zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET TOKE TRUALL NE VRRIN!

Durrës › Durrës
Per Shitje: Zone 13112 m²

Shitet toke truall ne Vrrin. Siperfaqja totale e tokes eshte 13130m2. Toka ehste e pozicionuar ne vije te pare me rrugen dhe eshte e pashfrytezuar me pare. Per nje informacon me te detajuar ose per ...
Ref. gate 483
36 Vizita
Agent
Romina Abdullai
CENTURY 21 Gate
0695327560
Property

JEPET ME QERA FURRE BUKE!

Durrës › Durrës
Per Qira: 170 € Zone 120 m²

Prona ndodhet ne zonen shen Vlashit, ne buze te nje rruge me levizshmeri te larte. Biznesi funksionon qe prej vitit 2013 dhe ka nje klientele te rregullt. Matierialet e furres jane te reja dhe ne d...
Ref. gate 461
134 Vizita
Agent
Romina Abdullai
CENTURY 21 Gate
0695327560
Property

SHITET APARTAMENT PRANE BLUE STAR!

Durrës › Durrës › Qendra Tregtare Blue Star
Per Shitje: 33000 € Zone 96 m²

Prona ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit qe ofron nje numer shume te madh facilitetesh. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 soxhorno te madhe, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ba...
Ref. gate 450
702 Vizita
Agent
Romina Abdullai
CENTURY 21 Gate
0695327560
Property

JEPET APARTAMENT 1+1ME QERA !

Durrës › Durrës › Shetitorja Taulantia
Per Qira: 230 € Zone 64 m²

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA ! Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Durresit, tek vollga. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te paisur me ashensor, organizohet ne : 1 sox...
Ref. gate 447
215 Vizita
Agent
Romina Abdullai
CENTURY 21 Gate
0695327560
Property

SHITET VILE NE SHEN-VLASH

Durrës › Durrës
Per Shitje: Zone 0 m²

Prona ndodhet ne Shen-vlash ne zonen e Prroskes. Vila eshte e organizuar ne 4 kate. Kati i pare: eshte ideuar per magazine dhe eshte i pa perfunduar plotesisht. Kati i dyte: eshte ideuar per loka...
Ref. gate 445
99 Vizita
Agent
Romina Abdullai
CENTURY 21 Gate
0695327560
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 ME CMIM OKAZION!...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 24000 € Zone 60 m²

SHITET APARTAMENT 1+1 ME CMIM OKAZION ! Prona ndodhet ne zonen e Ilirias , ne katin e 10 te nje pallati te ri te paisur me ashensor. Ka orientim Veri-Lindje organizohet ne :1 dhome gjumi , 1 kuzhin...
Ref. gate 442
423 Vizita
Agent
Romina Abdullai
CENTURY 21 Gate
0695327560
Property

JEPET MAGAZINE ME QERA!

Durrës › Durrës
Per Qira: 1000 € Zone 128 m²

JEPET MAGAZINE ME QERA! Magazina ndodhet prane tregut te fruta - perimeve, ka nje siperfaqe prej 128 m2. Ne funksion te magazines eshte edhe nje hapesire parkimi i posacem per makina te medha . Pe...
Ref. gate 434
73 Vizita
Agent
Romina Abdullai
CENTURY 21 Gate
0695327560
Property

SHITET HOTEL NE PLAZH 500 000 EURO !...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 500000 € Zone 0 m²

SHITET HOTEL NE PLAZH. Hoteli 4 katesh me 21 dhoma ne dispozicion. Ne katin e pare ndodhet holly bashke me recepsionin dhe lokalin. Edhe taraca mund te perdoret si lokal. Prona eshte ne gjendje shume...
Ref. gate 432
162 Vizita
Agent
Romina Abdullai
CENTURY 21 Gate
0695327560
Property

SHITET TOKE ARE NE HAMALLAJ !

Durrës › Durrës
Per Shitje: 190400 € Zone 0 m²

Toka ka siperfaqe totale 11200 m2, cmimi eshte 17 euro/m2. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per me teper informacion kontakt, 0695327560....
Ref. gate 421
51 Vizita
Agent
Romina Abdullai
CENTURY 21 Gate
0695327560
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE DURRES !

