zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET OSE ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK ...

Tirana › Tirana › Shkolla e Kuqe
Per Shitje: 55000 € Zone 50 m²

Shitet ose me jepet me qira apartamet tek Shkolla e Kuqe. Apartamenti eshte i organizuar me nje kuzhine, nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistue...
Ref. Metropol 138
82 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK 21 DH...

Tirana › Tirana › Kompleksi Magnet
Per Qira: 450 € Zone 95 m²

Jepet apartament me qira ne tek 21 Dhjetori. Apartamenti ka nje sallon te madh ndenje dhe gatimi, nje dhome matrimoniale me tualet brenda, nje dhome femijesh, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti e...
Ref. Metropol 137
73 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET DYQAN PRANE HOTEL DIPLOMAT!

Tirana › Tirana › Rruga Muhamet Gjollesha
Per Shitje: 190800 € Zone 106 m²

Shitet dyqan ne Rr. Muhamet Gjollesha, prane Hotel Diplomat. Dyqani ka nje sip. totale 106 m2 dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Per info. shtese apo per nje vizite te mundeshme ne prone j...
Ref. Metropol 132
56 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT 2+1, I KONVERTUAR NE...

Tirana › Tirana › Rruga Muhamet Gjollesha
Per Shitje: 85000 € Zone 90 m²

Shitet Apartament 1+1 prane Hotel Diplomat. Apartamenti eshte me planimetri 2+1, me sip. te brendshme 90 m2, por i konvertuar ne 1+1, ka dy banjo dhe nje verande ne forme L-je. Apartamenti dispnon ce...
Ref. Metropol 131
134 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE DON BOSKO!...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 312500 € Zone 125 m²

Shitet nje ambient i pershtatshem per biznese te ndryshme. Ambienti eshte i investuar me sip. totale 125 m2 dhe me nje tualet te kompletuar. Ndodhet ne hyrje te Rr. Don Bosko. Per informacione shtese ...
Ref. Metropol 125
44 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

JEPET PER QIRA AMBIENT COMERCIAL, RR.M...

Tirana › Tirana › Myslym Shyri
Per Qira: 4000 € Zone 180 m²

Ambient komercial per qira ne Rr. Myslym Shyri, me sip. 180 m2. Ambienti eshte i organizuar ne nje hapsire me mundesi ndarje sipas nevojes dhe ne dy tualete. Per me teper informacion apo per nje vizit...
Ref. Metropol 112
58 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT 1+1, RRUGA DIBRES!...

Tirana › Tirana › Rruga e Dibres
Per Shitje: 83600 € Zone 76 m²

Shitet apartament 1+1 ne Rr. e Dibres, mbrapa shkolles se muzikes. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor, ka nje siperfaqe prej 66 m2 dhe diponon dokumenta te rregullt...
Ref. Metropol 108
131 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT 2+1, GARAZH, MALI RO...

Kavajë › Golem
Per Shitje: 30000 € Zone 76 m²

Shitet nje apartament 2+1 me nje garazh te personalizuar tek Mali i Robit. Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim te nje pallati te ri i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje kuzhine, nje ballkon dhe...
Ref. Metropol 97
131 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET TOKE NE FUSHE PREZE!

Tirana › Tirana › Fushe Preze
Per Shitje: 250000 € Zone 9500 m²

Shitet toke ne Fushe Preze, prane aeroportit kombetar "Nene Tereza". Toka eshte e pershtatshme per ndertim, ndodhet prane rruges per ne aeroprt dhe ka nje siperfaqe 9500 m2. Per me shume informacion ...
Ref. Metropol 57
74 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET TOKE PER NDERTIM AFER LIQENIT T...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 600000 € Zone 2499 m²

Ne nje nga zonat elitare ne Tirane per banim shitet Toke. Ajo eshte e pozicionuar ne kuroren e kryeqytetit dhe me pamje te mrekullueshme nga Liqeni i Tiranes. Afer saj jane ndertuar disa nga vilat me ...
Ref. Metropol 56
116 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

ULET CMIMI I QIRASE, APARTAMENT 2+1. ...

