zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Jepet me Qira kati 1 i nje Vile

Tirana › Tirana › Rr. e Elbasanit
Per Qira: 600 € Zone 112 m²

Jepet me Qira kati i pare i nje vile 3 kateshe prane ambasades Turke.Ambjenti eshte i mobiluat thjeshte dhe eshte organizuar ne tre dhoma gjumi nje sallon me kuzhine te perbashket dhe 2 tualete.Cmimi ...
Ref. INFO 1496
128 Vizita
Agent
Erion Myftari
CENTURY 21 Info Prona
0697056685
Property

Apartament 2+1 me Qira te Parku

Tirana › Tirana › Ish Parku
Per Qira: 250 € Zone 82 m²

Jepet me qira apartament te zona e ish Parkut. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi nje sallon me kuzhine te perbashket dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte i mobiluar thjesht dhe ...
Ref. INFO 1495
308 Vizita
Agent
Erion Myftari
CENTURY 21 Info Prona
0697056685
Property

Ambjent Komercial per Qira

Tirana › Tirana › ATSH
Per Qira: 1000 € Zone 500 m²

Jepet me qira ambjent komercial prane ish ATSH i rikonstruktuar ne kat -1.Ky ambjent eshte open space dhe i pershtatshem per magazine, fason, palester, supermarket . Shtrimi i dyshemese eshte bere in...
Ref. INFO 1493
144 Vizita
Agent
Erion Myftari
CENTURY 21 Info Prona
0697056685
Property

Njesi komerciale per Shitje prane ATS...

Tirana › Tirana › ATSH
Per Shitje: 350000 € Zone 500 m²

Shitet ambjent komercial prane ish ATSH i rikonstruktuar ne kat -1.Ky ambjent eshte open space dhe i pershtatshem per magazine, fason, palester, supermarket . Shtrimi i dyshemese eshte bere industr...
Ref. INFO 1492
92 Vizita
Agent
Erion Myftari
CENTURY 21 Info Prona
0697056685
Property

Shitet apartament 2+1 prane Hotel Mond...

Tirana › Tirana › 21 dhjetori
Per Shitje: 165000 € Zone 223 m²

Apartament ne katin e fundit ne nje pallat te ndertuar ne vitet 2000 i organizuar shume mire ne nje sallon ndenje dhe kuzhine 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet me dritare.Pamja fantastike qe ofron ky aparta...
Ref. INFO 1469
195 Vizita
Agent
Erion Myftari
CENTURY 21 Info Prona
0697056685
Property

Apartament 2+1 per Qira te Rruga e Bog...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Qira: 350 € Zone 110 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar ne nje prej zonave me te preferuara per banim. Apartamenti eshte ne katin e gjashte dhe orientohet nga Perendimi. Organizohet nga dy dho...
Ref. BOT 1931
847 Vizita
Agent
Erion Myftari
CENTURY 21 Info Prona
0697056685