zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me qira lokal ne RINAS.

Tirana › Tirana › Rinas
Per Qira: 1000 € Zone 1100 m²

Jepet me qira lokal ne RINAS. Ambienti eshte i kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme per ushtrimin e aktivitetit. Lokali organizohet nga 140m2 siperfaqe e brendshme dhe 1100m2 siperfaqja totale...
Ref. partners 386
59 Vizita
Agent
Esmeralda Halili
CENTURY 21 Partners
+355 697070044
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE BLV.GJERGJ ...

Tirana › Tirana › Blv.Gjergj Fishta
Per Shitje: 100000 € Zone 100 m²

Shitet apartament 2+1+2 i pa mobiluar ne rrugen ''Bajram Curri'' me nje siperfaqe totale 100m2 nga te cilat 99.20m2 jane siperfaqe e brendshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati t...
Ref. partners 325
266 Vizita
Agent
Esmeralda Halili
CENTURY 21 Partners
+355 697070044
Property

SHITEN OSE JEPEN ME QIRA 4 GARAZHE TE...

Tirana › Tirana › Kompleksi Delijorgji
Per Shitje: Zone 64 m²

Shiten ose jepen me qira 4 garazhe te ''Kompleksi Delijorgji'' me nje siperfaqje totale prej 64.4m2, ku secili garazh ka siperfaqje 16.1m2. Sipas kerkesave, garazhet shiten / jepen me qira dhe te ndar...
Ref. partners 318
205 Vizita
Agent
Esmeralda Halili
CENTURY 21 Partners
+355 697070044
Property

JEPET ME QIRA DYQANI 35M2 TE PALLATI M...

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
Per Qira: 200 € Zone 0 m²

Jepet me qira dyqani te ''Pallati Me Shigjeta'' me nje siperfaqje 35m2. Ambienti ka mundesi shfrytezimi per aktivitete te ndryshme. Per me shume informacion kontaktoni ne nr e cel. 0697070044....
Ref. partners 307
211 Vizita
Agent
Esmeralda Halili
CENTURY 21 Partners
+355 697070044
Property

ShITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENTI NE '...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Shitje: 130000 € Zone 72 m²

Shitet ose jepet me qira ambienti komercial ne zonen e ''Vasil Shanto'' me nje siperfaqe totale 72m2, ku 52m2 jane siperfaqe e brendshme, 20m2 jane verande. Gjithashtu, ambienti ka mundesi shfrytezim...
Ref. partners 306
304 Vizita
Agent
Esmeralda Halili
CENTURY 21 Partners
+355 697070044
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE PALLATET "Ç...

Tirana › Tirana › Pallatet Çabej
Per Shitje: 63000 € Zone 95 m²

Shitet apartament 2+1+2 te pallatet "ÇABEJ'' me siperfaqe te brendshme 87.13m2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim (i dyti teknik ) te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne...
Ref. partners 300
890 Vizita
Agent
Esmeralda Halili
CENTURY 21 Partners
+355 697070044
Property

Jepet me qira dyqani 25 m2 te Pallati ...

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
Per Qira: 150 € Zone 25 m²

Jepet me qira dyqani prej 25 m2 ne katin e 1 ne zonen e Pallatit me Shigjeta. Dyqani momentalisht funksion si biznes elektroshtepiake. Per me shume informacion kontaktoni ne nr e cel 0697070044....
Ref. partners 291
165 Vizita
Agent
Esmeralda Halili
CENTURY 21 Partners
+355 697070044
Property

Shitet apartament 2+1+2 te Pallati m...

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
Per Shitje: 104400 € Zone 116 m²

Shitet apartament me 2 dhoma gjumi , 1 sallon i bollshem qe ka mundesi ndarje , 1 kuzhine te vecuar , 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ka nje siperfaqje prej 116 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te n...
Ref. partners 290
259 Vizita
Agent
Esmeralda Halili
CENTURY 21 Partners
+355 697070044
Property

OKAZION! ShITET DYQAN DHE BIZNES TE PA...

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
Per Shitje: 100000 € Zone 62 m²

OKAZION Shitet Dyqan dhe Biznes i ngritur prej 4 vitesh ne zonen e Pallatit me Shigjeta me siperfaqe totale 62m2. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje ndertese 9 kateshe dhe eshte ne nje zone me kalueshme...
Ref. partners 289
243 Vizita
Agent
Esmeralda Halili
CENTURY 21 Partners
+355 697070044
Property

Jepet me qira apartament 3+1+2 te Pal...

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
Per Qira: 400 € Zone 114 m²

Jepet me qira apartament 3+1+2 te Pallati me Shigjeta me nje siperfaqje totale 114 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim dhe organizohet nga 2 dhoma gjumi, 1 sallon,1 kuzhine me ambjent ngren...
Ref. partners 288
156 Vizita
Agent
Esmeralda Halili
CENTURY 21 Partners
+355 697070044
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN ''SALI...

Tirana › Tirana › Ish Parku
Per Shitje: 61800 € Zone 74 m²

Shitet Apartament ne rrugen ''Sali Butka'' i pershtatur si 2+1 me siperfaqe 74 m2. Apartamenti organizohet nga nje 1 sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e fundi...
Ref. partners 249
1485 Vizita
Agent
Esmeralda Halili
CENTURY 21 Partners
+355 697070044