zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me Qira Ambient Per Zyra !

Tirana › Tirana › Selvia
Per Qira: 220 € Zone 30 m²

Jepet me qira ambient 30 m2 i pershtatshem per zyra, avokat, kurse te ndryshme, estetike, masazhe etj. Ambienti ndodhet ne katin 0 ne nje zone mjaft te mire, prane Selvise dhe Pazarit te Ri. Jepet me ...
Ref. Metropol 140
37 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Garsionere per Qira Ditore dhe Mujore ...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 600 € Zone 50 m²

Apartamenti ndodhet ne zemer te bllokut. Perbehet nga nje ambient ndenje dhe gatimi, nje ambient fjetje e ndare me bufe nga pjesa tjeter dhe nje tualet. Eshte 50 m2 me ndricim natyral dhe ballkon. I a...
Ref. Metropol 134
59 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen ARDENO...

Tirana › Tirana
Per Shitje: 51000 € Zone 97 m²

Shitet apartamenti tek Rruga ARDENO, prane tregut te fruta perimeve ne Mëzez. Ka 97 m2 ne total dhe 83.3 m2 siperfaqe e brendshme. Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje dhe nje aneks gatimi i vecu...
Ref. Metropol 119
429 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Shitet Apartament 2+1 Tek Shkembi Kava...

Durrës › Golem
Per Shitje: 89000 € Zone 82 m²

Shitet apartament ne plazhin e Shkembit te Kavajes. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 82 m2, eshte i shperndare ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi dhe dy ballkone. Ndertesa eshte n...
Ref. Metropol 117
73 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Shitet Apartament Prane Kopshit Zoolog...

Tirana › Tirana › Kopshti zoologjik
Per Shitje: 121000 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per momentin ne Tirane. Eshte i shperndare ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone me hapsire. Pallati es...
Ref. Metropol 115
139 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Jepet me Qira Apartament Modern ne BLL...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1199 € Zone 110 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Kryeqytetit, ne Bllok! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te vitit 2018, te mireadministruar dhe te survejuar 24 ore me sistem sigurie. S...
Ref. Metropol 114
43 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Jepet Me Qira Dyqan Tek Rruga e Kavaje...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 400 € Zone 40 m²

Jepet me qira dyqan ne rrugen e Kavajes prane dhomes se Tregtisë. Ka nje siperfaqe prej 40 m2 dhe eshte i pershtatshem per cdo aktivitet pasi ndodhet ne qender te Tiranes! Per me shume info kontaktoni...
Ref. Metropol 107
59 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Jepen me QIra Dyqane Prane Selvise !...

Tirana › Tirana › Selvia
Per Qira: Zone 172 m²

Jepet me qira hapsire komerciale ne rrugen "4 Deshmoret (Tafaj)" prane Selvise. Dyqanet ndodhen ne katin zero te nje pallati akoma ne ndertim i cili perfundon gjate veres. Jane ne total 172 m2 te cila...
Ref. Metropol 102
42 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Shitet Toke Ne Mëzez Prane Tregut Te F...

Tirana › Tirana › Kthesa e Kamzes
Per Shitje: Zone 3286 m²

Shitet 3286 m2 toke ne Mëzez prane Tregut te fruta-perimeve. Toka lejohet per ndertim kompleksesh banimi. Per informacione te metejshme kontaktoni ne numrin 0672040493 !...
Ref. Metropol 96
12 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Shitet Toke Prane TEG !!!

Tirana › Tirana › Mjull › Bathore
Per Shitje: Zone 15000 m²

Shitet toke ne Mjull Bathore prane Hotel Eklips dhe 2 km larg TEG. Siperfaqja e tokes eshte 15000 m2 nga te cilat 8000 mund te shfrytezohen per ndertim vilash. Cmimi eshte 100 Euro|m2. Per informacion...
Ref. Metropol 95
41 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Shitet toke prane qendres tregtare "T....

Tirana › Tirana › Mjull › Bathore
Per Shitje: 1105000 € Zone 8500 m²

Shitet 8500 m2 toke prane TEG. Toka eshte e ndare ne dy pjese: 1500 m2 te cilat shohin nga lindja nga rruga e vjeter e Elbasanit dhe 7000 m2 te cilat shohin Jug - Perendim, nga autostrada. Shitet 130 ...
Ref. Metropol 94
56 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Shitet Ambient Komercial Tek Zona e Br...

Tirana › Tirana › Berryli
Per Shitje: 308000 € Zone 140 m²

Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri ne zonen e brrylit (unaze). Eshte 140 m2 dhe i organizuar si open-space. Ka dy tualete, i rrethuar me fasade xhami dhe aksesohet nga tre dyer te ndrysh...
Ref. Metropol 90
110 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

JEPET ME QIRA PARUKERI - ESTETIKE !

