Shitet Apartament 3+1 ne qender te F...

Fier
Per Shitje: 172800 € Zone 192 m²

Shitet apartamenti 3+1+1. Apartamenti ndodhet ne qendren e Fierit dhe eshte ne nje pallat te ri. Apartamenti ka orientim shume te mire lindje, jug, veri. Ka nje planimetri shume te rregullt. Posedon n...
Ref. Metropol 25
114 Vizita