zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet Apartament Ne Vijen e Pare Ne G...

Durrës › GOLEM
Per Shitje: 60000 € Zone 80 m²

Shitet apartament ne vijen e pare ne Golem ne nje pallat pese katesh. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje, kuzhine me vehte, 2 dhoma gjumi, nje tualet, dhe nje korridor. Apartamenti ka nje pa...
Ref. Metropol 105
72 Vizita
Agent
Ramiz Zeneli
CENTURY 21 Metropol
+355 672040492,+355 44523230
Property

Shitet Apartament Ne Plazhin E Durres...

Durrës › GOLEM
Per Shitje: 55000 € Zone 100 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit (papafino) ne Golem prane Alto Mare Restaurant , 50 metra larg detit. Siperfaqja ka nje ndarje te rregullt ne nje soxhorno, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje ball...
Ref. Metropol 104
61 Vizita
Agent
Ramiz Zeneli
CENTURY 21 Metropol
+355 672040492,+355 44523230
Property

Jepet Ambient Komercial Me Qira!

Tirana › Tirana › Kashar
Per Qira: 270 € Zone 60 m²

Jepet ambjent komercial me qera ne rrugen Ardeno . Ambjenti ka nje siperfaqe 60m2. Ndodhet nekatin 0 ne rruge kryesore dhe mund te perdoret per ambjente te ndryshme si: dyqan zyra magazine dhe ambj...
Ref. Metropol 103
54 Vizita
Agent
Ramiz Zeneli
CENTURY 21 Metropol
+355 672040492,+355 44523230
Property

Shitet Ambjent Komercial Ne Sarande !...

Sarandë › Sarandë › Sarandë
Per Shitje: 88000 € Zone 80 m²

Shitet Ambjent Komercial Ne Sarande . Ambjenti ndodhet ne lagjen nr 4 koder .Ne rrugen Ismail Qemali, buze rruge. Perbehet nga nje verande , hapesira e brendshme , nje tualet dhe nje magazine .Ambjent...
Ref. Metropol 37
106 Vizita
Agent
Ramiz Zeneli
CENTURY 21 Metropol
+355 672040492,+355 44523230
Property

Shitet Njesi Tek Sheshi Willson !

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Shitje: 40000 € Zone 27 m²

Shitet Njesi tek Sheshi Willson .Ambienti eshte 27 m2, aktualisht eshte i pamobiluar si zyre por mund te sherbeje per shume qellime sipas kerkeses tuaj. Hapesira eshte e pershtatshme per aktivitete te...
Ref. Metropol 30
298 Vizita
Agent
Ramiz Zeneli
CENTURY 21 Metropol
+355 672040492,+355 44523230
Property

Jepet Me Qira Ambjent Komercial Tek Tr...

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 550 € Zone 120 m²

Ambienti jepet me qira dhe ndodhet ne Rrugen Petro Nini Luarasi (Tregu Elektrik ) prane Mini Bashkise nr 1/2. Ka ne siperfaqe totale 120m2 i cili perbehet nga nje salle , nje dhome dhe 2 tualete. Am...
Ref. Metropol 29
97 Vizita
Agent
Ramiz Zeneli
CENTURY 21 Metropol
+355 672040492,+355 44523230
Property

Shitet toke ne autostrade Lac!

Kurbin › Mamurras › Mamurras
Per Shitje: 100000 € Zone 8800 m²

Shitet Toke tek mbikalimi Patokut 8800m2 .Toka ndodhet buze rruges nacionale Fushe Kruje- Milot, ngjitur me Gega Oil. Zona ka studim te miratuar per ndertime industriale si: magazina kapanone dhe ...
Ref. Metropol 26
66 Vizita
Agent
Ramiz Zeneli
CENTURY 21 Metropol
+355 672040492,+355 44523230
Property

Shitet Apartament 1+1 tek Astiri!

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 38000 € Zone 76 m²

Shitet apartament tek Astiri, I organizuar ne nje korridor ,nje dhome gjumi , nje dhome ndenje , nje tualet , nje ballkon . Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 9 katesh te sapo ndertuar, ...
Ref. Metropol 24
942 Vizita
Agent
Ramiz Zeneli
CENTURY 21 Metropol
+355 672040492,+355 44523230