zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THA...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 82000 € Zone 108 m²

Apartamenti ndodhet prane Liqenit te Thate. Eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi njera prej te cilave ka tualetin brenda saj, nje tualet i perbashket, dhome ndenje me akses ne ballkon dhe pjesen e kuz...
Ref. Metropol 245
255 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

SHITEN GARAZHE TE SELVIA!

Tirana › Tirana › Selvia
Per Shitje: 60000 € Zone 160 m²

Garazhet ndodhen ne kati -1 dhe -2 te nje pallati te ndertuar vitet e fundit.Siperfaqja totale eshte 160 m2 nga 80 m ne cdo kat, e pershtatshme per tu shfrytezuar dhe si ambient komercial,magazine,dep...
Ref. Metropol 239
135 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE SELVIA!

Tirana › Tirana › Selvia
Per Shitje: 118900 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet vetem pak minuta larg nga qendra,eshte mjaft i favorshem per banim.Organizohet nga nje dhome ndenje dhe kuzhine,dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande 22 m2 gjate gjithe perime...
Ref. Metropol 238
604 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE SHKOLLES S...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Shitje: 85000 € Zone 88 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit,dhe vetem pak minuta larg qendres te saj.Gjendet ne katin e dyte te nje pallati egzistues te orientuar nga lindje/perendim.Organizohet nga nj...
Ref. Metropol 237
339 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL 42m2 TE SELV...

Tirana › Tirana › Selvia
Per Shitje: 147000 € Zone 42 m²

Ambienti komercial ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit.prane Pazarit te Ri,dhe pak minita larg qenderes se qytetit.Eshte i pershtatshem per cdo lloj aktivitet,momentalisht eshte i ...
Ref. Metropol 235
108 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

JEPET ME QERA AMBJENT 1000M2

Tirana › Tirana › Rruga Siri Kodra
Per Qira: 2000 € Zone 1000 m²

Jepet me qera magazine me siperfaqe 1000 m2, Ambienti eshte disponon edhe tre zyra dhe dy tualete. Mund te perdoret si magazine ose kapanon industrial dhe shume qellime te tjera (si call center). Ambi...
Ref. Metropol 221
153 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE KODRA E DIELL...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 98000 € Zone 96 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe me ajrin me te paster te qytetit.Organizohet nga nje dhome ndenje bashke me kuzhine,dy dhoma gjumi,nje koridor dhe nje tualet me aspirim natyral.Pla...
Ref. Metropol 220
1203 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE SPITALIT...

Tirana › Tirana › Spitali Amerikan 2
Per Shitje: 69000 € Zone 166 m²

Shitet apartament 2+1+2 prane Spitalit Amerikan 2. Organizohet nga nje sallon,dy dhoma gjumi,nje kuzhine te vecuar,dy ballkone,edhe nje depo qe mund te pershtatet si nje dhome gjumi. Apartamenti ndodh...
Ref. Metropol 210
1205 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBJENT KOMER...

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 484000 € Zone 440 m²

Shitet ose jepet me qira ambjent multifunksional buze rruges kryesore "Teodor Keko". Ambjenti ka hyrje te personalizuar me shkalle dhe me ashensor privat vetem per ambjentin. Ndodhet ne katin e 3 te n...
Ref. Metropol 200
138 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

JEPET ME QIRA VILE NE RIKONSTRUKSION T...

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Qira: Zone 1259 m²

Jepet me qira vila ne rikonstruksion prane Ministrise se Kultures. Vila perbehet nga 2 kate dhe papafingo. Ndodhet ne rrugen kryesore "Aleksander Moisiu". Hyrja kryesore ben shperndarjen neper kate me...
Ref. Metropol 197
155 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PER ZYR...

Tirana › Tirana › Parlamenti
Per Qira: 500 € Zone 108 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. Pozicioni ku ai gjendet e ben ate mjaft te favorshem per zyra. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati shume mire te administruar me...
Ref. Metropol 191
119 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE KINOSTUDIO...

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Shitje: 84000 € Zone 70 m²

Ambienti ndodhet brenda nje Kompleksi te ri ne Kinostudio.Ndertuar kohet e fundit me punime mjafte cilesore,shitet ose jepet me qira. Per me teper info ose shoqerime kontaktoni ne 0672040497!...
Ref. Metropol 175
154 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE KINOSTUDIO!...

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Shitje: 83000 € Zone 111 m²

Apartamenti ndodhet ne nje Kompleks te ri me punime mjaft cilesore.Organizohet nga nje sallon ndenie/ngenie,dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Orientohet nga lindja,ndodhet ne katin e pare ba...
Ref. Metropol 174
469 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE KINOSTUDIO!...

