zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 1+1, SHKEMBI KAVAJES...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 20500 € Zone 66 m²

Apartamenti me siperfaqe totale 66.83 m2 ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri i cili disponon ashensor. Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi,1 salle ndenie+kuzhine ,1 tualet dhe 1 ballkon. Ap...
Ref. Eon 616
166 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

SHITET APARTAMENT 1+1,SHKEMBI KAVAJES...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 20770 € Zone 67 m²

Apartamenti me siperfaqe totale 67 m2 ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri i cili disponon ashensor. Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi,1 salle ndenie+kuzhine ,1 tualet dhe 1 ballkon. Apart...
Ref. Eon 615
127 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

SHITET APARTAMENT 2+1

Durrës › Durrës › Rruga Aleksander Goga
Per Shitje: 50000 € Zone 72 m²

Apartamenti me siperfaqe totale prej 72.8 m2, ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor,ne zonen e Sadiumit, Fusha e Ranes. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 tualet me...
Ref. Eon 592
199 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

SHITET MAGAZINE NE SHKOZET

Durrës › Durrës › Shkozet
Per Shitje: 45000 € Zone 200 m²

Magazina me siperfaqe totale prej 200 m2 ,ndodhet rreth 100m nga rruga kryesore, me nje infrastrukture te rregulluar. Magazina ka nje lartesi prej 6 m. Ka mundesi ndarje, ose shtimi te kateve. E persh...
Ref. Eon 574
63 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

SHITET DYQAN BUZE RRUGE

Durrës › Durrës
Per Shitje: 92000 € Zone 42 m²

Dyqani ka nje siperfaqje prej 42.7m2 ndodhet buze rruge prane ish befotrofit. Ka organizim te rregullt , disponin tualet. Per informacione te metejshme na kontaktoni: +355698617408...
Ref. Eon 573
79 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DET...

Durrës › Durrës › Plazhi Iliria
Per Shitje: 55500 € Zone 74 m²

Apartamenti me sip. totale 74m2 ndodhet ne kat te 6 te nje pallati me ashensor. Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome depo, nje tualet dhe dhome ndenie e perbashket me kuzhinen me dalje ne ballkon ...
Ref. Eon 563
200 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

SHITET APARTAMENT 1+1,STACIONI TRENIT...

Durrës › Durrës › Stacioni I Trenit
Per Shitje: 52000 € Zone 65 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te vitit 2018, i pajisur me ashensor.Organizohet ne 1 dhome gjumi ,1 salle ndenie,1 ballkon dhe 1 tualet. Orientitmi i apartamentit eshte Perendim. Apa...
Ref. Eon 562
103 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

SHITET APARTAMENT 1+1,ME PAMJE NGA DET...

Durrës › Durrës › Plazhi rrota e kuqe
Per Shitje: 28000 € Zone 50 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor ,ne brezin e pare te pallateve ne anen e rruges. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , 1 salle ndenie, kuzhina...
Ref. Eon 547
278 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

SHITET APARTAMENT 1+1

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 36000 € Zone 59 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit, 70 m larg detit. Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 tualet me ajrosje natyrale, 1 dhome ndenie, kuzhina dhe dy ballkone. Per me shume informacion ...
Ref. Eon 511
261 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+ GARAZHD

Durrës › Durrës
Per Shitje: 50000 € Zone 104 m²

Apartamenti ndodhet i pozicionuar ne katin e 3 te nje pallat te ri ne rrugen H.Demiri. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi me hapesira te medhaja, 2 ballkone,1 tualet, 1 salle ndenie dhe kuzhina....
Ref. Eon 508
414 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA ...

Durrës › Durrës
Per Shitje: Zone 150 m²

Apartamenti me siperfaqje te brendshme prej 135m2 ndodhet ne katin e 4 te banimit te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne dy dhoma gjumi, dy tualete, nje depo, nje dhome ndenie e perbashket m...
Ref. Eon 507
288 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

APARTAMENT 2+1 SHITET DHE JEPET ME QIR...

