zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QERA DYQAN NË BULEVARDIN VLOR...

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Qira: 450 € Zone 37 m²

Jepet me qera dyqan në bulevardin Vlorë - Skelë, në një nga zonat më të frekuentuara të qytetit dhe më të favorshme për hapjen e një biznesi. Dyqani ndodhet në katin e parë me pamje nga bulevardi krye...
Ref. aulona 497
71 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

JEPET ME QERA DYQAN TE RRUGA E "ÇIPAJV...

Vlorë › Vlorë
Per Qira: 120 € Zone 35 m²

Jepet me qera dyqan te rruga e "Çipajve". Dyqani ka funksionuar si fast food dhe aktualisht disponon disa nga pajisjet kryesore qe nevojiten për këtë lloj biznesi. Ambienti së bashku me pajisjet ofroh...
Ref. aulona 483
50 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

JEPET ME QERA DUPLEX 3+1+1 NE QENDER T...

Vlorë › Vlorë › Qender
Per Qira: 500 € Zone 210 m²

Jepet duplex me qera në qëndër të Vlorës, duplexi është i organizuar në 3 dhoma gjumi dhe dy tualete në katin e dytë, një sallon i ndarë nga kuzhina dhe një tualet në katin e parë. Çdo dhomë është e p...
Ref. aulona 479
74 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

JEPET ME QERA DYQAN NE BULEVARDIN VLOR...

Vlorë › Vlorë › Bulevardi Vlore›skele
Per Qira: 280 € Zone 14 m²

Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit dhe me te favorshme per hapjen e nje biznesi. Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 14.8 m2 dhe eshte i paisur me tualet. Mund te perdoret...
Ref. aulona 478
48 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE POSTA E ÇOLES...

Vlorë › Vlorë › Cole
Per Shitje: 31000 € Zone 75 m²

Apartamenti ndodhet në pallat të ri në afërsi të Shkollës Jani Minga dhe ka një sipërfaqe prej 75 m2 nga e cila 68.50 m2 është sipërfaqe e brëndshme. Apartamenti është i organizuar në një sallon të pë...
Ref. aulona 476
242 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE TRANSBALLKANI...

Vlorë › Vlorë › Transballkanike
Per Shitje: 60000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet në katin e 8 të një pallati 8 katësh, është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 sallon i përbashkët me kuzhinën dhe 1 tualet. Apartamenti ka orientim nga perëndimi dhe është i mirndri...
Ref. aulona 467
121 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

SHITET APARTAMENT TE RRUGA E "ÇIPAJVE"...

Vlorë › Vlorë › ISH KOMBINATI
Per Shitje: 60000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet në katin e 4, me një sipërfaqe të brëndshme prej 102 m2. Organizohet në 2 dhoma gjumi, 1 sallon i përbashkët me kuzhinën, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet në një nga z...
Ref. aulona 466
214 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

SHITET APARTAMENT NE ORIKUM!

Vlorë › Vlorë › Orikum
Per Shitje: 35000 € Zone 78 m²

Shitet apartament i kompletuar në Orikum në një pallat të miradministruar dhe me punime cilësore. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 78.97 m2 dhe është i organizuar në një sallon të përbashkët me kuzhi...
Ref. aulona 465
163 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

JEPET ME QERA DYQAN PRANE ZJARRFIKSES...

Vlorë › Vlorë
Per Qira: 300 € Zone 234 m²

Jepet me qera dyqan me dy kate me një sipërfaqe prej 126 m2 kati nëndheshëm dhe 108 m2 kati parë. Kati nëndheshëm është në gjëndje shumë të mirë i investuar dhe i mirëndricuar, ndërsa kati parë është ...
Ref. aulona 462
106 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE " ISH KOMBINA...

Vlorë › Vlorë › ISH KOMBINATI
Per Shitje: 35324 € Zone 72 m²

Apartamenti ndodhet në katin e 9 nga toka të një pallati 10 katësh, është i organizuar në një dhomë gjumi, një sallon i përbashkët me kuzhinën dhe një tualet. Apartamenti ka orientim verior. Zona në t...
Ref. aulona 452
206 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE "ISH KOMBINAT...

Vlorë › Vlorë › ISH KOMBINATI
Per Shitje: 42000 € Zone 84 m²

Apartamenti ndodhet në katin e 11 të një pallati 11 katësh, është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 sallon i përbashkët me kuzhinën dhe 2 tualete. Apartamenti ka orientim perëndimorë dhe është i mirndr...
Ref. aulona 450
318 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE " ISH KOMBIN...

