zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET GARAZH NE ZONEN E BLLOKUT!

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 26500 € Zone 27 m²

Shitet garazh ne zonen e Bllokut. Ambjenti eshte i pershtatshem per 1-2 automjete. Gjithashtu mund te perdoret edhe si magazine. Aktualisht eshte i dhene me qira. Disponon dokumentacionin e rregull...
Ref. Metropol 144
39 Vizita
Agent
Shpendi Gashi
CENTURY 21 Metropol
+355 67 20 40 488,+355 445 232 30
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 + GARAZHD...

Tirana › Tirana › Pazari I ri
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek ATSH-ja, prane Pazarit te Ri. Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe i mobiluar me standardet e kohes. Organizohet nga nje sallon i bollshem, 2 dhoma gjumi, 1 tualet...
Ref. Metropol 89
209 Vizita
Agent
Shpendi Gashi
CENTURY 21 Metropol
+355 67 20 40 488,+355 445 232 30
Property

SHITET APARTAMENT PRANE UNIVERSITETIT...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 125000 € Zone 114 m²

Apartament per shitje ne nje nga zonat me te qeta ne Tirane per te jetuar. Apartamenti pozicionohet ne katin e shtate te nje ndertimi te ri i cili eshte i pajisur edhe me ashensor, afer Universitetit...
Ref. Metropol 79
241 Vizita
Agent
Shpendi Gashi
CENTURY 21 Metropol
+355 67 20 40 488,+355 445 232 30
Property

Shitet Apartament 3+1 ne qender te F...

Fier
Per Shitje: 172800 € Zone 192 m²

Shitet apartamenti 3+1+1. Apartamenti eshte ndertim i ri dhe ndodhet ne qender te Fierit. . Orientimi eshte lindje, jug, veri. Eshte i ri-investuar, organizohet nga 1 sallon i bollshem, 3 dhoma gjumi,...
Ref. Metropol 25
179 Vizita
Agent
Shpendi Gashi
CENTURY 21 Metropol
+355 67 20 40 488,+355 445 232 30