zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL MBRAPA...

Tirana › Tirana › Shkolla e Baletit
Per Qira: 240 € Zone 75 m²

Jepet me qera ambient komercial mbrapa Shkolles se Baletit. Ambienti eshte open space dhe ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane. Eshte e pershtashme per aktivitete te ndryshme si zyre avok...
Ref. Metropol 260
100 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK RRUG...

Tirana › Tirana › Rruga e Elbasanit
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament tek Rruga e Elbasanit afer Mullirit te Vjeter. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkehore dhe eshte i paperdorur me pare. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar dhe esh...
Ref. Metropol 255
162 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

JEPET ME QIRA GODINE E PERDORSHME PER ...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 850 € Zone 594 m²

Jepet me qira godine e perdorshme per kopesht tek Unaza E Re. Kati i pare eshte aktualisht aktivitet i ngritur si kopesht dhe eshte i organizuar me 6 dhoma, 2 korridore dhe dy tualete ku nje tualet...
Ref. Metropol 254
68 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL PRANE ...

Tirana › Tirana › Bulevardi B.Curri
Per Qira: 240 € Zone 45 m²

Jepet me qera ambient komercial prane ATSH ne rruge kryesore e pershtashme per cdo lloj biznesi dentist, parukeri, zyre avokatie etj. Ambienti ka nje fasade xhami e cila eshte ne rruge kryesore ne ket...
Ref. Metropol 249
152 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE NE FR...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 59400 € Zone 108 m²

Shitet apartament 2+1+2 Tualete ne Fresk vetem per 550 euro per m2. Apartamenti eshte i bollshem dhe eshte i organizuar ne nje korridor, nje sallon te bollshem me ballkon ku orientimi eshte nga lindja...
Ref. Metropol 240
703 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK RRUGA RIZ...

Tirana › Tirana › Rruga 4 Deshmoret
Per Shitje: 126000 € Zone 70 m²

Shitet ambient komercial te rruga Riza Cerova. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane dhe momentalisht shfrytezohet si biznes lokali. Ambienti ka hapsire open space me siperfaqe 7...
Ref. Metropol 228
100 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA...

Tirana › Tirana › Rruga Bardhyl
Per Qira: 250 € Zone 90 m²

Jepet me qera apartament tek rruga Bardhyl 3+1 i konvertuar ne 2+1. Apartamenti organizohet nga nje sallon te bollshem, dy dhoma ku dhoma matrimoniale ka ballkon me orientim nga Jug -Perendimi dhe nje...
Ref. Metropol 218
486 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

SHITET SHTEPI PRIVATE TE SHKOLLA E KUQ...

Tirana › Tirana › Shkolla e Kuqe
Per Shitje: 200000 € Zone 184 m²

Shtepia ndodhet ne nje nga lagjet me te kerkuara te Tiranes prane rruges Qemal Stafa.Ka nje siperfaqe toke prej 184m2 dhe organizohet ne 1 dhoma ,salloni,tualeti .Disponon dokumentacion te rregullt h...
Ref. Metropol 217
140 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PERBALLE DELIJOR...

Tirana › Tirana › Globi
Per Shitje: 76000 € Zone 76 m²

Shitet apartament 2+1 perballe Deliorgjit i organizuar nga nje sallon i bollshem me orientim Veri-Perendim dhe me dy dhoma ku njera dhome ka akses ne ballkon dhe nje tualet. Apartamenti ka nje sipe...
Ref. Metropol 209
1169 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK 21 DH...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 400 € Zone 110 m²

Jepet me qera apartament 2+1 tek 21 Dhjetori i organizuar nga nje sallon me pamje nga Rruga e Kavajes me orientim Jug Lindje ,nga dy dhoma dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te ke...
Ref. Metropol 208
919 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 TEK 21 D...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 600 € Zone 135 m²

Jepet me qera apartament 3+1 tek 21 dhjetori i mobiluar ne menyre bashkehore. Apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem me pamje nga Zog I Zi , nga tre dhoma dhe dy tualete. Apartamenti ndodh...
Ref. Metropol 206
161 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE "RRUGEN MUHAM...

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Shitje: 105000 € Zone 100 m²

Shitet apartament ne rrugen kryesore "Muhamed Gjollsha". Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues, kati 2. Eshte i riinvestuar totalisht ne ambjetin e brendshem. Ka nje siperfaqe prej 100.6 m2. Aparta...
Ref. Metropol 198
274 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE MEDRESEJA !...

