zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

APARTAMENT 2+1 TE STACIONI I FUNDIT I ...

Tirana › Tirana › ish stacioni i fundit i tiranes se re
Per Shitje: 77000 € Zone 78 m²

Shitet apartament 2+1 te stacioni i fundit i Tiranes se Re. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues ( i mirembajtur ), kat i dyte dhe ka nje orientim te mire Jug Lindje me nje ndricim natyral. Esh...
Ref. gold 196
71 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 PRANE L...

Tirana › Tirana › Petronini
Per Qira: 480 € Zone 132 m²

Jepet me qira apartament 3+1+2 prane Liqenit te Tiranes. Apartamenti eshte i rinovuar dhe eshte shume i pershtatshem per zyra dhe per banim. Lokacioni eshte nga zonat me te mira dhe me te kerkuara ne ...
Ref. ring 428
268 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI 100 M2 T...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Qira: 600 € Zone 100 m²

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 100 m2 tek Sheshi Willson. Ambjenti sapo eshte ristrukturuar dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti komercial, si zyra, palester, klinike etj. Sipe...
Ref. ring 423
149 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET AMBIENT BIZNESI 100 M2 TEK SHES...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Shitje: 98000 € Zone 100 m²

Shitet ambient biznesi tek Sheshi Willson me siperfaqe totale prej 100 m2. Ambjenti sapo eshte ristrukturuar dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti komercial, si zyra, palester, klinike etj....
Ref. ring 422
206 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TEK UN...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 500 € Zone 124 m²

Jepet me qira ambient komercial tek unaza e re. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 124 metra katror, me nje hapesire te gjere orjentimi, nje fasade xhami (me gjatesi rreth 12m) e pozicionuar buze r...
Ref. ring 415
156 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 (I MOBILU...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 270 € Zone 72 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek Unaza e Re. Apartramenti perbehet nga nje sallon me hapesire te bollshme bashke me kuzhinen me nje mobilim bashkekohor dhe cilesor, dhome gjumi dopio, dhome gjumi sing...
Ref. ring 414
404 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE LEZHE (QENDER...

Lezhë › Lezhë
Per Shitje: 50000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 2+1 ne qender te Lezhes. Apartamenti ndodhet ne nje nga lagjet me te kerkuara, ne lagjen Beslidhja prane Turizmit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 93 m katror neto, dhe organizohet...
Ref. ring 406
151 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMUNA E PAR...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 88000 € Zone 98 m²

Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit, te nje pallati 10-katesh. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi me siperfaqe te bollshme, 1 soxhorno e madhe b...
Ref. ring 402
500 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK UNAZA E RE...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 43000 € Zone 67 m²

Shitet apartament 1+1 tek Astiri. Apartamenti eshte i pabanuar me pare, dhe organizohet ne 1 dhome gjumi me dritare, soxhorno, tualet dhe ballkon. Vendodhja e apratmentit eshte ne nje nga zonat me sis...
Ref. ring 395
855 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE GARDES

Tirana › Tirana › Garda
Per Shitje: 165000 € Zone 92 m²

Shitet apartament 2+1 prane gardes. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 7 katesh. apartamenti eshte i organizuar me nje dhome ndenjeje, kuzhina e gatimit e vecante me dritare, korridori, d...
Ref. ring 394
329 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 3+1(+2)...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Qira: 380 € Zone 135 m²

Jepet me qira super apartament 3+1 tek zona Vasil Shanto. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 135m katrore dhe organizohet ne 3 dhoma gjumi, prej te cilave nje dhome matrimoniale, si dhe 2 dhoma single ...
Ref. ring 392
238 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET AMBINET BIZNESI 110M TEK BLV. B...

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Shitje: 205000 € Zone 110 m²

Shitet ambient biznesi me siperfaqe 110 metra katror. Ambienti ndodhet prane Blv. Bajram Curri, perballe Universitetit Europian. Hapsira eshte ideale per biznes si Bar-Kafe, zyra te funksioneve te ndr...
Ref. ring 391
139 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET TOKE NE KSAMIL.


Per Shitje: 50000 € Zone 430 m²

Shitet truall me nje siperfaqe prej 430m ne Ksamil. Toka perfshin edhe nje objekt te ndertuar vitet e fundit me nje sipefaqe prej 30.6m Orientimi i truallit eshte me pamje nga Liqeni. Per me shume ...
Ref. ring 390
150 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI 100m Blv...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Qira: 600 € Zone 0 m²

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 110 metra katrore. Ambienti ndodhet prane Blv. Bajram Curri, perballe Universitetit Europian. Hapsira eshte ideale per biznes si Bar-Kafe; zyra te funksionev...
Ref. ring 388
180 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET AMBIENT KOMERCIAL 95 METRA, PRA...

