zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Apartament 2+1 per shitje te Kompleksi...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 150000 € Zone 230 m²

Apartament 2+1 per shitje te Kompleksi Magnet. I organizuar ne nje dhome ndenjie dhe kuzhine , nje korridor, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande me sip 130m2. Apartamenti ka hapesire te bollshm...
Ref. bosko 445
67 Vizita
Agent
Ali Kusi
CENTURY 21 Bosko
+355694003215
Property

Shitet apartament 3+1 te Pazari Ri !!!...

Tirana › Tirana › Qender
Per Shitje: 161000 € Zone 140 m²

Shitet apartament 3+1 te Pazari Ri. Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 4-kateshe. Eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi, dy tualet, nje sallon ndenjie e kuzhine dhe 2 ballkone. Apartamenti shitet...
Ref. bosko 443
76 Vizita
Agent
Ali Kusi
CENTURY 21 Bosko
+355694003215
Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE DON BOSKO...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 68890 € Zone 83 m²

Apartamenti 2+1 me një tualet ndodhet në katin e dytë të banimit me orjentim jug-lindje. organizohet ne nje sallon ndenjeje dhe gatimi , dy dhoma gjumi dhe nje tualet si dhe nje ballkon . Ndertimi esh...
Ref. bosko 433
131 Vizita
Agent
Ali Kusi
CENTURY 21 Bosko
+355694003215
Property

Apartament 2+1+2 per shitje prane Hipo...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: 105000 € Zone 9 m²

Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Siperfaqja e apartamentit eshte 99.83. Ndodhet ne katin e shtate banim te nje ...
Ref. bosko 422
195 Vizita
Agent
Ali Kusi
CENTURY 21 Bosko
+355694003215
Property

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko!!...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: Zone 138 m²

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko me siperfaqe totale 138.02m2. Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim te nje pallati te ri 8 katesh te pajisur me ashensor dhe te mire administruar. Apartamenti...
Ref. bosko 380
185 Vizita
Agent
Ali Kusi
CENTURY 21 Bosko
+355694003215
Property

Shitet apartament 2+1 ne Laprak!!!

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 55000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Laprakes. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 (i fundit) te nje pallati te ndertuar ne vitin 2004 pa ashensore. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me ambj...
Ref. bosko 370
715 Vizita
Agent
Ali Kusi
CENTURY 21 Bosko
+355694003215
Property

Shitet apartamenti 1+1 ne zonen e Fres...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: Zone 0 m²

Shitet apartamenti 1+1 ne zonen e Freskut. Organizohet ne dhome ndjenje, kuzhine dhe ballkon, dhome gjumi, tualet me aspirim dhe verande me siperfaqje 53 m2. Apartamenti disponon çertifikate pronesie...
Ref. bosko 369
320 Vizita
Agent
Ali Kusi
CENTURY 21 Bosko
+355694003215
Property

Jepet me qira godine 2 kateshe ne Lapr...

Tirana › Tirana › Laprake
Per Qira: 400 € Zone 220 m²

Jepet me qira godine 2 kateshe ne Laprak. Godina ka nje siperfaqe totale 220m2, njeri kat eshte i ndare ne 2 ambiente dhe 2 tualete, kati lart eshte open space, ka nje tualet dhe nje dhome te vogel. D...
Ref. bosko 210
203 Vizita
Agent
Ali Kusi
CENTURY 21 Bosko
+355694003215
Property

Shitet apartament 2+1 ne Xhamllik!!!...

Tirana › Tirana › Hoxha Tahsim
Per Shitje: 105000 € Zone 122 m²

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe neto 108 m2 ne zonen e Xhamllikut. Zona eshte mjaft e qete per banim dhe ofron cdo facilitet per nje jetese komode. Apartamenti eshte i organizuar nga nje korrid...
Ref. bosko 188
864 Vizita
Agent
Ali Kusi
CENTURY 21 Bosko
+355694003215
Property

Apartament 3+1 per shitje Ambasador 3...

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Shitje: 260000 € Zone 160 m²

Apartament 3+1 per shitje, ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane Ambasador 3. Ndodhet ne nje pallat te ri dhe me rifinitura shume cilesore. Me nje siperfaqe te brendshme prej 146...
Ref. bosko 185
912 Vizita
Agent
Ali Kusi
CENTURY 21 Bosko
+355694003215