Tirana › Tirana › Medreseja
Per Shitje: 60000 € Zone 60 m²

Shitet apartament 1+1 te Medreseja i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti ndodhet ne nje zone te kerkuar dhe ka shum fasilitete perreth. Apartamenti organizohet nga nje dhome e bollshme me aks...
Ref. Metropol 190
349 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

Shitet ose Jepet me Qira Magazine Ind...

Fier › Fier
Per Shitje: Zone 2660 m²

Shitet ose jepet me qira magazina industriale ne Fierit. Magazina ndodhet ne lagjen Kryengritja e Fierit, 100m larg prej rruges interurbane Fier-Vlor! Siperfaqja e objektit : 950 m2 kati i pare dhe...
Ref. Metropol 187
223 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 AFER KOPSHTIT BO...

Tirana › Tirana › Kodra e Diellit
Per Shitje: 32000 € Zone 61 m²

Shitet apartament 1+1 afer Kopshtit Botanik. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 6 katesh. Apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem nje dhome dhe nje tualet. Apartamenti ndodh...
Ref. Metropol 188
570 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN 5 MAJI...

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: 85000 € Zone 116 m²

Ne nje nga ndertimet e reja te ndertuar buze rruges 5 maji shitet apartament. Ai eshte i organizuar ne 2 dhoma fjetje, dhome ndjenje bashke me kuzhinen nje koridor dhe dy tualete. E gjihte hapesira i ...
Ref. Metropol 187
1101 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MATERNITET...

Tirana › Tirana › materniteti i ri
Per Shitje: 99900 € Zone 109 m²

Shitet apartament prane Maternitetit Te Ri i organizuar me dy dhoma te bollshme, me nje sallon te bollshem dhe me 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ka punime cilesore. Pallati eshte ne proces ndertim...
Ref. Metropol 180
483 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK TREGU ELE...

Tirana › Tirana › Tregu Elektrik
Per Shitje: 100000 € Zone 75 m²

Shitet ambient komercial tek Tregu Elektrik buze rruge kati -1 e pershtashme per cdo lloj biznesi. Ambienti per momentin perdoret per biznes. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te me kontaktoni n...
Ref. Metropol 179
106 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT + GARAZHD NE YZBERI...

Tirana › Tirana › Yzberisht
Per Shitje: 54100 € Zone 75 m²

Shitet apartament 1+1 ne Yzberisht bashke me garazhd i orientuar nga lindja duke patur nje ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome nje sallon te bollshem, nj...
Ref. Metropol 178
523 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE MYSLYM...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 325 € Zone 100 m²

Jepet me qira Apartament 2+1 plus verande e madhe. Apartamenti ka poziocionim mjaft te mire. Siperfaqja eshte 100 m2. Ndodhet ne pallat te ri me ashensor, kati 7, ka ndricim natyral dhe kondicion...
Ref. Metropol 164
285 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

SHITET DYQAN TEK RRUGA ARKITET SINANI ...

Tirana › Tirana › materniteti i ri
Per Shitje: 100000 € Zone 37 m²

Shitet dyqan tek rruga Arkitet Sinani , rruge lidhese me zonen e Xhamllikut dhe Maternitetit te Ri. Aktualisht eshte dyqan mishi dhe ka fasade xhami qe e ben te mundur per reklamimin e aktivitetit t...
Ref. Metropol 162
157 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FRESKU!

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 75000 € Zone 99 m²

Shitet apartament 2+1 i mobiluar, tek Fresku. Ka nje siperfaqe totale prej 99 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne kuzhine, sallon, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Shitet totalisht i mobiluar ne kushte...
Ref. Metropol 139
334 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK MISTO MAME...

Tirana › Tirana › Pallatet Çabej
Per Shitje: 100000 € Zone 135 m²

Shitet apartament tek Misto Mame i mobiluar ne menyre moderne. Apartamenti organizohet nga dy dhoma, dy tualete, nje sallon te bollshem dhe me nje pamje fantastike. Ne cmim perfshihet nje depo 14 m2 ...
Ref. Metropol 135
181 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230
Property

JEPET ME QIRA GAZONIERE AFER SHKOLLES...

Tirana › Tirana › Shkolla e Kuqe
Per Qira: 250 € Zone 47 m²

Jepet me qira gazoniere afer shkolles se kuqe e mobiluar ne menyre moderne dhe me punime shume cilesore ,me nje pamje fantastike. Aneksi e gatimit eshte e vecuar nga dhoma. Ka akses te shpejte me qen...
Ref. Metropol 130
164 Vizita
Agent
Klea Bajrami
CENTURY 21 Metropol
+355 672040494,+355 44523230