zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

OKAZION !!! SHITET OSE JEPET ME QIRA A...

Tirana › Tirana › Kashar
Per Shitje: 27000 € Zone 35 m²

Shitet ose jepet me qira ambjent komercial pranë Ardenos në një pozicion shumë të mirë, ndodhet në shesh të një pallati të ri në qënder të zonës. Ambienti është 35 m2 dhe disponon 1 tualet. I përshta...
Ref. royal 417
203 Vizita
Agent
Luis Meçka
CENTURY 21 Royal
+355 69 74 78 451
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL TEK MYSLYM SH...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Shitje: 170000 € Zone 0 m²

Shitet ambjent komercial me sipërfaqe 71 m2, në zonën e Myslym Shyrit, pranë adidas i përdorur më parë si restorant për gatime tradicionale momentalisht i dhënë me qira 700 euro në muaj me një kontrat...
Ref. royal 415
171 Vizita
Agent
Luis Meçka
CENTURY 21 Royal
+355 69 74 78 451
Property

VILLA FOR RENT

Tirana › Tirana › Autostrada Tirane›Durres
Per Qira: 2500 € Zone 1000 m²

The property is located 5.5 km from the center of Tirana. Its a 4 floor property with 6 bedrooms; 2 living rooms; 6 bathrooms; 9 balconies; kitchen, laundry, and garage located in the underground and...
Ref. royal 398
320 Vizita
Agent
Luis Meçka
CENTURY 21 Royal
+355 69 74 78 451
Property

JEPET OBJEKT ME QIRA NE ZONEN INDUSTRI...

Elbasan › Elbasan
Per Qira: 2000 € Zone 0 m²

Jepet me qira në zonën industriale në Elbasan objekt me sipërfaqe 2000 metra katrore.  Objekti është i sistemuar shumë mirë, i rrethuar me kangjella i gjelbëruar me qindra rrënjë ulliri afërsisht 400...
Ref. royal 390
49 Vizita
Agent
Luis Meçka
CENTURY 21 Royal
+355 69 74 78 451
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBJENT KOMER...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 220000 € Zone 170 m²

Shitet ose jepet me qira ambjenti pranë Don Bosko, në kryqezimin e xhamisë së Don Boskos. Ambjenti është në gjendje të mirë me verandë dhe hyrje nga të dy krahët e lokalit, para dhe mbrapa pallatit. C...
Ref. royal 388
262 Vizita
Agent
Luis Meçka
CENTURY 21 Royal
+355 69 74 78 451