zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me Qira ambjent ne Laprake

Tirana › Tirana › Blloku Gintash,Laprake
Per Qira: 400 € Zone 151 m²

Jepet Me Qira ambjent prej 151 m2 ne zonen Laprakes prane Bllokut Gintash. Ambjenti qe eshte i organizuar ne 5 hapesira ,2 tualete dhe ballkon ndodhet ne katin e 1 te banimit, te nje pallati te ri me ...
Ref. ADORE 111
42 Vizita
Agent
Ejona Cenaj
CENTURY 21 Adore
0699795278,
Property

Jepet Me Qira Ambjent Komercial Tek My...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 500 € Zone 40 m²

Jepet me Qira Ambjent Komercial tek Myslym Shyri. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 40m2 . Ambjenti ndodhet ne katin e pare(i dyti teknik) edhe mund te perdoret per lloje te ndryshme biznesesh, Ambjenti ...
Ref. ADORE 83
115 Vizita
Agent
Ejona Cenaj
CENTURY 21 Adore
0699795278,
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI TEK RRUG...

Tirana › Tirana › Rruga Mine Peza
Per Qira: 1200 € Zone 124 m²

Jepet me qira ambjent i pershtateshem per biznesi ne rrugen Mine Peza. Ambjenti ndodhet ne katin e pare ne nje zone lehtesisht te aksesueshme i pershtateshem per lloje te ndryshme biznesi, kryesisht p...
Ref. ADORE 17
167 Vizita
Agent
Ejona Cenaj
CENTURY 21 Adore
0699795278,
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NE MYSLY...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 600 € Zone 114 m²

Jepet me qira ambjent biznesi me nje siperfaqe totale prej 114m2, nga te cilat 74m2 jane hapesire e brendshme dhe 40m2 eshte ambjent i jashtem. Ambjenti ndodhet ne nje zone te frekuentuar dhe lehtesis...
Ref. ADORE 12
257 Vizita
Agent
Ejona Cenaj
CENTURY 21 Adore
0699795278,
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI TEK 21 D...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Qira: 520 € Zone 43 m²

Jepet me qira ambjent biznesi me siperfaqe totale prej 43m2, ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit, tek 21 Dhjetori. Ambjenti eshte i tipit duplex, i mirembajtur dhe i pershtatshem per lloje ...
Ref. ADORE 11
440 Vizita
Agent
Ejona Cenaj
CENTURY 21 Adore
0699795278,
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, TEK KOMU...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 450 € Zone 109 m²

Jepet me qira Apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 109m2. Apartamenti ndodhet ne zonen e Komunes se Parisit, zone e preferuar dhe e plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese komode. ...
Ref. ADORE 6
215 Vizita
Agent
Ejona Cenaj
CENTURY 21 Adore
0699795278,