zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QERA AMBIENT PRANE GJYKATES S...

Vlorë › Vlorë › Qender
Per Qira: 165 € Zone 38 m²

Ambienti ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar duke qene se ndodhet prane Gjykates se Rrethit Gjyqesore dhe Universitetit duke perbere keshtu mundesi shume te mire investimi. Ndodhet ne katin e 2 ...
Ref. aulona 443
41 Vizita
Agent
Sonila Cekani
CENTURY 21 Aulona
+355674967445
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE LUNGOMARE.

Vlorë › Vlorë › Lungomare
Per Shitje: 67000 € Zone 112 m²

Apartamenti ndodhet ne fillim te Lungomares me pamje pjeserisht nga deti, me nje siperfaqe totale prej 112.8 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon i perbashket me kuzhinen dhe 2 tualete. ...
Ref. aulona 440
65 Vizita
Agent
Sonila Cekani
CENTURY 21 Aulona
+355674967445
Property

SHITET AMBJENT BIZNESI TE "ALBANO E RO...

Vlorë › Vlorë › ALBANO E ROMINA
Per Shitje: 300000 € Zone 250 m²

Ambjenti i biznesit ndodhet ne zonen Albano e Romina shume prane bulevardit kryesore Vlore-Skele. Eshte i organizuar ne 2 kate ku secili nga katet ka nje siperfaqe prej 125 m2. Aktualisht funkisionon ...
Ref. aulona 438
50 Vizita
Agent
Sonila Cekani
CENTURY 21 Aulona
+355674967445
Property

JEPET ME QERA DYQAN TEK RRUGA E "ÇIPAJ...

Vlorë › Vlorë › ISH KOMBINATI
Per Qira: 280 € Zone 123 m²

Dyqani ndodhet ne katin e pare me nje siperfaqe totale prej 123 m2. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per hapjen e nje biznesi si lokal, galeri, butik etj. Pozicioni ne te cilin dyqani ndodhet...
Ref. aulona 386
158 Vizita
Agent
Sonila Cekani
CENTURY 21 Aulona
+355674967445
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E "ÇIP...

Vlorë › Vlorë › ISH KOMBINATI
Per Shitje: 47500 € Zone 99 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 8 katesh me nje siperfaqe te brendshme prej 89 m2. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon i perbashket me kuzhinen, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti...
Ref. aulona 380
504 Vizita
Agent
Sonila Cekani
CENTURY 21 Aulona
+355674967445