zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL TE SHE...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Qira: 410 € Zone 0 m²

Jepet me Qera Ambient Biznesi prane sheshit Wilson me nje siperfaqe prej 40m2, Ambienti mund te shfrytezohet per aktivitete te ndyshme pasi vendodhja e objektit eshte shume favorizuese. Pasi eshte zon...
Ref. gold 236
61 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET SHTEPI PRIVATE 3+1

Tirana › Tirana › Kodra e Priftit
Per Shitje: 150000 € Zone 242 m²

Shitet shtepi private 1 kateshe te Kodra e Priftit 3+1 .Shtepia ka nje truall prej 416 m2 ku 242 m2 jane ndertim.Disponon nje post parkimi te mbyllur. Zona ofron qetesi dhe ajer te paster, si dhe fas...
Ref. gold 234
74 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

Shitet apartament 2+1 totalisht i mobi...

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 64000 € Zone 88 m²

Shitet apartament 2+1 totalisht i mobiluar , ne rrugen Sokrat Migo (prane viles L). .Apartamenti ndodhet ne katin e 7 ( te fundit ) te nje kompleksi te ri, me nje orientim shume te mire qe i siguron ...
Ref. gold 226
817 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

Toke per shitje te Liqeni i Tiranes

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 88000 € Zone 0 m²

Jepet toke per shitje me nje siperfaqe prej 400 m2 , ne nje zone me ajer te paster ,pamje panoramike nga Liqeni Artificial i Tiranes. Per nje investim te mire na kontaktoni ne 0674884880 !!!...
Ref. gold 205
120 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

Duplex per zyra te Galeria

Tirana › Tirana › Rruga e Barrikadave
Per Qira: 1200 € Zone 0 m²

Jepet me qera duplex per veprimtari biznesi ne nje zone mjaft te frekuentuar ,rruga e Barrikadave te Galeria. Ambjenti eshte i pershtatshem per cfaredolloj veprimtarie biznesi ,pasi ka nje hapesire te...
Ref. gold 203
133 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

APARTAMENT 2+1 TE STACIONI I FUNDIT I ...

Tirana › Tirana › ish stacioni i fundit i tiranes se re
Per Shitje: 72000 € Zone 78 m²

Shitet apartament 2+1 te stacioni i fundit i Tiranes se Re. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues ( i mirembajtur ), kat i dyte dhe ka nje orientim te mire Jug Lindje me nje ndricim natyral. Esh...
Ref. gold 196
331 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 PRANE L...

Tirana › Tirana › Petronini
Per Qira: 480 € Zone 132 m²

Jepet me qira apartament 3+1+2 prane Liqenit te Tiranes. Apartamenti eshte i rinovuar dhe eshte shume i pershtatshem per zyra dhe per banim. Lokacioni eshte nga zonat me te mira dhe me te kerkuara ne ...
Ref. ring 428
322 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI 100 M2 T...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Shitje: 120000 € Zone 100 m²

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 100 m2 tek Sheshi Willson. Ambjenti sapo eshte ristrukturuar dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti komercial, si zyra, palester, klinike etj. Sipe...
Ref. ring 423
260 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TEK UN...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 500 € Zone 124 m²

Jepet me qira ambient komercial tek unaza e re. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 124 metra katror, me nje hapesire te gjere orjentimi, nje fasade xhami (me gjatesi rreth 12m) e pozicionuar buze r...
Ref. ring 415
193 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 (I MOBILU...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 270 € Zone 72 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek Unaza e Re. Apartramenti perbehet nga nje sallon me hapesire te bollshme bashke me kuzhinen me nje mobilim bashkekohor dhe cilesor, dhome gjumi dopio, dhome gjumi sing...
Ref. ring 414
452 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE LEZHE (QENDER...

