zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Ambient Komercial Me Qira Tek Rruga Pe...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 350 € Zone 70 m²

Jepet ambient komercial tek Liqeni, rruga "Peti" , jo larg rruges kryesore. Ambienti ka funksionuar me pare si call center, disponon 60 m2 dhe nje verande te vogel. I gatshem per cdo lloj biznesi pasi...
Ref. Metropol 53
21 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Jepet me Qira Shtepi Tek MINE PEZA !...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Qira: 250 € Zone 100 m²

Jepet me qira ambient bosh ne shtepi perdhese. Organizohet ne 2 dhoma, nje aneks dhe nje tualet. Gjithashtu ka nje verande-oborr privat te bollshem dhe vend parkimi per nje automjet. Ndodhet 2 minuta ...
Ref. Metropol 50
61 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Dyqan Per Shitje Tek "Rrota e Kuqe" ne...

Durrës › Durrës › Plazhi rrota e kuqe
Per Shitje: 115000 € Zone 100 m²

Dyqan per shitje ne plazhin e Durresit. Dyqani ndodhet ne nje pallat te ri ne nje bllok banimi shume te zhvilluar prane plazhit tek "Rrota e Kuqe". Ambienti eshte 100 m2 dhe disponon 2 tualete. I pers...
Ref. Metropol 49
53 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Shitet Ambient Komercial Tek Hoxha Tah...

Tirana › Tirana › Hoxha Tahsim
Per Shitje: 250000 € Zone 108 m²

Shitet ambient komercial 108 m2 tek "Hoxha Tahsim" prane sheshit "Avni Rustemi" qe mund te perdoret per shume aktivitete. Ambienti disponon fasade xhami dhe ndodhet ne nje rruge teper te frekuentuar. ...
Ref. Metropol 19
66 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Jepet Me Qira Ambient Komercial Prane ...

Tirana › Tirana › Hoxha Tahsim
Per Qira: 1200 € Zone 200 m²

Jepet me qira prane "Pazarit te Ri". Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati me 3 kate zyra dhe 4 kate te tjera rezidenciale. Ai ka nje siperfaqe te brendshme prej 175 m2 dhe nje ambient te pe...
Ref. Metropol 17
91 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Jepet Me Qira Ambient Prane Kafe Flora...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Qira: 240 € Zone 0 m²

Jepet zyre me qira mbrapa "Kafe Flora". Ambienti eshte 45 m2, aktualisht eshte i mobiluar si zyre por mund te sheprbeje per shume qellime sipas kerkeses tuaj. Hapsira eshte e pershtatshme per aktivite...
Ref. Metropol 15
101 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Dyqan Me Qira Prane Stadiumit "Qemal S...

Tirana › Tirana › St.Qemal Stafa
Per Qira: 450 € Zone 70 m²

Jepet ambient me qira prane stadiumit Qemal Stafa. Ambienti aktualisht eshte i mobiluar si lokal por mund te perdoret per shume qellime: bar, dyqan, zyre etj. Ai ka nje siperfaqe te brendshme prej 48...
Ref. Metropol 4
127 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230
Property

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Liqen...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Qira: 350 € Zone 135 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar per ajrin e paster dhe qetesine qe ofron. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte 8 katesh (me ashensor), nje ndertim cilesor i viteve te fundit. A...
Ref. Metropol 3
192 Vizita
Agent
Bergin Dibra
CENTURY 21 Metropol
0672040493,00355 44523230