zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 ME GARAZH TEK MU...

Durrës › Durrës › Muzeu I Deshmoreve
Per Shitje: 59900 € Zone 87 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne 2 dhoma gjumi nje dhome ndenje bashke me kuzhinen dhe nje tualet. Apartamenti eshte i orientuar...
Ref. Eon 234
362 Vizita
Agent
Arian Gjuzi
CENTURY 21 Eon
+355 69 206 6631
Property

SHITET APARTAMENT TEK HYRJA E DURRSIT...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 28000 € Zone 55 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 nga toka ,me siperfaqe 55m2. I pa banuar me pare, ndodhet ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor. Zoteron dokumentacion te rregullt. Per nje shoqerim ne prone jeni...
Ref. Eon 222
126 Vizita
Agent
Arian Gjuzi
CENTURY 21 Eon
+355 69 206 6631
Property

SHITET PAPAFINGO NE DURRES

Durrës › Durrës
Per Shitje: 61500 € Zone 123 m²

Papafingo ndodhet ne palllat te ri te paisur me ashensor. Ka siperfaqe totale 323m2 ,ku 200m2 eshte siperfaqe verande edhe 123m2 eshte siperfaqe e brendshme. I organizuar ne 3 dhoma gjumi, kondicioner...
Ref. Eon 209
280 Vizita
Agent
Arian Gjuzi
CENTURY 21 Eon
+355 69 206 6631
Property

FILLUAN SHITJET E ARTAMENTEVE ! 2+1 ME...

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 64356 € Zone 99 m²

Apartamentet jane te organizuara ne 2 dhoma gjumi nga ku dhoma matrimoniale ka nje dalje ne ballkon, 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket dhe me dalje ne ballkon, 2 tualete. Apartamentet jan te ori...
Ref. Eon 65
257 Vizita
Agent
Arian Gjuzi
CENTURY 21 Eon
+355 69 206 6631
Property

FILLUAN SHITJET E ARTAMENTEVE ! 2+1 ME...

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 75549 € Zone 116 m²

Apartamentet jane te organizuara ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket te gjitha me dalje ne ballkon, 2 tualete , Apartamentet jan te orientuar ne Lindje-Jug, e cila mundeson drite...
Ref. Eon 64
123 Vizita
Agent
Arian Gjuzi
CENTURY 21 Eon
+355 69 206 6631
Property

FILLUAN SHITJET E ARTAMENTEVE ! 1+1 ME...

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 46670 € Zone 71 m²

Apartamentet jane te organizuara ne nje dhome gjumi, 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket dhe me dalje ne ballkon, nje tualet, Apartamentet jan te orientuar ne Lindje e cila mundeson driten natyral...
Ref. Eon 63
162 Vizita
Agent
Arian Gjuzi
CENTURY 21 Eon
+355 69 206 6631
Property

FILLUAN SHITJET E ARTAMENTEVE ! 2+1 ME...

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 66827 € Zone 102 m²

Apartamentet jane te organizuara ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket dhe me dalje ne ballkon, 2 tualete. Apartamentet jan te orientuar ne Lindje-Perendim e cila mundeson driten n...
Ref. Eon 62
1359 Vizita
Agent
Arian Gjuzi
CENTURY 21 Eon
+355 69 206 6631
Property

FILLUAN SHITJET E ARTAMENTEVE ! 2+1 ME...

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 62218 € Zone 95 m²

Apartamentet jane te organizuara ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket dhe me dalje ne ballkon, 2 tualete. Apartamentet jan te orientuar nga Lindja! Vlen per tu permendur fakti se...
Ref. Eon 61
136 Vizita
Agent
Arian Gjuzi
CENTURY 21 Eon
+355 69 206 6631
Property

FILLUAN SHITJET E ARTAMENTEVE ! 2+1 ME...

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 63186 € Zone 97 m²

Apartamentet jane te organizuara ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket dhe me dalje ne ballkoni, 2 tualete , Apartamentet jan te orientuar ne Lindje-Perendim e cila mundeson driten...
Ref. Eon 60
100 Vizita
Agent
Arian Gjuzi
CENTURY 21 Eon
+355 69 206 6631
Property

FILLUAN SHITJET E ARTAMENTEVE ! 2+1 ME...

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 75628 € Zone 116 m²

Apartamentet jane te organizuara ne 2 dhoma gjumi nga ku dhoma matrimoniale ka ballkon , 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket dhe me dalje ne ballkon, 2 tualete , Apartamentet jan te orientuar ne J...
Ref. Eon 59
102 Vizita
Agent
Arian Gjuzi
CENTURY 21 Eon
+355 69 206 6631
Property

FILLUAN SHITJET E ARTAMENTEVE ! 2+1 ME...

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 71409 € Zone 109 m²

Apartamentet jane te organizuara ne 2 dhoma gjumi nga ku dhoma matrimoniale ka nje dalje ne ballkon , 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket dhe me dalje ne ballkon, 2 tualete , Apartamentet jan te o...
Ref. Eon 58
102 Vizita
Agent
Arian Gjuzi
CENTURY 21 Eon
+355 69 206 6631