Tirana › Tirana › Bulevardi B.Curri
Per Qira: 450 € Zone 30 m²

Jepet me qira dyqan "Parukeri dhe Estetike" prane lulishtes "Cajupi". Ambienti ndahet ne nje sallon parukerie, nje dhome estetike dhe nje tualet. Eshte aktualisht ne pune me cdo pajisje te nevojshme p...
Ref. Metropol 87
86 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Jepet Me Qira Apartament Ne "Lungomare...

Vlorë › Vlorë › Lungomare
Per Qira: 300 € Zone 110 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne "Lungomare". Perbehet nga nje dhome ndenje + aneks, dy dhoma gjumi qe kane akses ne ballkonin e bollshem te shtepise dhe nje tualet. Apartamenti eshte i orientuar nga j...
Ref. Metropol 82
194 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek kopsh...

Tirana › Tirana › Kopshti zoologjik
Per Qira: 400 € Zone 78 m²

Jepet me qira apartament 78 m2 (1+1) tek kopshti zoologjik. Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje bashke me kuzhinen me siperfaqe mjaft te bollshme, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me ...
Ref. Metropol 76
112 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Jepet Me Qira Ambient Komercial Prane ...

Tirana › Tirana › Rruga e Kosovareve
Per Qira: 650 € Zone 90 m²

Jepet me qira dyqan bosh prane rruges se Kosovareve. Ambienti ndodhet ne nje pallat te sapo mbaruar. Eshte 75 m2 ambient i brendshem, tavani 4.5 metra i larte, ka vetrate xhami dhe mund te perdoret si...
Ref. Metropol 69
151 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Shitet Toke ne Farkë !

Tirana › Tirana › Farke
Per Shitje: 560000 € Zone 6220 m²

Shitet 6220 m2 toke ne Collak, prane liqenit te Farkës. Ka akses te drejtperdrejte me rrugen "Pjeter Budi". Toka disponon dokumentacion te plote dhe certifikate pronesie....
Ref. Metropol 64
94 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

OKAZION! SHITET APARTAMENTI 2+1 TEK K...

Tirana › Tirana › Kopshti botanik/zoologjik
Per Shitje: 69200 € Zone 90 m²

Okazion! Shitet apartamenti 2+1 tek kopshti Zoologjik me pamje nga kopshti. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne nje pallat me ashensor dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon te bollshem , nje ...
Ref. Metropol 63
738 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Shitet Super Duplex Tek Kompleksi "Lur...

Durrës › Gjiri e Lalzit › Gjiri i Lalzit
Per Shitje: 159000 € Zone 190 m²

Shitet apartament duplex 2+1+2 tek Kompleksi "Lura 1". Apartamenti eshte i organizuar ne 2 kate qe komunikojne me shkalle te brendshme. Kati i pare organizohet ne nje dhome ndenje dhe nje kuzhine te ...
Ref. Metropol 62
230 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Shitet Apartament 2+1+2 Prane "Selvise...

Tirana › Tirana › Selvia
Per Shitje: 150000 € Zone 135 m²

Shitet Apartament 2+1+2 Prane "Selvise" ne rrugen "Tafaj", nje nga zonat me te mira te Tiranes dhe prane qendres se saj. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 të nje pallati ne ndertim. Objekti është ndërt...
Ref. Metropol 58
343 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Ambient Komercial Me Qira Tek Rruga Pe...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 350 € Zone 70 m²

Jepet ambient komercial tek Liqeni, rruga "Peti" , jo larg rruges kryesore. Ambienti ka funksionuar me pare si call center, disponon 60 m2 dhe nje verande te vogel. I gatshem per cdo lloj biznesi pasi...
Ref. Metropol 53
131 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Jepet me Qira Shtepi Tek MINE PEZA !...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Qira: 250 € Zone 100 m²

Jepet me qira ambient bosh ne shtepi perdhese. Organizohet ne 2 dhoma, nje aneks dhe nje tualet. Gjithashtu ka nje verande-oborr privat te bollshem dhe vend parkimi per nje automjet. Ndodhet 2 minuta ...
Ref. Metropol 50
238 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Dyqan Per Shitje Tek "Rrota e Kuqe" ne...

Durrës › Durrës › Plazhi rrota e kuqe
Per Shitje: 115000 € Zone 100 m²

Dyqan per shitje ne plazhin e Durresit. Dyqani ndodhet ne nje pallat te ri buzë rruge kryesore tek "Rrota e Kuqe". Ambienti eshte 100 m2 disponon 2 tualete dhe ka rreth 50 m2 ambient te jashtem (veran...
Ref. Metropol 49
145 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Shitet Ambient Komercial Tek Hoxha Tah...

Tirana › Tirana › Hoxha Tahsim
Per Shitje: 250000 € Zone 108 m²

Shitet ambient komercial 108 m2 tek "Hoxha Tahsim" prane sheshit "Avni Rustemi" qe mund te perdoret per shume aktivitete. Ambienti disponon fasade xhami dhe ndodhet ne nje rruge teper te frekuentuar. ...
Ref. Metropol 19
151 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230