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 50000 € Zone 63 m²

Apartamenti me siperfaqje 63m2 ndodhet ne katin e 1 te banimit te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne dy dhoma gjumi nje ballkon nje tualet dhe soxhorno e perbashket me kuzhinen. Apartamenti...
Ref. Eon 506
193 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

SHITET APARTAMENT 2+1

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: 45000 € Zone 76 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri prane postes ne zonen e Plazhit, pallat tek i cili po punohet per te mundesuar ashensorin. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 salle ndenie...
Ref. Eon 505
145 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA

Durrës › Durrës › Rruga Taulantia
Per Qira: 350 € Zone 78 m²

Apartamenti me siperfaqje 78m2 ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenie e perbashket me kuzhinen, nje tualet, nje dhome gjumi dhe nje ballkon. Aparta...
Ref. Eon 504
194 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA DYQANI

Durrës › Durrës
Per Shitje: 85000 € Zone 83 m²

Dyqani me siperfaqe totale prej 83 m2, ndodhet i pozicionuar poshte nje pallati te ri ne rrugen Mujo Ulqinaku, ne zonen e lagjes 18.Aktualisht eshte e mobiluar per zyre, por eshte i pershtatshem edhe ...
Ref. Eon 502
120 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1

Durrës › Durrës
Per Qira: 300 € Zone 120 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese, me nje siperfaqe te brendshme prej 120m2. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje kuzhine te vecuar gatimi, nje depo dhe nje tualet. Pe...
Ref. Eon 499
142 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

SHITET SHTEPI 3+1 + TRUALL

Durrës › Durrës › Spitalle
Per Shitje: 70000 € Zone 800 m²

Shtepia prej 800 m2 total dhe 130 m2 shtepi , ndodhet e pozicionuar ne nje zone te qete ne Durres, Spitalle. Hapesira e brendshme organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenie me kuzhinen dhe nje tuale...
Ref. Eon 489
177 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

SHITJE BIZNESI, AGJENSI UDHETIMESH

Durrës › Durrës › Stacioni I Trenit
Per Shitje: 4500 € Zone 35 m²

Shitet biznesi i ngritur per me shume se 3 vite, i pozicionuar ne nje nga zonat me te favorshme per te ushtruar kete lloj aktiviteti. Ambienti disponon cdo detaj qe nevojitet dhe cdo lidhje me linjat...
Ref. Eon 482
106 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

ULET CMIMI !! SHITET APARTAMENT 2+1 ME...

Durrës › Durrës › vollga
Per Shitje: 117900 € Zone 131 m²

Apartamenti me siperfaqe totale prej 131.5 m2 ndodhet ne katin e 14 te banimit te nje pallati te ri me punimet nga me cilesoret . Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 salle ndenie dhe gat...
Ref. Eon 481
225 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

ULET CMIMI !! SHITET APARTAMENT 1+1 ME...

Durrës › Durrës › vollga
Per Shitje: 85500 € Zone 95 m²

Apartamenti me siperfaqe totale prej 95 m2 ndodhet ne katin e 15 te banimit te nje pallati te ri me punimet nga me cilesoret . Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi,1 salle ndenie dhe gatimi...
Ref. Eon 480
177 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

ULET CMIMI !! SHITET APARTAMENT 2+1+2 ...

Durrës › Durrës › vollga
Per Shitje: 106200 € Zone 118 m²

Apartamenti me siperfaqe totale prej 118.5 m2 ndodhet ne katin e 15 te banimit te nje pallati te ri me punimet nga me cilesoret. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 salle ndenie dhe gat...
Ref. Eon 478
153 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

JEPEN ME QIRA MAGAZINAT (TE VECUARA OS...

Durrës
Per Shitje: Zone 1775 m²

Magazinat me siperfaqe prej 600 dhe 300 m2 ndodhen ne nje hapesire te rrethuar me siperfaqe totale 1775m2.Me lartesi aktuale 3.5 m por ka mundesi modifikimi. Po ne zone ndodhet dhe nje ambient 100 m2 ...
Ref. Eon 472
58 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 KATI 10

Durrës › Durrës
Per Shitje: 51900 € Zone 86 m²

Apartamenti me siperfaqje 86.5m2 pozicionohet ne kat te 10 te nje pallati te ri cilesor, te mirembajtur i pefunduar ne vitin 2018. Organizohet ne 2 dhoma gjumi 1 ndenie e perbashket me kuzhinen , 1 tu...
Ref. Eon 471
329 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408
Property

SHITEN DY APARTAMENTE 2+1 KATI 3/4 I B...

Durrës › Durrës › Plazh
Per Shitje: 40000 € Zone 80 m²

Apartamentet me sip. totale prej 80.50m2 ndodhen ne kat te 3 dhe te 4 te banimit ne nje pallat te ri ne rrugen dytesore Plazh. Organizohen ne 2 dhoma gjumi 1 ndenie e perbashket me kuzhinen 1 ballkon ...
Ref. Eon 467
296 Vizita
Agent
Doris Mara
CENTURY 21 Eon
+355 69 861 7408