zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET APARTAMENT ME QIRA 3 + 1 + 2 TE...

Tirana › Tirana › Nobis
Per Qira: 1800 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 3+1+2 ne zonen me te preferuar te Tiranes, prane liqenit te kompleksi TID. Apartamenti organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeje, 2 tualete dhe ballkon ka nje siperfaqe to...
Ref. ADORE 279
78 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

JEPET APARTAMENT 2 + 1 + 2 ME QIRA NE ...

Tirana › Tirana › Qender
Per Qira: 500 € Zone 120 m²

Jepet apartament 2 + 1 + 2 me QIRA ne Qender . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m2 totale. Organizohet nga dhoma e ndenjes 2 dhoma gjumi 2 tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e ...
Ref. ADORE 277
23 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1 +1 TEK R...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Jepet apartament 1 + 1 me qira tek Rruga e Kavajes. Apartamenti eshte 60 m2 dhe organizohet nga dhoma e ndenjes nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ka nje mobilim bashkekohore ndodhet ne nje z...
Ref. ADORE 276
63 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

SHITET APARTAMENT 3 + 1 + 2 TEK KOMUNA...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 160000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 3+1+2 tek Komuna Parisit. Apartamenti eshte 116.7m2, i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe nje ballkon. Ai ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashen...
Ref. ADORE 273
189 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

SHITET BIZNES BAR-KAFE PRANE STADIUMI...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Shitje: 55000 € Zone 238 m²

Biznesi Bar-Kafe ndodhet prane stadiumit Dinamo, ne nje nga zonat me te mira dhe te populluara te Tiranes. Ambjenti ndodhet ne katin 0. Biznesi Bar-Kafe ka nje siperfaqe totale 238m2, nder keto te bre...
Ref. ADORE 267
188 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

SHITET APARTAMENT 2 + 1 + 2 TEK LIQENI...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 97000 € Zone 105 m²

Shitet Apartament 2 + 1 + 2 tek liqeni i thate me nje siperfaqe 105m2.Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes 2 dhoma gjumi 2 tualetet dhe 2 ballkone dhe nje post parkimi prej 13m2. Apartamenti k...
Ref. ADORE 264
236 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

JEPET APARTAMENT ME QIRA TEK MARGARITA...

Tirana › Tirana
Per Qira: 420 € Zone 144 m²

Jepet apartament me qira tek "Margarita Tutulani". Apartamenti organizohet nga korridori ku behet edhe shperndarja e dhomave, dhoma e ndenjes ku ka hapsire te bollshme, 3 dhoma gjumi me hapsira te kon...
Ref. ADORE 262
165 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA !

Tirana › Tirana
Per Qira: 600 € Zone 0 m²

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK KOPSHTI ZOLOGJIK. Ka nje sip prej 74m2 dhe eshte i pershtatshem per cfaredolloj biznesi. Kontaktoni : 0682168073...
Ref. ADORE 242
77 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

SHITET APARTAMENT 2 + 1+2 NE FRESK !...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 72000 € Zone 101 m²

Shitet Apartament 2 + 1+2 ne Fresk me nje sip prej 101m2. Apartamenti organizohet nga dhoma ndenjes dy dhoma gjumi dhe nga dy tualete. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me hipoteke. Kontaktoni...
Ref. ADORE 240
261 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

SHITET APARTAMENT 2 + 1 TEK SHKOLLA CA...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 56700 € Zone 0 m²

Shitet Apartament 2 + 1 tek "Shkolla Cajupi".Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes,2 dhoma gjumi dhe nje tualet dhe ka nje siperfaqe prej 70m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati t...
Ref. ADORE 239
461 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

SHITET APARTAMENT 1 + 1 NE RRUGEN JORD...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Shitje: 95000 € Zone 76 m²

Shitet Apartament 1 + 1 ne rrugen Jordan Misja me nje siperfaqe prej 76.67m2. Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes, nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje verande prej 37.25m2. Gjendet ne katin e...
Ref. ADORE 233
123 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2 + 1 + 2 TEK...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 750 € Zone 0 m²

Jepet me Qira apartament 2 + 1 + 2 afer LSI ne Bllok.Apartamenti eshte i organizuar nga dhoma e ndenjes,nga 2 dhoma gjumi,2 tualete,2 depo dhe 2 ballkone.Ka nje siperfaqe prej 143m2 dhe ka nje orienti...
Ref. ADORE 212
197 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL TEK SHESHI WI...

