zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 43000 € Zone 75 m²

Shitet apartament 2+1 ne Fresk. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri dhe mire administruar. Organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi dhe tualet . Apartamenti eshte i pa...
Ref. gold 200
536 Vizita
Agent
CENTURY 21 Gold


Property

JEPET ME QIRA 1+1 TEK UNAZA E RE

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 200 € Zone 68 m²

Apartamenti ndodhet mbrapa Hotel Rolandit. Me nje siperfaqe totale prej 68m2 eshte i organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje ...
Ref. ring 426
302 Vizita
Agent
CENTURY 21 Gold


Property

JEPET ME QIRA DYQAN

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Jepet me qira dyqan perball 7 xhuxhave. Dyqani ka siperfaqe totale prej 40m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka fasad xhami dhe akses te menjehershem me rrugen. Eshte i pershtatshem per c...
Ref. ring 425
136 Vizita
Agent
CENTURY 21 Gold


Property

ZYRA ME QERA 2+1 KOMUNA E PARISIT

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 300 € Zone 108 m²

Jepen me qira dy apartamente 2+1 te pershtatshme per zyra siper qendres Kristal. Apartamentet ndodhen ne katin e katert dhe te gjashte te nje pallati te ri dhe mjaft cilesor me siperfaqe totale prej...
Ref. ring 424
338 Vizita
Agent
CENTURY 21 Gold


Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK UNAZA...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 320 € Zone 96 m²

Apartament 2+1 per qera tek Unaza e Re. Me nje siperfaqe totale prej 98m2. Apartamenti organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, koridor dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e p...
Ref. ring 421
145 Vizita
Agent
CENTURY 21 Gold