zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA VILE TRE KATS...

Tirana › Tirana › Blloku i Vilave ne Selite
Per Shitje: 400000 € Zone 270 m²

Vile 3 -katshe per shitje ose qira pran bllokut te vilave Selite. Vila organizohet ne tre kate dhe ka nje siperfaqe trualli prej 270m2. Kati i pare ka nje siperfaqe prej 116m2, sallon me oxhak, kuz...
Ref. ring 430
82 Vizita
Agent
Rudina Bajrami
CENTURY 21 Ring
0693085450
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK SHKO...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Qira: 400 € Zone 200 m²

Ambienti ka siperfaqe totale prej 200m2. Ndodhet ne katin -1 dhe ka akses te menjehershem me rrugen. Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Pozicionohet ne afersi te shkolles se Bale...
Ref. ring 429
52 Vizita
Agent
Rudina Bajrami
CENTURY 21 Ring
0693085450
Property

JEPET ME QIRA 1+1 TEK UNAZA E RE

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 200 € Zone 68 m²

Apartamenti ndodhet mbrapa Hotel Rolandit. Me nje siperfaqe totale prej 68m2 eshte i organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje ...
Ref. ring 426
210 Vizita
Agent
Rudina Bajrami
CENTURY 21 Ring
0693085450
Property

JEPET ME QIRA DYQAN

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Jepet me qira dyqan perball 7 xhuxhave. Dyqani ka siperfaqe totale prej 40m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka fasad xhami dhe akses te menjehershem me rrugen. Eshte i pershtatshem per c...
Ref. ring 425
73 Vizita
Agent
Rudina Bajrami
CENTURY 21 Ring
0693085450
Property

ZYRA ME QERA 2+1 KOMUNA E PARISIT

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 300 € Zone 108 m²

Jepen me qira dy apartamente 2+1 te pershtatshme per zyra siper qendres Kristal. Apartamentet ndodhen ne katin e katert dhe te gjashte te nje pallati te ri dhe mjaft cilesor me siperfaqe totale prej...
Ref. ring 424
208 Vizita
Agent
Rudina Bajrami
CENTURY 21 Ring
0693085450
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK UNAZA...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 320 € Zone 96 m²

Apartament 2+1 per qera tek Unaza e Re. Me nje siperfaqe totale prej 98m2. Apartamenti organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, koridor dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e p...
Ref. ring 421
88 Vizita
Agent
Rudina Bajrami
CENTURY 21 Ring
0693085450