zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

FILLUAN SHITJET PER 2 APARTAMENTE 1+1...

Tirana › Tirana › Rruga Qemal Stafa
Per Shitje: Zone 0 m²

Shiten apartamente 1+1 ne nje godine te re ne rrugen "Qemal Stafa" . Godina eshte ne perfundim te punimeve. Punimet jane nga me cilesoret, fasada cilesore dhe hapesira te mireprojektuara e te shfrytez...
Ref. Eon 213
3 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

FILLUAN SHITJET PER 15 APARTAMENTE 2+1...

Tirana › Tirana › Rruga Qemal Stafa
Per Shitje: 850 € Zone 0 m²

Shiten apartamente 2+1 ne nje godine te re ne rrugen "Qemal Stafa". Godina eshte ne perfundim te punimeve. Punimet jane nga me cilesoret, fasada cilesore dhe hapesira te mireprojektuara e te shfrytezu...
Ref. Eon 212
1 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Shitje: 99200 € Zone 124 m²

Apartamenti me siperfaqe totale prej 124m2 organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenie e perbashket me kuzhinen dhe nje tualet. Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe ne zhvillim. Godina ku ndodhet ap...
Ref. Eon 188
63 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE DURRES

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Shitje: 100000 € Zone 125 m²

Apartamenti me siperfaqe totale prej 125m2 organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenie e perbashket me kuzhinen dhe nje tualet. Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe ne zhvillim. Godina ku ndodhet ap...
Ref. Eon 186
31 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITEN TRE APARTAMENTE 2+1 NE DURRES...

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Shitje: 88400 € Zone 110 m²

Apartamentet me siperfaqe totale 110.5m2 organizohen ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenie e perbashket me kuzhinen dhe nje tualet. Ndodhen ne nje zone mjaft te qete dhe ne zhvillim. Godina ku ndodhen apar...
Ref. Eon 184
28 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITEN 4 APARTAMENTE 2+1 NE DURRES

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Shitje: 90400 € Zone 113 m²

Apartamentet me siperfaqe totale 113m2 organizohen ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenie e perbashket me kuzhinen dhe nje tualet. Ndodhen ne nje zone mjaft te qete dhe ne zhvillim. Godina ku ndodhen aparta...
Ref. Eon 183
22 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET HAPESIRE KOMERCIALE NE DURRES...

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Shitje: 57500 € Zone 23 m²

Ambienti prej 23m2 ndodhet buze rruge ne nje zone te frekuentuar dhe ne zhvillim. Godina ne te cilen ndodhet ambienti eshte ne ndertim. Ka projekt dhe punime cilesore dhe elemente arkitektonik. Dispon...
Ref. Eon 180
10 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET HAPESIRE KOMERCIALE NE DURRES...

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Shitje: 257500 € Zone 103 m²

Ambienti prej 103m2 ndodhet buze rruge ne nje zone te frekuentuar dhe ne zhvillim. Godina ne te cilen ndodhet ambienti eshte ne ndertim. Ka projekt dhe punime cilesore dhe elemente arkitektonik. Dispo...
Ref. Eon 179
22 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET SHTEPI 2+1 ME TRUALL

Durrës › Durrës › Drejtoria e Policise
Per Shitje: 57000 € Zone 250 m²

Shtepia me siperfaqje ndertimi 110 m2 ndahet ne nje sallon ne hyrje, nje korridor, dy dhoma gjumi, nje dhome gatimi dhe ndenje dhe nje tualet. Ka ne dispozicion 140 m2 truall qe mund te perdoret nje p...
Ref. Eon 134
76 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

JEPET DYQAN ME QIRA 200€

Durrës › Durrës
Per Qira: 200 € Zone 0 m²

Dyqani ka nje siperfaqje prej 30 m2 dhe diponon nje tualet. Eshte i pozicionuar buze rruge ne nje prej lagjeve me te frekuentuara te Durresit. Ambjenti eshte i pertatshem per lloje te ndryshme biznes...
Ref. Eon 129
50 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET DYQAN-LOKAL BUZE RRUGE!

Durrës › Durrës › Tregu fshatar
Per Shitje: 90000 € Zone 56 m²

Ndodhet prane tregut industrial dhe fshatar. Ambjenti eshte ne gjendje pune si bar. Pozicionimi ne nje zone te frekuentur dhe buze rruge jep mundesi zhvillimi per lloje te ndryshme aktivitetesh. Dispo...
Ref. Eon 124
66 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ISH RAJONI...

