zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE DURRES!

Durrës › Durrës
Per Shitje: 140000 € Zone 120 m²

Aartamenti ndodhet ne nje nga zonat e qeta te qytetit. Ne katin e 2 te nje ndertese 4 kateshe private. Organizohet ne sallon nga ku behet shperndarja ne 3 dhomat e gjumit, soxhorno bashkangjitur me am...
Ref. Eon 593
54 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK STACIONI I T...

Durrës › Durrës › Stacioni I Trenit
Per Shitje: 85000 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor ne qender te qytetit. Organizohet ne 2 dhoma gjumi nje dhome ndenjeje bashkangjitur me ambjentin e gatimit, 2 ballkone dhe ...
Ref. Eon 587
174 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE DURRES...

Durrës › Durrës › Zona Parafabrikat
Per Qira: 120 € Zone 65 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues me nje siperfaqe totale prej 65m2. Organizohet ne nje dhome gjumi nje dhome ndenje bashke me kuzhinen dhe nje tualet. Jepet me qira i mobi...
Ref. Eon 538
293 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK TREGU...

Durrës › Durrës › Tregu fshatar
Per Qira: 120 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje bashkangjitur me ambjentin e gatimit, 1 dhome gjumi si dhe tualet. Eshte i pa mobiluar. Pe...
Ref. Eon 532
269 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH

Durrës › Durrës
Per Shitje: 40000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne Plazh ne nje nga zonat me te frekuentuara nga turistet, ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne nje dhome gjumi nje dhome ndenje bashke me kuz...
Ref. Eon 527
109 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH,DURRES!...

Durrës › Durrës › Plazhi rrota e kuqe
Per Shitje: 45000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te bregdetit ne Durres, ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne nje dhome gjumi nje dhome ndenje bashke me kuzhinen. ...
Ref. Eon 526
106 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITET SHTEPI PRIVATE TEK SPITALI, DUR...

Durrës › Durrës › Spitali
Per Shitje: 120000 € Zone 312 m²

Shtepia ndodhet shume prane spitalit, organizohet ne nje verande, sallon nga ku behet shperndarja ne 2 dhomat e gjumit, soxhorno bashkangjitur me ambjentin e gatimit si dhe tualeti. Shtepia disponon o...
Ref. Eon 518
87 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH DURRES!...

Durrës › Durrës › Plazhi rrota e kuqe
Per Shitje: 39000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome gjumi, tualet dhe dhoma e ndenjes bashkangjitur me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon. Ofroh...
Ref. Eon 514
128 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH DURRES!...

Durrës › Durrës › Plazhi rrota e kuqe
Per Shitje: 39000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje sallon nga ku behet shperndarja ne nje dhome gjumi, tualeti dhe dhoma e ndenjes bashkangjitur me ambjen...
Ref. Eon 512
147 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 TE UNAZA E R...

Durrës › Durrës › Unaza e Re
Per Shitje: 33000 € Zone 157 m²

Shtepia eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenjeje dhe tualet. Ka nje siperfaqe prej 69 m2 ndertim si dhe 88 m2 truall. Per me shume informacion ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni ne:+3...
Ref. Eon 491
408 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITET TOKE NE QERRET!

Kavajë › Kavajë › QERRET
Per Shitje: Zone 4020 m²

Toka ka nje siperfaqe prej 4020 m2 dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ndodhet ne nje zone kodrinore te zones dhe e pershtatshme per ndertim vilash banimi. Per me shume informacion ose n...
Ref. Eon 490
60 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK GJIRI I LALZ...

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 103385 € Zone 89 m²

Apatamenti ndodhet ne zemer te nje kompleksi turistik te sapo perfunduar. Ne katin e 2 te nje ndertese te rrethuar nga pishat, gjelberimi dhe shume prane detit. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, soxhorno ...
Ref. Eon 483
145 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE GJIRI I LALEZ...

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 86020 € Zone 74 m²

Apatamenti ndodhet ne zemer te nje kompleksi turistik te sapo perfunduar. Ne katin e 2 te nje ndertese te rrethuar nga pishat, gjelberimi dhe shume prane detit. Organizohet ne nje dhome gjumi, soxhorn...
Ref. Eon 479
154 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITEN APARTAMENTE 1+1 TE GJIRI LALZIT...

