zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QIRA ZYRE NE QENDER!

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Qira: 240 € Zone 45 m²

Jepet zyre me qira mbrapa "Kafe Flora". Ambienti eshte 45 m2, aktualisht eshte i mobiluar si zyre por mund te sheprbeje per shume qellime sipas kerkeses tuaj. Eshte e ndare me vetrate duralumin ne dy...
Ref. Metropol 14
68 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENTI KOME...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: Zone 96 m²

Jepet ose Shitet hapsire e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si dyqan, call center, zyra, kurse te ndryshme etj. Ambienti ka nje siperfaqe prej 96 m2, me dy tualete dhe ka sistem izolimi per zh...
Ref. Metropol 13
69 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

JEPET APARTAMENT ME QIRA TEK MYSLYM SH...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 550 € Zone 144 m²

Jepet apartament ne zonen e Myslym Shyrit me orientim Jug Lindje Perendim. Apartamenti ofrohet i mobiluar me cdo gje te nevojshme per nje jetese komode. Ai perbehet nga nje ambient gatimi i vecuar ...
Ref. Metropol 12
94 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK ETC (EURO...

Tirana › Tirana › Qendra Tregtare ETC
Per Shitje: 295000 € Zone 71 m²

Shitet dyqan tek ETC i shfytezueshem per cdo lloj aktiviteti. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes dhe eshte nje mundesi ideale per te ushtruar aktivitetin tuaj. Ambienti ka nje siperfaqe ...
Ref. Metropol 11
91 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

Jepet Me Qira Bar-Piceri Prane Freskut...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Qira: 600 € Zone 160 m²

Jepet me qira biznesi bar-piceri buze rruge ne zonen e Freskut. Ambienti eshte i kompletuar me cdo pajisje te nevojshme per ushtrimin e ketij aktiviteti. Ambienti i brendeshem ofrohet me dy hapsira te...
Ref. Metropol 10
93 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230