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Shitje: 89700 € Zone 115 m²

Apartamenti ndodhet ne Kinostudio,ne nje zone ku mbizoteron qetesia dhe ajri i paster. Ndertimi eshte i ri dhe punimet mjaft cilesore.Organizohet nga nje ambjent ndenje/ngrenie,dy dhoma gjumi,dy tual...
Ref. Metropol 173
118 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

OKAZION! SHITET APARTAMENT 4+1 AFER KO...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 92250 € Zone 123 m²

Apratamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit.Organizohet nga nje sallon ndenje,ngrenie mjaft te bollshem, kater dhoma te shperndara ne menyre te rregullt dhe dy banjo me aspirim...
Ref. Metropol 172
1239 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL NE QEN...

Tirana › Tirana › 9 kateshet
Per Qira: 450 € Zone 42 m²

Jepet me qira ambjent komercial ne Qender te Tiranes me siperfaqe 42 m2. Ambjenti ndodhet brenda nje qendre biznesi dhe eshte i pershtatshem per zyra. Posedon nje salle mbledhje dhe nje hapesire te ve...
Ref. Metropol 170
140 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

JEPET APARTAMENT 2+1 PRANE AMBASADES S...

Tirana › Tirana › Prane Ambasades Amerikane
Per Qira: 650 € Zone 200 m²

Jepet me qira apartament 2+1prane Ambasades Suedeze me siperfaqe 200 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te godines se Ambasades Suedeze. Perbehet nga nje sallon i bollshem , dy dhoma gjumi si d...
Ref. Metropol 168
101 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

SHITET TOKE NE MJULL-BATHORE!

Tirana › Tirana › Mjull › Bathore
Per Shitje: 153000 € Zone 1700 m²

Shitet toke ne zonen e Mjull-Bathore. Me siperfaqe totale 1700 m2, ajo eshte nje zone e mire per ndertim te tipit vila . Ka nje lokacion perfekt me rruge qe te nxjerr shpejt te rrethrrotullimi i TEG ...
Ref. Metropol 160
141 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMUNA E PA...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 120000 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. Gjendet ne katin e peste te nje pallati te rikonstruktuar kohet e fundit,ne kat ndodhen vetem dy hyrje. Organizohet nga nje sallon nd...
Ref. Metropol 158
353 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

JEPET ME QIRA NDERTESE 4-KATESHE PRANE...

Tirana › Tirana › Prane Ambasades Amerikane
Per Qira: 14000 € Zone 800 m²

Jepet me qira ndertese 4-kateshe prane Ambasades Amerikane me nje siperfaqje ndertimi prej 800 m²(200 m² per cdo kat). Cdo kat organizohet nga 3 ambjente zyrash,1 hapesire te madhe dhe 2 tualete. Per ...
Ref. Metropol 155
87 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TE SELVIA!

Tirana › Tirana › Selvia
Per Shitje: 360000 € Zone 360 m²

Ambjenti ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar prane Selvise,ka nje siperfaqe 360m2 me dritare aspirimi. Kati -1, me shkalle. Mund te perdoret si garazh,dhe per cdo lloj aktiviteti komercial qe mun...
Ref. Metropol 153
122 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

SHITET KOMPLEKS ZYRASH TE SELVIA!

Tirana › Tirana › Selvia
Per Shitje: 800000 € Zone 400 m²

Ambjenti i zyrave ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ndertuar kohet e fundit. Siperfaqja totale eshte 400m2 e ndare ne shtate ambjente me siperfaqe te ndryshme,dhe te gjitha ambjentet jane te ...
Ref. Metropol 152
120 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TE SELVIA!

Tirana › Tirana › Selvia
Per Shitje: 228200 € Zone 96 m²

Ambieni ndodhet prane selvise ne nje zone shume te frekuentueshme prane pazarit te ri,e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.Per cdo informacion kontaktoni ne 0672040497...
Ref. Metropol 151
89 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230
Property

SHITET GARSONIERE NE LUNGOMARE!

Vlorë › Vlorë › Lungomare
Per Shitje: 34900 € Zone 44 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit ne Lungomare. Ndodhet ne nje kompleks me punime shume cilesore 20 metra prane detit. Ka nje siperfaqe prej 40m2 e pershtatur me shume shije...
Ref. Metropol 148
1317 Vizita
Agent
Fatos Tahirllari
CENTURY 21 Metropol
+355672040497,+35544523230