zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Kompleksi Delijorgji 2+1

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Jepet me qira ne kompleksin " DELIJORGJI" apartament i pa banuar me pare i organizuar nga nje koridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne 2 dhoma gjumi , sallonin ne te cilin ndodhet edhe ambienti...
Ref. partners 435
92 Vizita
Agent
Demir Selenica
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0043
Property

Ambient Komercial Unaza E Re

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 1200 € Zone 0 m²

Ambienti nodhet ne katin 1 te nje nderimit te ri buze rruge. Ambienti disponon fasade xhami te dukshme nga rruga rreth 10 metra,eshte i pershtatshem per klinika dentare,qender estetike,call center,et...
Ref. partners 417
37 Vizita
Agent
Demir Selenica
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0043
Property

Shitet Vile Ne Kamez !

Tirana › Tirana
Per Shitje: 70000 € Zone 0 m²

Vila ndodhet ne nje zone te qete ne rrugen Egnatia ne Kamez. Ajo disponon 2 dhoma gjumi,nje sallon ndenjeje,tualet,si dhe oborr i cili mund te perdoret dhe si parkim,bahce etj. Vila disponon certif...
Ref. partners 393
97 Vizita
Agent
Demir Selenica
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0043
Property

Shitet 2+1 Don Bosco

Tirana › Tirana › Laprake
Per Shitje: 90000 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet nje nje objekt te ri me punime cilesore,prane rruges Don Bosco dhe kompleksit Vizion Plus.Apartamenti ndodhet ne katin e trete banim (i katerti fizik). Ai eshte i perbere nga 2 dh...
Ref. partners 001
103 Vizita
Agent
Demir Selenica
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0043
Property

Apartament 3+1 Rruga e Kavajes

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 500 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri e me punime cilesore, ne nje zone te qete dhe shume te kerkuar te qytetit te Tiranes ne rrugen e Kavajes,shume prane qendres. Apartamenti disponon 3 dhoma gju...
Ref. partners 362
142 Vizita
Agent
Demir Selenica
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0043
Property

VILE NE SHITJE

Tirana › Tirana › Qyteti Studenti
Per Shitje: 360000 € Zone 0 m²

Vila ndodhet ne nje zone shume te kerkuar, te qete e te paster te qytetit te Tiranes, Vila ka 3 kate te cilat disponojne: Kati 1:Dy dhoma gjumi,sallon ndenjeje, ambient gatimi me vete si dhe nje tu...
Ref. partners 359
475 Vizita
Agent
Demir Selenica
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0043
Property

2+1Me qira ne Zemer te Bllokut

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 400 € Zone 85 m²

Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te kerkuara dhe me aksesin me te larte te qytetit te Tiranes,vetem 3 minuta larg me ecje nga Bulevardi Deshmoret e Kombit! Apartamenti ka nje siperf...
Ref. partners 331
278 Vizita
Agent
Demir Selenica
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0043
Property

Super Apartament 1+1 Ne shitje te Tira...

Tirana › Tirana › Tirana Golden Park
Per Shitje: 77000 € Zone 77 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore ndertuar kohet e fundit ne qytetin e Tiranes "Tirana Golden Park", prane spitalit Amerikan 3. Ai disponon planimetri dhe rifinitura shume cilesor...
Ref. partners 326
322 Vizita
Agent
Demir Selenica
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0043
Property

Shitet Apartament 2+1 Unaza e Re!

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 52000 € Zone 86 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim ne nje objekt cilesor ne zonen e Unazes se Re prane Bar "Artisti". Apartamenti disponon planimetri dhe kubature te rregullt dhe rifinitura cilesore. Objekti po...
Ref. partners 324
1103 Vizita
Agent
Demir Selenica
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0043
Property

Okazion! Dyqan ne shitje ne Rrugen ''N...

Tirana › Tirana › Rruga Babe Rexha
Per Shitje: 77900 € Zone 33 m²

Shitet Ambient Komercial ne nje kompleks te ri pallatesh ndermjet rrugeve ''Ndre Mjeda'' dhe ''Babe Rexha''. Ambienti ndodhet ne katin 0 te kompleksit ne nje pozicion mjaft strategjik prane hyrjes. ...
Ref. partners 322
109 Vizita
Agent
Demir Selenica
CENTURY 21 Partners
+355 69 707 0043