zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT NE D...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: 45000 € Zone 30 m²

Ambienti ndodhet prane poliklinikes ne kate te 2 me siperfaqe 30m2 ne njes zone te mire qe ka shume shikueshmeri. Ambienti eshte ideal per zyre,studio,fizioterapi per klinika dhe shume aktivitete te n...
Ref. Eon 294
106 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

SHITET DYQAN + APARTAMENT 2+1 NE DURR...

Durrës › Durrës › Rruga Aleksander Goga
Per Shitje: 100000 € Zone 118 m²

Dyqani dhe apartamenti ndodhet prane drejtoris se policis me siperfaqe te mbredshme 96m2. Oraganizohet me 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet dhe dyqani eshte ne buze te rruges me pamje me fasade ...
Ref. Eon 290
70 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1 DURRES...

Durrës › Durrës › Tregu fshatar
Per Qira: 160 € Zone 65 m²

Apartament ndodhet te tregu fshatar kati i 5 me siperfaqe 65m2. Organizohet me 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet dhe 2 ballkone. Per me shume informacione ose vizit ne prone na kontaktoni ne: +3...
Ref. Eon 289
118 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DURRES

Durrës › Durrës › Tregu fshatar
Per Shitje: 41000 € Zone 68 m²

Apartamenti prane tregut fshatar ne nje pallat te ri qe pa qe ka pak muaj qe ka perfunduar me nje ndertim cilesor me te gjitha teknologjite e fundit ne katin e 5 me siperfaqe 68m2. Organizohet me 1 ...
Ref. Eon 282
198 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH 90m2...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 45000 € Zone 90 m²

Apartamenti ndodhet ne plazh mrapa hotel Palace ne vije te pare me siperfaqe 90m2 ne katin e 4 te nje pallati te ri i mirembajtur, i paster, pa lageshtire dhe i pajisur me kamera sigurie. Zona ku ndod...
Ref. Eon 278
151 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

SHITET TOKE NE GOLEM

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 110 € Zone 1920 m²

Toka ndodhet ne golem me siperfaqe 1920m2 ne buze te rruges dhe mundeson zhvillimin e aktivitete te ndryshme me afersi 150 metra larg detit ka shume facilitete. Mundesi e shtimeve te metrave siper k...
Ref. Eon 276
43 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

SHITET DHE JEPET ME QIRA LOKAL + DYQAN...

Durrës › Durrës › vollga
Per Shitje: Zone 136 m²

Lokali + dyqani ndodhet ne lagjen 1 me siperfaqe te mbrendshme 96m2 plus verand 30m2. Lokali eshte funksional me klientel te rregull dhe shume i mirembajtur ne buze te rruges dhe shitet i kompletuar ...
Ref. Eon 272
128 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

SHITET SHTEPI PRIVATE NE DURRES

Durrës › Durrës › Spitali
Per Shitje: Zone 430 m²

Shtepia private ndodhet mrapa spitalit ndertese 3 kateshe me oborr nga te karterta anet me siperfaqe te mbrendshme 145m2 dhe totale 430m2. Shtepia eshte ne nje lagje qe ka vetem vila dhe shtepi privat...
Ref. Eon 269
65 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
arbri.shapalak[email protected]
Property

SHITET OSE JEPET ME QERA DYQAN 120M2...

Durrës › Durrës › Muzeu I Deshmoreve
Per Shitje: 120000 € Zone 120 m²

Dyqani ndodhet te lulishtja muzeu deshmorve me siperfaqe 120m2 ne nje zone shume te mire te frekuentushme buze rruges me nje cmim te arsyeshem .Cmimi per shitje i diskutushem. Per me shume informacion...
Ref. Eon 261
96 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

SHITET APARTAMENT NE DURRES 2+1

Durrës › Durrës › Muzeu I Deshmoreve
Per Shitje: 48000 € Zone 70 m²

Apartamenti ndodhet ne afersi me shkollen Hajdar Dushi ne katin e 2 te nje pallati eksistus me siperfaqe 70m2. Organizohet me 2 dhoma gjumi te bollshme, 1 dhome ndenje e cila eshte bashkuar me ballko...
Ref. Eon 260
136 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

SHITETN APARTAMENT NE PLAZH

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: 26000 € Zone 75 m²

Apartamenti ndodhet ne plazh me siperfaqe 75m2 ne katin e 8 te nje pallati te ri, i pa banuar me perpara ne vije te dyte shum afer detit. Organizohet me 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet, 1 ambi...
Ref. Eon 257
109 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

SHITET APARTAMENT NE DURRES

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Shitje: Zone 180 m²

Apartamenti ndodhet te ish rajoni policise me siperfaqe 180m2 ne katin e pare ne pallat te ri me ashensor ne nje ndertim cilesor. Organizohet me 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 banjo,1 ballkon, 1 ver...
Ref. Eon 255
120 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