Vlorë › Vlorë › ISH KOMBINATI
Per Shitje: 40560 € Zone 78 m²

Apartamenti ndodhet në katin e 8 banim të një pallati 10 katësh, është i organizuar në një dhomë gjumi, një sallon i ndar nga kuzhina dhe një tualet. Apartamenti është me pamje nga lindja dhe është i ...
Ref. aulona 449
158 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

JEPET ME QERA AMBIENT PRANE GJYKATES S...

Vlorë › Vlorë › Qender
Per Qira: 165 € Zone 38 m²

Ambienti ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar duke qene se ndodhet prane Gjykates se Rrethit Gjyqesore dhe Universitetit duke perbere keshtu mundesi shume te mire investimi. Ndodhet ne katin e 2 ...
Ref. aulona 443
122 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE LUNGOMARE.

Vlorë › Vlorë › Lungomare
Per Shitje: 65000 € Zone 112 m²

Apartamenti ndodhet ne fillim te Lungomares me pamje pjeserisht nga deti, me nje siperfaqe totale prej 112.8 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon i perbashket me kuzhinen dhe 2 tualete. ...
Ref. aulona 440
263 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

SHITET AMBJENT BIZNESI TE "ALBANO E RO...

Vlorë › Vlorë › ALBANO E ROMINA
Per Shitje: 300000 € Zone 250 m²

Ambjenti i biznesit ndodhet ne zonen Albano e Romina shume prane bulevardit kryesore Vlore-Skele. Eshte i organizuar ne 2 kate ku secili nga katet ka nje siperfaqe prej 125 m2. Aktualisht funkisionon ...
Ref. aulona 438
109 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

JEPET ME QERA ZYRË AVOKATIE, PRANË GJY...

Vlorë › Vlorë
Per Qira: 180 € Zone 43 m²

Ambienti ndodhet shumë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë, Vlorë. Eshtë i arreduar dhe funksionon si zyrë avokatie prej vitesh, është i mirë ndricuar dhe hyrja e ambientit ndodhet shumë pranë rrugës k...
Ref. aulona 436
120 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

SHITET DYQAN PRANË ZJARRFIKSES!

Vlorë › Vlorë
Per Shitje: 180000 € Zone 234 m²

Shitet dyqan me dy kate me një sipërfaqe prej 126 m2 kati nëndheshëm dhe 108 m2 kati parë. Kati nëndheshëm shitet me 400 euro për m2 dhe është në gjëndje shumë të mirë i investuar dhe i mirëndricuar,...
Ref. aulona 432
182 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

SHITET NDËRTESË 6-KATËSHE NË VLORË!...

Vlorë › Vlorë › Qender
Per Shitje: 850000 € Zone 888 m²

Shitet ndërtesë 6-katëshe me një sipërfaqe ndërtimi për kat 148m2 në lagjen ''28-Nëntori'' Vlorë. Është ndërtuar me punime cilësore dhe organizohet në 6- kate dhe një kat të nëndheshëm që mund të përd...
Ref. aulona 430
150 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

SHITET BAR-RESTORANT PERBALLE UNIVERSI...

Vlorë › Vlorë › PORTI
Per Shitje: 317000 € Zone 153 m²

Shitet Bar Restorant i arreduar pran Universitetit ''Ismail Qemali'' në Skelë, në një zonë të përshtatshme dhe mjaft të frekuentuar. Ambienti është tërsisht i kompletuar, aktualisht është në gjëndje p...
Ref. aulona 392
282 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

SHITET ZYRË AVOKATIE, PRANË GJYKATËS ...

Vlorë › Vlorë › Qender
Per Shitje: 43500 € Zone 43 m²

Ambienti ndodhet shumë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë, Vlorë. Eshtë i arreduar dhe ka funksionuar si zyrë avokatie prej vitesh, është i mirë ndricuar dhe hyrja e ambientit ndodhet shumë pranë rrug...
Ref. aulona 390
194 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445
Property

JEPET ME QERA DYQAN TEK RRUGA E "ÇIPAJ...

Vlorë › Vlorë › ISH KOMBINATI
Per Qira: 280 € Zone 123 m²

Dyqani ndodhet ne katin e pare me nje siperfaqe totale prej 123 m2. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per hapjen e nje biznesi si lokal, galeri, butik etj. Pozicioni ne te cilin dyqani ndodhet...
Ref. aulona 386
202 Vizita
Agent
Merita & Sonila Team
CENTURY 21 Aulona
+355695378133,+355674967445