit
Per Shitje: 69000 € Zone 84 m²

Shitet Apartament 2+1 pranë Rrugës Ferit Xhajko. Ka një sipërfaqe totale prej 84.5 m2 dhe është i organizuar në sallon ndenje dhe kuzhinë, dy dhoma gjumi, një tualet. Apartamenti ndodhet në një nga z...
Ref. atrium 297
364 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008
Property

Shitet Ambient Biznesi te Brryli

Tirana › Tirana › Brryli
Per Shitje: 150000 € Zone 0 m²

Shitet Ambient Biznesi te Brryli, rruga Arkitekt Kasemi. Ambienti përbëhet nga dy hapësira të bollshme, ballkon dhe tualet. Sipërfaqja 80m2, sipërfaqe e mjaftueshme për biznese si klinika, laboratore,...
Ref. atrium 287
135 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008
Property

Shitet Ambient Komercial + Biznes te K...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 350000 € Zone 94 m²

Shitet Ambient Komercial + Biznes te Komuna e Parisit. Ambienti aktualisht është në gjendje pune si Bar-Kafe dhe me një klientelë shumë të ngritur. Ambienti ndodhet në një nga zonat më të mira të Tira...
Ref. atrium 275
190 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008
Property

Jepet me Qira Ambient Komercial te Paz...

Tirana › Tirana › Rruga Luigj Gurakuqi
Per Qira: 1400 € Zone 72 m²

Jepet me Qira Ambient Komercial te Pazari i Ri për vetëm 1400€. Ambienti ka një sipërfaqe prej 72 m2 dhe është multifunksional. Zona në të cilën ndodhet ka frekuentueshmëri të lartë. Për më shumë info...
Ref. atrium 273
48 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008
Property

Shitet Ambient Komercial te rruga Feri...

Tirana › Tirana › Prane Restorant Durresit
Per Shitje: 85000 € Zone 93 m²

Shitet Ambient Komercial te rruga Ferit Xhajko . Ambienti është i organizuar në një open space dhe me sipërfaqe totale 93 m2 . Ambienti ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës dhe me akses dir...
Ref. atrium 262
95 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008
Property

Shitet Apartament 2+1 te Oxhaku

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 64200 € Zone 73 m²

Shitet Apartament 2+1 te Oxhaku, me një sipërfaqe prej 73.10 m2. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati pesë katësh dhe është i organizuar në dy dhoma gjumi, kuzhinë + dhomën e ndenjes dhe...
Ref. atrium 257
2120 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008
Property

Shitet Apartament 2+1+2 te 21 Dhjetori...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 110000 € Zone 123 m²

Shitet Apartament + Garazh te 21 dhjetori, me një sipërfaqe prej 123 m2. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndjenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon i bollshëm me da...
Ref. atrium 233
306 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008
Property

Shitet Ambient Komercial te 21 Dhjetor...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 90000 € Zone 40 m²

Shitet Ambient Komercial te rruga 21 dhjetori, me një sipërfaqe totale rreth 40 m2, aktualisht në përdorim si dyqan suveniresh. Ambienti ndodhet në një zonë shumë të frekuentuar dhe e përshtatshme për...
Ref. atrium 232
247 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008
Property

SHITET AMBIENT BIZNESI PËR BAR-RESTORA...

Elbasan › Elbasan › Elbasan
Per Shitje: 750000 € Zone 288 m²

Shitet truall bashkë me ndërtesë tre katëshe aktualisht në gjendje pune në Elbasan. Prona ndodhet buzë rrugës kryesore autostrada Tiranë- Elbasan. Ka funksionuar që nga viti 2010 si bar, restorant dhe...
Ref. atrium 231
76 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008
Property

Shitet Dublex tek Rruga e Dibres

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 82700 € Zone 117 m²

Shitet Dublex tek Rruga e Dibres. Siperfaqja totale eshte 117.7 m2 dhe ndodhet ne nje nga zonat me te gjitha facilitetet prane. Ambjenti eshte i organizuar ne: Kati i peste eshte i perbere nga Dhoma e...
Ref. atrium 212
104 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008
Property

Shitet Apartament 2+1 te Rruga Ferit X...

Tirana › Tirana › Medreseja
Per Shitje: 54000 € Zone 73 m²

Shitet Apartament 2+1 te rruga Ferit Xhajko. Sipërfaqja e apartamentit është 73.11 m2 dhe ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues. Apartamenti është i organizuar në një ambjent ndenje së ...
Ref. atrium 206
1296 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008
Property

Shitwt ose Jepet me Qira Vilë 3-katësh...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Shitje: 800000 € Zone 730 m²

Vila ka një sipërfaqe totale prej 730m2, nga e cila oborri ka një sipërfaqe 400m2 dhe 330m2 sipërfaqe ndërtimi. Kati 1 është i organizuar në një sallon dhe kuzhinë më vete, një tualet dhe një garaz...
Ref. atrium 196
513 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008
Property

Jepet me Qira Ambient Komercial te Rru...

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Qira: 450 € Zone 70 m²

Jepet me Qira Ambient Komercial te Rruga Siri Kodra. Sipërfaqja totale e ambientit është 70 m2, e përshtatshme për aktivitete të ndryshme komerciale si dhe zyra shërbimi. Ambienti është Open Space gjë...
Ref. atrium 177
118 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008
Property

Shitet ose Jepet me Qira Ambient Komer...

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: 105000 € Zone 60 m²

Shitet ose Jepet me qira Ambient Komercial te Rruga 5 Maji, pranë Concord Center, në katin e parë të një pallati të ri tetë katësh, me një sipërfaqe prej 60.20 m2. Ambienti ndodhet në një zonë tepër t...
Ref. atrium 169
318 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008
Property

Shitet ose Jepet me Qira Ambient Komer...

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: 37000 € Zone 27 m²

Shitet ose Jepet me qira Ambient Komercial te Rruga 5 Maji, pranë Concord Center, në katin e parë të një pallati të ri tetë katësh, me një sipërfaqe prej 27.50 m2. Ambienti ndodhet në një zonë tepër ...
Ref. atrium 168
392 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008
Property

Shitet Ambient Komercial në rrugën 5 M...

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: 69000 € Zone 40 m²

Shitet Ambient Komercial në rrugën 5 Maji, pranë Concord Center, në katin e parë të një pallati të ri tetë katësh. Ambienti ka gjithashtu një pjesë të jashtme që është në funksionim të tij. Sipërfaqja...
Ref. atrium 167
242 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008
Property

Shitet Apartament 2+1 te Kthesa e Kamz...

Tirana › Tirana › Kthesa e Kamzes
Per Shitje: 56500 € Zone 0 m²

Shitet Apartament 2+1 te Kthesa e Kamzës, pallat i ri, i mobiluar pjesërisht, me një sipërfaqe prej 94.15 m2 dhe ndodhet në një nga zonat më të qeta të Tiranës. Apartamenti është i përbërë nga dy dhom...
Ref. atrium 166
727 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008
Property

Jepet me Qira Ambient Komercial te Bul...

Tirana › Tirana › Bulevardi B.Curri
Per Qira: 250 € Zone 0 m²

Jepet me Qira ambient komercial tek Bulevardi Bajram Curri. Sipërfaqa totale e ambientit është 60 m2. Ambienti është i përshtatshëm për zyra, ambient biznesi, dyqan etj. Më parë ka funksionuar si llot...
Ref. atrium 164
277 Vizita
Agent
Renato Cela
CENTURY 21 Atrium
+355 67 69 72 008