SHITET APARTAMENT 3+1 NE PLAZH

Durrës › Durrës › Plazhi Iliria
Per Shitje: 63000 € Zone 130 m²

Apartamenti ndodhet ne plazh iliria me pamje nga e deti me siperfaqe 130 m2 te banueshme ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet me 3 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,1 tualet dhe 1 ambie...
Ref. Eon 250
117 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

JEPEN ME QIRA APARTAMENTE NE PLAZH

Durrës › Durrës › Plazhi rrota e kuqe
Per Qira: 300 € Zone 0 m²

Apartamente ndodhen ne nje nder zonat me te mira te plazhit ne vije te pare me pamje nga deti. Pallat i ri me ashensor i mirembajtur me te gjitha kushtet dhe i paster. Organizohet me 1 dhome gjumi, 1 ...
Ref. Eon 247
38 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

JEPET ME QIRA DYQAN NE DURRES

Durrës › Durrës
Per Qira: 150 € Zone 25 m²

Dyqani ndodhet ne lagjen 5 me siperfaqe 25m2 buze rruges. Ambienti eshte nje zone shum te mire dhe i gatshem per cdo lloje aktiviteti. Per me shume informcione ose vizit ne prone mund te na kontaktoni...
Ref. Eon 241
76 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA DYQAN NE DURR...

Durrës › Durrës
Per Shitje: 240000 € Zone 78 m²

Dyqani ndodhet ne afersi te kastratit tek rruga e re e portit me siperfaqe 79 m2. Dyqani eshte i pa perdorur dhe me fasade xhami e cila mundeson pamje nga te gjitha drejtimet dhe eshte ne nje zone te...
Ref. Eon 199
161 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

JEPET ME QIRA DYQAN NE DURRES

Durrës › Durrës › Stadiumi
Per Qira: 160 € Zone 27 m²

Dyqani ndodhet ne afersi me stadiumin me siperfaqe 27 m2. Eshte ne buze te rruges ne nje zone te frekuentuar dhe te qete. Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni ne: +355694579469...
Ref. Eon 198
61 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

SHITET SHTEPI NE DURRES

Durrës › Durrës › Spitalle
Per Shitje: 75000 € Zone 568 m²

Vila ndodhet ne porto romane, me siperfaqe 168 m2 ndertese dhe 400 m2 truall. Organizohet me 2 dhoma gjymi, 1 dhome ndenje, 1 tualet dhe ka oborr ne te gjithe drejtimet e shtepis. Vila eshte e arredu...
Ref. Eon 197
108 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

JEPET ME QIRA HOTEL NE PLAZH

Durrës › Durrës
Per Qira: 40000 € Zone 226 m²

Hoteli ndodhet ne nje nder zonat me te mira te plazhit me shikueshmeri te madhe me klientel te sakte dhe ne vije te pare bregdetare. Siperfaqja e truallit eshte 226.2 m2. Hoteli organizohet ne 3 ka...
Ref. Eon 187
37 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT NE Q...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Shitje: Zone 44 m²

Ambienti ndodhet te tregu fshatar me siperfaqe 44 m2 dhe totale 60 m2. Pamja e ambientit esht komplet xhame, ka dy hapesira te jashtme qe mund te perdoren dhe eshte ne nje zone qe ka shume levizje dh...
Ref. Eon 162
168 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT 150m2 NE DURRES...

Durrës › Durrës › Rruga Aleksander Goga Lagjia Nr 7
Per Qira: 1200 € Zone 150 m²

Ambientin ndodhet ne rrugen Aleksander Goga me siperfaqje 150m2 dhe eshte nje nder ambient me te mira te rruges Aleksander Goga e cila ka shume pamje shume shikueshmeri dhe institucine private dhe sh...
Ref. Eon 161
500 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

APARTAMENT ME QIRA 3+1 NE DURRES

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Qira: 400 € Zone 150 m²

Apartamenti ndodhet ne qender te durresit ne kate te 12 me siperaqe 144m2. Organizohet me 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 aneks, 2 ballkone, 1 tualet dhe nje korridor. Apartamenti ju siguron nje pam...
Ref. Eon 159
125 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DURRES

Durrës › Durrës
Per Shitje: 25000 € Zone 60 m²

Apartamenti ndodhet ne lagjen 18 me siperfaqe 59 m2. Organizohet me 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet, 1 ambient gatimi te vecuar. Mundeson facilitete ne parkim gjithashtu ka nje shesh perball p...
Ref. Eon 155
250 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469
Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE DURRES...

Durrës › Durrës
Per Qira: 160 € Zone 0 m²

Apartamenti ndodhet ne afersi te stacionit te trenit ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Organizohet me 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1ballkon, 1 tualet. Apartamenti perfshin te gjitha arredime...
Ref. Eon 153
205 Vizita
Agent
Arbri Shapalaku
CENTURY 21 Eon
+355694579469