Shitet ndertese 4-kateshe ne Vlore!

Vlorë › Vlorë › Centrale
Per Shitje: 270000 € Zone 850 m²

Shitet ndertese 4 kateshe me nje siperfaqe ndertimi per kat 148m2 ndersa bashke me ballkonet 170m2 cdo kat. Ndertesa eshte ne rrugen '10 Korriku' Vlore. Eshte ndertim i ri dhe organizohet ne 4 kate ...
Ref. Metropol 27
250 Vizita