Durrës › Durrës
Per Shitje: 120000 € Zone 0 m²

SHITET APARTAMENT 3+1 NE DURRES ! Apartamenti organizohet ne tre dhoma gjumi, nje sonxhorrno, dy tualete dhe tre ballkone. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Durresit, ne nje pallat me nd...
Ref. gate 418
189 Vizita
Agent
Romina Abdullai
CENTURY 21 Gate
0695327560
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK UJESJELLESI ...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 55000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri prane ujesjellesit, organizohet ne dy dhoma gjumi, soxhorno, tualet dhe dy ballkone. Orientohet me pamje nga jug-lindja cka i mundeson drite natyrale. Apartamen...
Ref. gate 410
291 Vizita
Agent
Romina Abdullai
CENTURY 21 Gate
0695327560
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 I KOMPLETUAR NE ...

Durrës › Durrës › Plazhi rrota e kuqe
Per Shitje: 48000 € Zone 74 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqje 74 m2 ne Lagjen 13, Plazh, Durres. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati cilesor me ashensor. Shitet i mobiluar. Disponon certifikate pronesie. Per nje sh...
Ref. gate 335
220 Vizita
Agent
Romina Abdullai
CENTURY 21 Gate
0695327560
Property

BAR/RESTORANT PER SHITJE NE SHKOZET 13...

Durrës › Durrës › Shkozet
Per Shitje: 130000 € Zone 140 m²

Shitet bar/restorant me siperfaqe 140 m2 buze rruges Shkozet-Durres. Ambienti momentalisht eshte 1 katesh por mundeson ngritje pasi themelet jane per 4 kate. Ka nje arredim te mire dhe nje kuzhine fu...
Ref. gate 334
369 Vizita
Agent
Romina Abdullai
CENTURY 21 Gate
0695327560
Property

SHITET APARTAMENT PERBALLE PORTIT, DUR...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 110000 € Zone 111 m²

Shitet apartament me siperfaqe 111 m2 me pamje nga deti. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati mjaft cile...
Ref. gate 312
318 Vizita
Agent
Romina Abdullai
CENTURY 21 Gate
0695327560
Property

JEPET ME QERA MAGAZINE NE SHKOZET, DUR...

Durrës › Durrës › Shkozeti
Per Qira: 3300 € Zone 0 m²

Jepet me qera magazine me siperfaqe 2200 m2 ne nje zone industriale te Durresit. Ka nje lartesi prej 4 m dhe largesi nga kollona ne kollone prej 9.5 m. Magazines i bashkangjiten 2 zyra dhe 3 tualete p...
Ref. gate 310
211 Vizita
Agent
Romina Abdullai
CENTURY 21 Gate
0695327560
Property

SHITET APARTAMENT NE PLAZH , DURRES !...

Durrës › Durrës › Plazhi rrota e kuqe
Per Shitje: 25000 € Zone 56 m²

Shitet apartament i organizuar ne 1+1 ne Plazh , Durres.Pallati eshte i ri e ne ndertim e siper.Apartamenti ofron pamje nga deti ,ndodhet ne katin e 8 te banimit.Per me teper informacion kontaktonI: 0...
Ref. gate 275
336 Vizita
Agent
Romina Abdullai
CENTURY 21 Gate
0695327560
Property

APARTAMENT 2 + 1 PER SHITJE , TEK UJES...

Durrës › Durrës › Lulishtja hyrja e Durresit
Per Shitje: 53000 € Zone 77 m²

Apartamenti eshte 77 m² , ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor . Organizohet nga dhome ndenje dhe ambjent gatimi , dy dhoma gjumi , korridor ,ballkon , tualet . Disponon certifikate t...
Ref. gate 217
840 Vizita
Agent
Romina Abdullai
CENTURY 21 Gate
0695327560
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 , DURRES !

Durrës › Durrës › Plazhi rrota e kuqe
Per Shitje: 28000 € Zone 58 m²

Shitet apartament me siperfaqe 58 m² i organizuar ne 2 dhoma gjumi , nje dhome ndenje dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri. Apartamenti disponon certifikat te rregullt pronesi...
Ref. gate 152
641 Vizita
Agent
Romina Abdullai
CENTURY 21 Gate
0695327560