Tirana › Tirana › Petro nini
Per Shitje: 260000 € Zone 0 m²

Shitet ambient komercial 95 metra katrore, prane shkolles Petro Nini. Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloje biznesi, per saj te hapesirs se bollshme, pozicionit,si dhe fasades qe ofron buze rrug...
Ref. ring 387
88 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET APARTAMENT KATI I PARE PER BIZN...

Tirana › Tirana › Rruga Kongresi I Lushnjes
Per Shitje: 85000 € Zone 0 m²

Shitet apartament 1+1 per biznes me pamje nga rruga. Apartamenti ndodhet ne rr. Kongresi i Lushnjes, dhe ofron kushte shume te mira per biznes. Ky apartament zoteron certifikate te rregullt hipotekore...
Ref. ring 363
197 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET GARSIONERE TE RR. KONGRESI I LU...

Tirana › Tirana › Rruga Kongresi I Lushnjes
Per Shitje: 42000 € Zone 50 m²

Shitet garsionere afer qendres Globe. Garsionerja ndodhet ne katin e 2-te te pallatit 5 katesh. Kjo prone ka nje siperfaqe prej 50 m2, zoteron certifikate te rregullt hipotekore, dhe shitet e mobiluar...
Ref. ring 362
685 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHESHIT WI...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Shitje: 76000 € Zone 65 m²

Shitet apartament 2+1 prane sheshit Wilson. Apartamenti eshte ndertim ekzistues, ndodhet ne katin e 3 te pallatit 5 kayesh. Apartamenti eshte i rikonstruktuar, dhe mobiluar ne menyre koherente. Aparta...
Ref. ring 361
641 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TE KOMUNA E PARI...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Shitje: 85000 € Zone 92 m²

Shitet apartament te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te banimit, te nje pallati 10-katesh. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi me siperfaqe te mjaftueshme, 1 soxhorno e madhe bas...
Ref. ring 359
1008 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET VILE 2 KATE + 1 KAT GARAZH PRAN...

Tirana › Tirana › Zogu I Zi
Per Shitje: 350000 € Zone 350 m²

Shitet vile 2 kate mbi toke dhe nje garazh nen toke pran pallatit te sportit Asllan Rusi. Shtepia ndodhet ne nje truall me siperfaqe 280.5m dhe ka nje organizim te brendshem shume te mire. Ne katin 0...
Ref. ring 356
586 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE PALLATI ME SH...

Tirana › Tirana › Pallati me Shigjeta
Per Shitje: 45000 € Zone 58 m²

Shitet Apartament 1+1 te Pallati me Shigjeta. Apartamenti ndodhet prane karburant Kastratit, ndodhet ne katin e 5-te te nje objekti ekzistues. Ky apartament eshte totalisht i rikonstruktuar, i shtruar...
Ref. ring 345
1545 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

OKAZION. SHITET VILE 3 KAT + TRUALL N...

Tirana › Tirana › Farke
Per Shitje: 250000 € Zone 390 m²

Shitet vile 3 kate bashke me truallin me siperfaqe 950m ne Lunder, Farke e madhe. Vila ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes per qetesine dhe perspektiven. Prona ndodhet prane autostrade...
Ref. ring 343
791 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

JEPET ME QIRA PAPAFINGO ME GARAZH NE Z...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1400 € Zone 280 m²

Apartmenti ndodhet ne zonat me elitare te Tiranes. Apartmenti ka nje siperfaqe prej 143m2 dhe eshte i organizuar ne ambientin e ndenjes e cila ka dalje ne nje verande shume te madhe te cilen veshtire ...
Ref. ring 319
332 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880
Property

Shitet 2+1 për biznes, në "Vasil Shant...

Tirana › Tirana › Vasil Shanto
Per Shitje: 113600 € Zone 77 m²

Shitet apartament 2+1 për biznes në “Vasil Shanto”. Është i organizuar në ambient ndenjeje së bashku me kuzhinën, dhomë gjumi me dalje në ballkon, një dhomë tjetër, e cila përdoret si rrobaqepësi dhe ...
Ref. ring 318
370 Vizita
Agent
Virna Velika
CENTURY 21 Gold
067 488 4880