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 84985 € Zone 73 m²

Apatamenti ndodhet ne zemer te nje kompleksi turistik te sapo perfunduar. Ne katin e 2 te nje ndertese te rrethuar nga pishat, gjelberimi dhe shume prane detit. Organizohet ne nje dhome gjumi, soxhorn...
Ref. Eon 477
214 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH DURRES!...

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: 67000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri te pajisur me ashensor ne vije te pare me detin. Organizohet ne nje soxhorno te bashkangjitur me ambjentin e gatimit, tualet, 2 dhoma gjumi ...
Ref. Eon 463
259 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI I KA...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 37000 € Zone 0 m²

Apartamenti ka pamje nga deti dhe ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome gjumi, soxhorno bashkangjitur me ambjentin e gatimit dhe tualet. Ka nj...
Ref. Eon 453
335 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITET TOKE ARE NE SPITALLE DURRES!

Durrës › Durrës › Spitalle
Per Shitje: 100100 € Zone 2860 m²

Toka ndodhet afer rruges kryesore, dhe ka nje siperfaqe prej 2860 m2. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni ne: +355692848061...
Ref. Eon 452
60 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITET VILE 2 KATE NE ARAPAJ, DURRES!...

Durrës › Durrës › Unaza e Re
Per Shitje: 90000 € Zone 308 m²

Vila ndodhet shume prane rruges se unazes ne nje nga kodrat e Arapajt nga ku ofron pamjen e qytetit. Organizohet ne nje sallon te bollshem nga ku behet shperndarja ne dhomat e gjumit, tualet si dhe dh...
Ref. Eon 436
170 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE SHKOZET, DUR...

Durrës › Durrës › Shkozeti
Per Shitje: 35000 € Zone 87 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues 3 katesh. Organizohet ne 2 dhoma gjumi nje dhome ndenjeje si dhe tualet. Orientimi i hyrjes eshte nga lindje-jug cka ofron nje ndricim naty...
Ref. Eon 421
227 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT PER SHUME QELLIM...

Durrës › Durrës › Bulevardi kryesor
Per Qira: 800 € Zone 150 m²

Ambjenti ndodhet ne bulevardin kryesore ne nje nga zonat me te populluara te qytetit. Ka nje siperfaqe prej 150 m2 duke perfshire dhe 1 tualet. Ambjenti ofron komoditet per nje sere aktivitetesh qe mu...
Ref. Eon 415
84 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITET TOKE ARE NE VRRINAS, DURRES!

Durrës › Durrës
Per Shitje: 112000 € Zone 11200 m²

Toka ka nje siperfaqe totale prej 11200 m2 dhe ndodhet ne nje zote me zhvillim industrial. Per me shume informacion ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni ne: +355692848061...
Ref. Eon 402
57 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

SHITET TOKE ARE NE VRRINE, DURRES!

Durrës › Durrës
Per Shitje: 90000 € Zone 6000 m²

Toka ndodhet prane rruges kryesore ne Vrrinas me nje siperfaqe totale prej 6000 m2. Per me shume informacion ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni ne: +355692848061...
Ref. Eon 401
60 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

JEPET AMBJENT ME QIRA PER SHUME QELLIM...

Durrës › Durrës › Shkozeti
Per Qira: 600 € Zone 0 m²

Ambjenti ndodhet buze rruges kryesore cka ofron facilitet per aktivitetin qe do te zhvillohet aty. Momentalisht eshte i ndare ne dhoma me vetrate xhami per te funksionuar si zyra, eshte mundesia per t...
Ref. Eon 395
63 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061
Property

JEPET AMBJENT PER SHUME QELLIME ME QIR...

Durrës › Durrës › Shkozeti
Per Qira: 600 € Zone 0 m²

Ambjenti ndodhet buze rruges kryesore duke i dhene facilitet aktiviteteve qe mund te zhvillohen aty. Duke qene se ka nje kubature te larte eshte i pershtatshem per aktivitete si servis autojetesh, mag...
Ref. Eon 372
75 Vizita
Agent
Indrit Uruci
CENTURY 21 Eon
+355 69 284 8061