zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET AMBIENT NENTOKE ME QIRA

Durrës › Durrës
Per Qira: 1000 € Zone 562 m²

Ambienti me siperfaqje 562m2 ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri ne rrugen dytesore Plazh. Per informacione apo vizite ne prone na kontaktoni ne : +355693886066...
Ref. Eon 468
0 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITEN DY APARTAMENTE 2+1 KATI 3/4 I B...

Durrës › Durrës › Plazh
Per Shitje: 40000 € Zone 80 m²

Apartamentet me sip. totale prej 80.50m2 ndodhen ne kat te 3 dhe te 4 te banimit ne nje pallat te ri ne rrugen dytesore Plazh. Organizohen ne 2 dhoma gjumi 1 ndenie e perbashket me kuzhinen 1 ballkon ...
Ref. Eon 467
1 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET APARTAMENT 2+1

Durrës › Durrës
Per Shitje: 50900 € Zone 84 m²

Apartamenti ndodhet ne kat te 11 te nje pallati te sapo perfunduar ne nje zone ku ju ofron facilitete te ndryshme. Hyrja organizohet ne dy dhoma gjumi nje dhome ndenie e perbashket me kuzhinen me dalj...
Ref. Eon 450
91 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET DYQAN NE BULEVARD SHUME PRANE R...

Durrës › Durrës › bulevardi
Per Shitje: 80000 € Zone 80 m²

Dyqani me siperfaqje 50m2 + 30m2 shtese ne proces hipotekimi, ndodhet 50 m larg rruges kryesore ne Bulevard. Eshte i rregulluar brenda dhe nevojitet vetem lyerja e mureve pasi ka shenja nga lageshtire...
Ref. Eon 418
94 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET DHE JEPET ME QIRA MAGAZINE 3 KA...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 450000 € Zone 610 m²

Magazina me siperfaqje 320m2 per kat, e ndertuar mbi truallin prej 610m2 ndodhet buze rruge sapo kalon zonen e Arapaj. Tre katet e para jane te shfrytezueshme per biznes industrial, i katerti disponon...
Ref. Eon 411
45 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES

Durrës › Durrës › Drejtoria e Policise
Per Shitje: 66000 € Zone 111 m²

Apartamenti me sip. totale prej 111m2 ndodhet ne katin e 9 (jo te fundit) te nje pallati te ri me ashensor dhe ambiente te monitoruara me sistem kamerash. Organizohet nga nje korridor i cili ben shper...
Ref. Eon 405
147 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE DURRES

Durrës › Durrës › Drejtoria e Policise
Per Shitje: 85000 € Zone 130 m²

Apartamenti i vendosur ne kat te 8 te nje pallati me ashensor ndodhet prane Drejtorise se Policise. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi te bollshme, dy ballkone te mbyllura me duralumin, nje kuzhine ...
Ref. Eon 404
123 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET APARTAMENT 2+2 TEK ISH URT

Durrës › Durrës
Per Shitje: 57500 € Zone 110 m²

Apartamenti me siperfaqje totale prej 110m2 ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor dhe te administruar tek Unaza e Re. Organizohet ne dy dhoma gjumi, dy ballkone, dy tualete dhe nje dho...
Ref. Eon 400
297 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR

Durrës › Durrës › Muzeu I Deshmoreve
Per Shitje: 36000 € Zone 62 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues 6 katesh. Organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjet e dhomave, nje dhome gjumi nje tualet dhe dhoma e ndenies e perbashket me kuzhin...
Ref. Eon 397
228 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

JEPET AMBIENT ME QIRA PER ZYRA / CALL ...

Durrës › Durrës › bulevardi
Per Qira: 550 € Zone 109 m²

Ambienti ndodhet ne kat te 3 te nje godine te re multifunksionale ku tre katet e para jane te shfrytezuara nga biznese te ndryshme, ne nje nga zonat me te mira te Durresit. Ka nje siperfaqje prej 109m...
Ref. Eon 370
42 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET VILE 2 KATESHE NE SHKALLNUR

Durrës › Durrës › Shkallnur
Per Shitje: 220000 € Zone 0 m²

Vila ndodhet ne Shkallnur 300 metra mbi nivelin e detit. Kati i pare disponon vetrate xhami me pamje panoramike dhe organizohet nga nje soxhorno, nje dhome gatimi e vecuar dhe nje tualet. Kati i dyte ...
Ref. Eon 352
109 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET APARTAMENT 2+1

Durrës › Durrës
Per Shitje: 98000 € Zone 113 m²

Apartamenti me siperfaqje totale 112m2 ndodhet tek rr. Mujo Ulqinaku ne katin e 8 te nje pallati te ndertuar ne vitin 2011 me 3 hyrje per kat. Orinetohet nga jugu ne lindje. Apartamenti organizohet ne...
Ref. Eon 333
75 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 L.18 DURRES