Lezhë › Lezhë
Per Shitje: 50000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 2+1 ne qender te Lezhes. Apartamenti ndodhet ne nje nga lagjet me te kerkuara, ne lagjen Beslidhja prane Turizmit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 93 m katror neto, dhe organizohet...
Ref. ring 406
224 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMUNA E PAR...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 88000 € Zone 98 m²

Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit, te nje pallati 10-katesh. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi me siperfaqe te bollshme, 1 soxhorno e madhe b...
Ref. ring 402
549 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK UNAZA E RE...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 43000 € Zone 67 m²

Shitet apartament 1+1 tek Astiri. Apartamenti eshte i pabanuar me pare, dhe organizohet ne 1 dhome gjumi me dritare, soxhorno, tualet dhe ballkon. Vendodhja e apratmentit eshte ne nje nga zonat me sis...
Ref. ring 395
1179 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE GARDES

Tirana › Tirana › Garda
Per Shitje: 165000 € Zone 92 m²

Shitet apartament 2+1 prane gardes. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 7 katesh. apartamenti eshte i organizuar me nje dhome ndenjeje, kuzhina e gatimit e vecante me dritare, korridori, d...
Ref. ring 394
389 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 3+1(+2)...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Qira: 380 € Zone 135 m²

Jepet me qira super apartament 3+1 tek zona Vasil Shanto. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 135m katrore dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi, prej te cilave nje dhome matrimoniale, si dhe 2 dhoma single ...
Ref. ring 392
294 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET AMBINET BIZNESI 110M TEK BLV. B...

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Shitje: 205000 € Zone 110 m²

Shitet ambient biznesi me siperfaqe 110 metra katror. Ambienti ndodhet prane Blv. Bajram Curri, perballe Universitetit Europian. Hapsira eshte ideale per biznes si Bar-Kafe, zyra te funksioneve te ndr...
Ref. ring 391
169 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET TOKE NE KSAMIL.


Per Shitje: 50000 € Zone 430 m²

Shitet truall me nje siperfaqe prej 430m ne Ksamil. Toka perfshin edhe nje objekt te ndertuar vitet e fundit me nje sipefaqe prej 30.6m Orientimi i truallit eshte me pamje nga Liqeni. Per me shume ...
Ref. ring 390
189 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI 100m Blv...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Qira: 600 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 110 metra katrore. Ambienti ndodhet prane Blv. Bajram Curri, perballe Universitetit Europian. Hapsira eshte ideale per biznes si Bar-Kafe; zyra te funksionev...
Ref. ring 388
199 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL 95 METRA, PRA...

Tirana › Tirana › Petro nini
Per Shitje: 260000 € Zone 0 m²

Shitet ambient komercial 95 metra katrore, prane shkolles Petro Nini. Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloje biznesi, per saj te hapesirs se bollshme, pozicionit,si dhe fasades qe ofron buze rrug...
Ref. ring 387
147 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET APARTAMENT KATI I PARE PER BIZN...

Tirana › Tirana › Rruga Kongresi I Lushnjes
Per Shitje: 85000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 1+1 per biznes me pamje nga rruga. Apartamenti ndodhet ne rr. Kongresi i Lushnjes, dhe ofron kushte shume te mira per biznes. Ky apartament zoteron certifikate te rregullt hipotekore...
Ref. ring 363
234 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET GARSIONERE TE RR. KONGRESI I LU...

Tirana › Tirana › Rruga Kongresi I Lushnjes
Per Shitje: 42000 € Zone 50 m²

Shitet garsionere afer qendres Globe. Garsionerja ndodhet ne katin e 2-te te pallatit 5 katesh. Kjo prone ka nje siperfaqe prej 50 m2, zoteron certifikate te rregullt hipotekore, dhe shitet e mobiluar...
Ref. ring 362
805 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHESHIT WI...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Shitje: 73000 € Zone 65 m²

Shitet apartament 2+1 prane sheshit Wilson. Apartamenti eshte ndertim ekzistues, ndodhet ne katin e 3 te pallatit 5 katesh. Apartamenti eshte i rikonstruktuar, dhe mobiluar ne menyre koherente. Aparta...
Ref. ring 361
818 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET VILE 2 KATE + 1 KAT GARAZH PRAN...

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Shitje: 350000 € Zone 350 m²

Shitet vile 2 kate mbi toke dhe nje garazh nen toke pran pallatit te sportit Asllan Rusi. Shtepia ndodhet ne nje truall me siperfaqe 280.5m dhe ka nje organizim te brendshem shume te mire. Ne katin 0...
Ref. ring 356
679 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE PALLATI ME SH...

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
Per Shitje: 43000 € Zone 58 m²

Shitet Apartament 1+1 te Pallati me Shigjeta. Apartamenti ndodhet prane karburant Kastratit, ndodhet ne katin e 5-te te nje objekti ekzistues. Ky apartament eshte totalisht i rikonstruktuar, i shtruar...
Ref. ring 345
1911 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880