Tirana › Tirana
Per Qira: 220 € Zone 47 m²

Shitet Ambjnet komercial me siperfaqe totale prej 47m2. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri tek Sheshi Willson. Ambienti disponon fasade xhami. Eshte i pershtatshem per klinika dentare,qe...
Ref. ADORE 209
168 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

SHITET APARTAMENT 1 + 1 NE MISTO MAME...

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Shitje: 45000 € Zone 75 m²

Shitet apartament 1 + 1 ne Misto Mame. Aprtamenti organizohet nga dhoma e ndenjes,nje dhome gjumi dhe nga nje tualet. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri dhe disponon dokumenta te rregullta hipo...
Ref. ADORE 207
237 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

JEPET APARTAMENT 2 + 1 ME QIRA TEK UET...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Qira: 330 € Zone 90 m²

Jepet apartament me QIRA tek UET. Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenjeje 2 dhoma gjumi 2 tualete dhe 2 ballkone. dhe ka nje sip prej 90m2 Per nje vizite ne prone kontaktoni : 0682168073...
Ref. ADORE 201
224 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

SHITET APARTAMENT 2 + 1 TEK UET.

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Shitje: 105000 € Zone 117 m²

Shitet apartament 2 +1 tek UET .Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ka nje siperfaqe 117m2 dhe orientim jug-lindje Per nje vizite ne ...
Ref. ADORE 199
336 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

JEPET APARTAMENT 2 + 1 ME QIRA TEK KOD...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Qira: 400 € Zone 130 m²

Jepet apartament me QIRA 3 +1 i mobiluar tek Kodra e Diellit. Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes nga 3 dhoma gjumi 2 ballkone dhe nje tualet dhe me nje siperfaqe prej 130m2 . Per nje vizite n...
Ref. ADORE 194
112 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

Shitet Apartament 2 + 1 ne Kombinat

Tirana › Tirana › Kombinat
Per Shitje: 48700 € Zone 77 m²

Shitet apartament 2 + 1 ne Kombinat . Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues dhe organizohet nga 2 dhoma gjumi nga 1 dhome ndenjeje dhe 1 tualet. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0682168073...
Ref. ADORE 192
593 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

Apartament 1+1 tek Kompleksi Fratari, ...

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 38000 € Zone 51 m²

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Fratari ne zonen e Astirit. Apartamenti organizohet nga dhoma ndenjes nje dhome gjumi nje tualet dhe 1 ballkon.Ka nje sip prej 51.4m2 dhe nje orientim jug-Perendim...
Ref. ADORE 163
1398 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

Komercial

Tirana › Tirana
Per Shitje: 150000 € Zone 100 m²

Shitet dyqan buze rruge ne Ali demi.Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati me nje sip prej 100m2.Pozicionimi dhe aksesi ne rruge kryesore jep mundesine e zhvillimit te bizneseve te ndryshme....
Ref. ADORE 151
107 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

Shitet Apartament 2+1 tek Fresku

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 50000 € Zone 77 m²

Shitet apartamet 2 + 1 i mobiluar me nje investim bashkekohore. Apartamenti organizohet nga 1 dhome ndenjeje , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet afer restorant fresku, dhe ndodhet ne gje...
Ref. ADORE 145
709 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

Apartament 1 Dhome + 1 Dhome ndenjeje...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 78000 € Zone 60 m²

Apartamenti ndodhet ne Myslym Shyr me nje sip prej 60m2. Organizohet nga 1 dhome gjumi nje dhome ndenjeje dhe nga nje tualet. Ndodhet ne gjendje te mire. Per nje vizite ne prone kontaktoni : 0682168...
Ref. ADORE 139
185 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

Shitet Toke prane QTU

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Shitje: 624000 € Zone 0 m²

Shitet toke ne autostraden Tirane-Durres me sip totale 4300m2. Pozicionimi buze rruges kryesore dhe ne zone te industrializuar e ben te favorizueshme per cfaredolloj biznesi....
Ref. ADORE 136
138 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073

Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK KTHESA E...

Tirana › Tirana › Kthesa e Kamzes
Per Shitje: 50000 € Zone 42 m²

Shitet Ambient biznesi me nje siperfaqe prej 42.9 m2 tek Kthesa e Kamzes . Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri, 7-katesh. Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Dispo...
Ref. ADORE 118
125 Vizita
Agent
Sidorela Qordi
CENTURY 21 Adore
0682168073