Durrës › Durrës
Per Shitje: 43000 € Zone 56 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit ne nje pallat ekzistues. Eshte totalisht i rinovuar. Organizohet ne nje korridor ku ne te majte ndodhet dhoma e gjumit me pas dhoma e ndenies e perbashke...
Ref. Eon 326
332 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET TOKE TRUALL TEK SHKEMBI I KAVAJ...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: Zone 2000 m²

Shitet toke tek Shkembi i Kavajes buze rruge me siperfaqje 2000 m2. I pershtatshem edhe per ndertim. Cmimi 62€/m2 i negociueshem. Per informacione te metejshme na kontaktoni ne : +355693886066...
Ref. Eon 325
33 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET HOTEL DHE RESTORANT NE DURRES...

Durrës › Durrës › Plazhi ish kampi I punetoreve
Per Shitje: Zone 930 m²

Shitet toka truall me siperfaqje 930m2 ku mbi te eshte ndertuar objekti me 3 kate dhe lokal sherbimi bar-restorant. Objekti me siperfaqje 670m2 (totale 3 kate) organizohen ne 7 dhoma me tualet per k...
Ref. Eon 319
133 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET DHE JEPET ME QIRA DYQANI

Durrës › Durrës
Per Shitje: 55000 € Zone 32 m²

Dyqani me siperfaqe 32 m2 ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri sapo kalon ish URT. Disponon tualet. Ndodhet ne nje zone te frekuentuar ku aktualisht po asfaltohet rruga dhe pritet te jete zone ne r...
Ref. Eon 309
100 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

ULET CMIMI/ SHITET RESTORANT I KOMPLET...

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 360000 € Zone 240 m²

Restoranti ndodhet ne nje zone turistike nder me te preferuarat te Durresit, ne vije te dyte nga ku shikohet dhe deti. Eshte i arreduar ne detaj. Disponon nje verande rreth 70 m2. Restoranti eshte pun...
Ref. Eon 300
114 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

ULET CMIMI/ SHITET SUPERMARKET I KOMPL...

Durrës › GOLEM
Per Shitje: 154000 € Zone 110 m²

Dyqani ndodhet buze rruges ne nje zone turistike eshte punuar per vite nga pronari i cili e shet me te gjitha pajisjet brenda. Cmimi i negociueshem. Per informacione na kontaktoni ne : +355693886066...
Ref. Eon 299
102 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

JEPET DUPEX 2+1 ME QIRA NE GOLEM

Durrës › Golem
Per Qira: 450 € Zone 68 m²

Dupleksi organizohet ne nje dhome ndjenie e perbashket me kuzhinen me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi e bollshme dhe nje tualet. lart ndodhet nje dhome gjumi dhe veranda me pamje nga Golemi dhe deti...
Ref. Eon 286
55 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

JEPET GARSONIERE ME QIRA NE GOLEM

Durrës › Golem
Per Qira: 250 € Zone 30 m²

Hapesira ndodhet ne kat te 4 te nje ndertese te re te pajisur me ashensor. Disponon nje tualet nje dhome dhe nje ballkon. Ka tre shtreter nje matrimonial dhe dy teke, hapesira eshte e mjaftueshme per ...
Ref. Eon 285
49 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

JEPET DUPLEX ME QIRA NE GOLEM

Durrës › Golem
Per Qira: 500 € Zone 80 m²

Dupleksi ndodhet ne kat te 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe me administrator. Organizohet ne nje dhome ndenie me kuzhine e cila ka komunikim me ballkonin me pamje nga deti dhe nje tualet, lart n...
Ref. Eon 284
63 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET APARTAMENT 122.7 m2 ME PAMJE NG...

Durrës › Durrës › Currila
Per Shitje: 115000 € Zone 122 m²

Aparamenti aktualisht eshte i ndare vetem me nje dhome gjumi, ndersa pjesa tjeter eshte e pandare duke ju lene mundesine e organizimit te deshiruar. Disponon 3 ballkone gjithsej, dy me pamje nga deti ...
Ref. Eon 275
77 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET TOKE TRUALL NE FIER

Fier › Fier
Per Shitje: 200000 € Zone 4000 m²

Trualli ndodhet buze rruge ne Autostrade ne Fier. E pershtatshme per ndertim, qendra tregtare , industriale etj. Per informacione te metejshme na kontaktoni ne : +355693886066...
Ref. Eon 254
46 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKOZET

Durrës › Durrës › Shkozet
Per Shitje: 24000 € Zone 70 m²

Apartamenti ndodhet ne Shkozet ne nje zone teper te qete. Organizohet ne nje dhome te bollshme ndenie dhe gatimi 1 ballkon i hapur dhe 1 tjeter i mbyllur, 1 tualet dhe 1 dhome e madhe gjumi. Apartamen...
Ref. Eon 253
236 Vizita
Agent
Sindi Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 388 6066