zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE SHKOLLA PET...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 195000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 3+1 perballe shkolles Petronin Luarasi. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi dhe nje sallon te madh e te bollshem. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ju ofro...
Ref. bosko 389
140 Vizita
Agent
Enea Hoxha
CENTURY 21 Bosko
0698080189
Property

Shitet super apartament 2+1+2 i mobilu...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 145000 € Zone 106 m²

Shitet apartament 2+1+2 i mobiluar te Rruga e Kosovarve . Apartamenti eshte i investuar ekstra ne parket ,sistem elektrik qe eshte led i mbyllur dhe mobilim cilesore. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma ...
Ref. bosko 381
224 Vizita
Agent
Enea Hoxha
CENTURY 21 Bosko
0698080189
Property

Shitet apartament 3+1 ne Misto Mane!...

Tirana › Tirana › Misto Mame
Per Shitje: Zone 148 m²

Shitet apartament ne Misto Mane 3+1+2 tualete me nje siperfaqe totale 148 m2. Ambjeti poseodon nje gjendje shume te mire . Ai eshte i mobiluar ne menyre komode ,i organizuar ne 3 dhoma gjumi dhe nje ...
Ref. bosko 375
124 Vizita
Agent
Enea Hoxha
CENTURY 21 Bosko
0698080189
Property

Jepet me qira apartament 3+1+post par...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 450 € Zone 123 m²

Jepet me qira apartament 3+1 te Rr. Jordan Misja, kompleksi Gener 2. I organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, me 2 tualete plus post parkimi te perfshire ne cmim. Apartamenti eshte i mobiluar d...
Ref. bosko 369
478 Vizita
Agent
Enea Hoxha
CENTURY 21 Bosko
0698080189
Property

Apartament 2+1+2 ballkone per shitje ...

Tirana › Tirana › Martaniteti i Ri
Per Shitje: 82500 € Zone 93 m²

Shitet apartament 2+1 ne Ali Dem prane ish markates se peshkut, ne rruge kryesore. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te sapo perfunduar me cilesi te larte ndertimi ne katin e peste te banimit i org...
Ref. bosko 363
185 Vizita
Agent
Enea Hoxha
CENTURY 21 Bosko
0698080189