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Shitje: 42000 € Zone 74 m²

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenie me kuzhinen e vecuar, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Ndodhet e kat te 10 te nje ndertese te re 12 kateshe eshte i pajisur me ashendor. Eshte i orientua...
Ref. Eon 86
288 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ORIKUM!

Vlorë › Vlorë › Orikum
Per Shitje: 21582 € Zone 39 m²

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks pushimi nder me te miret te zones, ka rruge te shtruar dhe nuk ka ndertesa te cilat mund te pengojne pamjen. Ndodhet ne kat te katert i organizuar ne nje dhome gjum...
Ref. Eon 76
80 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ORIKUM!

Vlorë › Vlorë › Orikum
Per Shitje: 34683 € Zone 63 m²

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks pushimi nder me te miret te zones, ka rruge te shtruar dhe nuk ka ndertesa te cilat mund te pengojne pamjen. Ndodhet ne kat te dyte i organizuar ne nje dhome gjumi,...
Ref. Eon 75
75 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VLORE!

Vlorë › Vlorë › Lungomare
Per Shitje: 119900 € Zone 109 m²

Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi nje dhome ndenie me kuzhinen te vecuar dhe dy tualete. Ka dy ballkone dhe nje verande te shfrytezueshme. Ndodhet ne nje zone mjaft te mire dhe te frekuentuar ...
Ref. Eon 68
81 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES

Durrës › Durrës › vollga
Per Shitje: 131500 € Zone 130 m²

Apartamenti ndodhet ne kat te 23 nga toka ne nje godine te re me ashensor, e cila eshte ne perfundim te punimeve. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje ambient ndenje i perbashket me kuzhinen, dy ...
Ref. Eon 58
59 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 DURRES!

Durrës › Durrës › Muzeu I Deshmoreve
Per Shitje: 70000 € Zone 105 m²

Ambienti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e perbashket me kuzhinen, dy tualete dhe dy ballkone te vegjel. Ka ndricim natyral dhe orientim jug-perendim. Ndodhet ne kat te peste te nje go...
Ref. Eon 50
138 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES!

Durrës › Durrës › Drejtoria e Policise
Per Shitje: 67000 € Zone 96 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e perbashket me kuzhinen dhe dy tualete. Apartamenti ka ndricim natyral gjate ...
Ref. Eon 39
142 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET AMBIENT BIZNESI NE TIRANE!

Tirana › Tirana › Rruga Jordan Misja
Per Shitje: 349600 € Zone 92 m²

Shitet ambient biznesi tek Prestige ne Tirane. Jane dy ambiente te bashkuara secila me certifikatat perkatese. Aktualisht eshte i leshuar me qira ku ushtrohet nje biznes. Ambienti ndodhet ne nje rezid...
Ref. Eon 31
150 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES!

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Shitje: 55000 € Zone 89 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi nje tualet nje dhome ndenie e perbashket me kuzhinen. Apartamenti eshte i rinovuar nuk ka lageshtire g...
Ref. Eon 23
72 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET APARTAMENT 1+1

Durrës › Durrës › vollga
Per Shitje: 94000 € Zone 94 m²

Apartamenti ndodhet ne nje godine te re ne kat te 21 nga toka. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar e cila ju ofron fasilitete. Ambienti ndahet ne nje dhome ndenie me pamje panoramike ne Veri-Lind...
Ref. Eon 19
101 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET ZYRE TIRANE

Tirana › Tirana
Per Shitje: 28000 € Zone 24 m²

Shitet zyre 24.50 metra katror ne nje zone te frekuetuar ku ka prane spitale dhe qendra tregtare dhe industriale. Zyra shitet e mobiluar ose e pamobiluar. Per informacione te metejshme ose per nje viz...
Ref. Eon 16
183 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET BAR NE TIRANE

Tirana › Tirana › Kashar
Per Shitje: 100000 € Zone 72 m²

Shitet Bar i kompletuar ne gjendje pune ne nje zone te frekuentuar, ku ka prane spitale, qendra tregtare dhe industriale ! Bari ka nje hapesire te brenshme prej 72.5 metrash i kompletuar ne detaje. Gj...
Ref. Eon 15
152 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET APARTAMENT 2+1

Durrës › Durrës › Lulishtja hyrja e Durresit
Per Shitje: 56000 € Zone 112 m²

Shitet apartament 2+1, 112 metra katror prane UKD. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje ambient ndenie i bollshem me kuzhinen e perbashket e cila ka komunikim me veranden qe ofron pam...
Ref. Eon 10
302 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066