Tirana › Tirana › Tirana e Re
Per Qira: 350 € Zone 0 m²

Ndryshon cmimi i dhenies me qira per apartamentin ne Tiranen e Re. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, njera prej tyre matrimoniale, nje banjo, nje ballkon dhe korridor ne forme katrori....
Ref. Metropol 48
221 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT, RESORTI SAN PIETRO,...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 86880 € Zone 72 m²

Shitet Apartament ne Gjirin e Lalzit, Durres, ne Rezidencen San Pietro. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nderteses me nje sip. totale 772.4 m2. Apartamenti eshte i organizuar me nje dhome ndenj...
Ref. Metropol 46
140 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT, RESORTI SAN PIETRO,...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 131000 € Zone 104 m²

Shitet Apartamet ne Gjirin e Lalzit, Durres, ne Rezidencen San Pietro. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nderteses me nje sip. totale 104.8 m2. Apartamenti eshte i organizuar me nje dhome ndenje...
Ref. Metropol 45
74 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT, RESORTI SAN PIETRO,...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 111600 € Zone 89 m²

Shitet Apartamet ne Gjirin e Lalzit, Durres, ne Rezidencen San Pietro. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nderteses me nje sip. totale 89.3 m2. Apartamenti eshte i organizuar me nje dhome ndenje ...
Ref. Metropol 44
67 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET VILA KATERSHE, GJIRI I LALZIT!...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 175000 € Zone 118 m²

Shitet Vila te bashkangjitura katershe me hyrje individuale, ne Gjirin e Lalzit, Durres, ne Rezidencen San Pietro. Vila eshte dy kateshe me nje sip. totale 118.8m2. Ne katin perdhe ka nje dhome ndenje...
Ref. Metropol 43
123 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET VILA TE BASHKANGJITURA DYSHE, G...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 290000 € Zone 188 m²

Shitet Vila te bashkangjitura dyshe me hyrje individuale ne Gjirin e Lalzit, Durres, ne Rezidencen San Pietro. Vila eshte dy kateshe me nje sip. totale 198 m2. Ne katin perdhe ka nje dhome ndenje me k...
Ref. Metropol 42
111 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET VILE INDIVIDUALE, GJIRI I LALZI...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 330000 € Zone 194 m²

Shitet Vile Individuale ne Gjirin e Lalzit, Durres, ne Rezidencen San Pietro. Vila eshte dy kateshe me nje sip. totale 194 m2. Ne katin perdhe ka nje dhome ndenje me kuzhine, nje dhome gjumi, nje banj...
Ref. Metropol 39
135 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET VILE ELITARE, TEK GJIRI I LALZ...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 790000 € Zone 440 m²

Shitet Vile Elitare ne Gjirin e Lalzit, Durres, ne Rezidencen San Pietro. Vila eshte dy kateshe me nje sip. totale 341.6 m2. Ne katin perdhe ka nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje banjo dhe lavante...
Ref. Metropol 38
131 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET DUBLEX, REZIDENCA ALBA

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 180650 € Zone 184 m²

Shitet apartament dublex 2+1 ne rezidencen ALBA, ne nje kompleks te ri, ne zonen e 21 Dhjetorit, me teknologji bashkekohore, me ashensor , dy veranda dhe sip. tot. 184.34 m2. Apartamenti organizohet n...
Ref. Metropol 36
141 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT 2+1, REZIDENCA ALBA!...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 132500 € Zone 135 m²

Shitet apartament 2+1 ne rezidencen ALBA, ne nje kompleks te ri, Rr. Ndre Mjeda ne zonen e 21 Dhjetorit, me teknologji bashkekohore, me ashensor dhe sip. tot. 135.4 m2. Apartamenti organizohet ne dy d...
Ref. Metropol 35
181 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT 2+1, REZIDENCA ALBA!...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 132000 € Zone 134 m²

Shitet apartament 2+1 ne rezidencen ALBA, ne nje kompleks te ri, Rr. Ndre Mjeda ne zonen e 21 Dhjetorit, me teknologji bashkekohore, me ashensor dhe sip. tot. 134.6 m2. Apartamenti organizohet ne dy d...
Ref. Metropol 34
107 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN DON BOS...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 88500 € Zone 88 m²

Shitet apartament 2+1 ne zonen Don Bosko, ne nje kompleks te ri. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte ne katin ...
Ref. Metropol 22
170 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE ZONEN DON BOS...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 132100 € Zone 132 m²

Shitet apartament 3+1 ne zonen Don Bosko, ne nje kompleks te ri. Apartamenti organizohet ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte ne katin...
Ref. Metropol 21
170 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN DON BOS...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 104800 € Zone 104 m²

Shitet apartament 2+1 ne zonen Don Bosko, ne nje kompleks te ri. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte ne katin...
Ref. Metropol 20
118 Vizita
Agent
Irena Shahu
CENTURY 21 Metropol
+355 672040496,+355 44523230