zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet APARTAMENT 2 + 1 NE YZBERISHT...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 49500 € Zone 89 m²

Shitet apartament 2 + 1 ne Yzberisht. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenjeje 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti nga nje sip prej 89m2 ndodhet ne katin e 4 ne nje pallat te ri dhe...
Ref. ADORE 166
904 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

Apartament 1+1 tek Kompleksi Fratari, ...

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 39500 € Zone 51 m²

Shitet apartament 1+1 tek kompleksi Fratari ne zonen e Astirit. Apartamenti organizohet nga 1 dhome ndenjeje nje dhome gjumi nje tualet dhe 1 ballkon.Ka nje sip prej 51.4m2 dhe nje orientim jug-Perend...
Ref. ADORE 163
767 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

Komercial

Tirana › Tirana
Per Shitje: 150000 € Zone 100 m²

Shitet dyqan buze rruge ne Ali demi.Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati me nje sip prej 100m2.Pozicionimi dhe aksesi ne rruge kryesore jep mundesine e zhvillimit te bizneseve te ndryshme....
Ref. ADORE 151
70 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

Shitet Apartament 2+1 tek Fresku

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 50000 € Zone 77 m²

Shitet apartamet 2 + 1 i mobiluar me nje investim bashkekohore. Apartamenti organizohet nga 1 dhome ndenjeje , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet afer restorant fresku, dhe ndodhet ne gje...
Ref. ADORE 145
540 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

Apartament 1 Dhome + 1 Dhome ndenjeje...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 78000 € Zone 60 m²

Apartamenti ndodhet ne Myslym Shyr me nje sip prej 60m2. Organizohet nga 1 dhome gjumi nje dhome ndenjeje dhe nga nje tualet. Ndodhet ne gjendje te mire. Per nje vizite ne prone kontaktoni : 0682168...
Ref. ADORE 139
127 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

Shitet Toke prane QTU

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Shitje: 624000 € Zone 0 m²

Shitet toke ne autostraden Tirane-Durres me sip totale 4300m2. Pozicionimi buze rruges kryesore dhe ne zone te industrializuar e ben te favorizueshme per cfaredolloj biznesi....
Ref. ADORE 136
87 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK KTHESA E...

Tirana › Tirana › Kthesa e Kamzes
Per Shitje: 50000 € Zone 42 m²

Shitet Ambient biznesi me nje siperfaqe prej 42.9 m2 tek Kthesa e Kamzes . Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri, 7-katesh. Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Dispo...
Ref. ADORE 118
92 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

Jepet me Qira Ambient Komercial tek rr...

Tirana › Tirana
Per Qira: 1500 € Zone 200 m²

Jepet me Qira Ambient Komercial tek rrethrrotullimi i Zogut Zi. Ambienti ka nje siperfaqe prej 200 m2 , ndodhet ne katin -1. Ambienti ndodhet buze rruge dhe eshte lehtesisht i aksesueshem. Ambienti es...
Ref. ADORE 100
205 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

Shitet Apartament 2+1 Tek Kryqezimi 21...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 80000 € Zone 64 m²

Shitet Apartament 2+1 tek kryqezimi i 21 Dhjetorit , apartamenti ka nje siperfaqe prej 64 m2 . Ambienti organizohet ne nje dhome ndenjeje dy dhoma gjumi , 1 tualet , kuzhina me vete . Apartamanti ndod...
Ref. ADORE 97
257 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE FRESK!

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 65000 € Zone 110 m²

Shitet apartament 3+1 ne fresk, me siperfaqe 110m2. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Ambienti organizohet nga nje dhome ndenje, kuzhina, dy dhoma gjumi, nje korrid...
Ref. ADORE 90
438 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

Jepet me Qira Restorant ne Lunder.

Tirana › Tirana › Sauk
Per Qira: 3200 € Zone 1200 m²

Jepet me Qira Restorant ne zonen e Lundres, zone e pershtatshme per te zhvilluar kete lloj biznesi. Ambjenti eshte i ndare ne dy kate, ka nje siperfaqe totale 1200m2, secili kat ka siperfaqe 600m2 dhe...
Ref. ADORE 72
132 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073