Apartament 2+1 per Qira te Rruga e Bog...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 400 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar ne nje prej zonave me te preferuara per banim. Apartamenti eshte ne katin e gjashte dhe orientohet nga Perendimi. Organizohet nga dy dho...
Ref. BOT 1931
606 Vizita