zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES T...

Tirana › Tirana › Tirana e Re
Per Shitje: 64000 € Zone 73 m²

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 73 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon ku kuzhina eshte e vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzis...
Ref. bot 2422
271 Vizita
Agent
Eduart Borri
CENTURY 21 Botaniku
0694050064,0697045681
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TE UNAZA E RE

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 43000 € Zone 59 m²

Apartamenti ndodhet te Unaza e Re perball viles L.Ka nje siperfaqe totale prej 59 m2 dhe eshte e organizuar ne 1 sallon ndenje/gatimi te perbashket , 1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Per nje vizi...
Ref. bot 2408
501 Vizita
Agent
Eduart Borri
CENTURY 21 Botaniku
0694050064,0697045681
Property

SHITET TOKE NE GOLEM

Durrës › Durrës › Golem
Per Shitje: 85000 € Zone 1250 m²

Toka ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe ka nje siperfaqe totale prej 1250 m2.Toka ndodhet ne breze te dyte te rruges kryesore. Eshte e pershtatshme per vile, biznes etj. Prona disponon certifikat ...
Ref. bot 2395
113 Vizita
Agent
Eduart Borri
CENTURY 21 Botaniku
0694050064,0697045681
Property

JEPET AMBJENT KOMERCIAL ME QIRA TE KOM...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 400 € Zone 80 m²

Jepet me qira ambjent komercial + biznesi ( Piceri ) .Ambjenti ndodhet ne nje zone shume te mire.Ambjenti aktualisht eshte ne gjendje pune dhe jepet i kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme.Per...
Ref. bot 2382
172 Vizita
Agent
Eduart Borri
CENTURY 21 Botaniku
0694050064,0697045681
Property

JEPET ME QIRA 1+1 TE KOMUNA E PARISIT...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 270 € Zone 60 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile. Ka nje siperfaqe totale prej 60m2 dhe eshte i organizuar ne sallon ndenje/gatimi te perbashket, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.Per nje vizit ne prone na ko...
Ref. bot 2380
266 Vizita
Agent
Eduart Borri
CENTURY 21 Botaniku
0694050064,0697045681
Property

JEPET DYQAN ME QIRA TE KOMUNA E PARISI...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 600 € Zone 115 m²

Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 115 m2 dhe ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara, shume prane lulishtes.Eshte i organizuar ne nje ambjet te bollshem dhe dy tualete.Dyqani ofrohet per cdo l...
Ref. bot 2371
187 Vizita
Agent
Eduart Borri
CENTURY 21 Botaniku
0694050064,0697045681
Property

JEPET ZYRE ME QIRA TE UNAZA E RE

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 150 € Zone 12 m²

Jepet zyre me qira te Unaza e Re.Zyra ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mire administruar.Ka nje siperfaqe totale prej 12 m2.Zyra eshte e rikonstruktuar dhe ka punime cilesore.Ka nje orjent...
Ref. bot 2353
248 Vizita
Agent
Eduart Borri
CENTURY 21 Botaniku
0694050064,0697045681
Property

JEPET MAGAZINE+POST PARKIMI ME QIRA T...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 300 € Zone 80 m²

Jepet magazine me qira te unaza e re.Magazina ka nje siperfaqe totale prej 80m2 perfshir dhe nje post parkimi.Nodhet ne nje pallat te mire administruar fare prane rruges kryesore.Magazina ofrohet pe...
Ref. bot 2351
82 Vizita
Agent
Eduart Borri
CENTURY 21 Botaniku
0694050064,0697045681
Property

Apartament 2+1 per shitje ne Unazen e ...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Shitje: 95000 € Zone 118 m²

Shitet apartament 2+1 i investuar ne zonen e Astirit! Apartamenti ndodhet ne nje godine ne vije te pare me akses shume te mire dhe facilitete ne zone. Organizohet ne nje dhome ndenje + gatim, dy dho...
Ref. bot 2336
703 Vizita
Agent
Eduart Borri
CENTURY 21 Botaniku
0694050064,0697045681
Property

SHITET BIZNES KOPESHT/CERDHE NE ZONEN ...

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 20000 € Zone 150 m²

Ambjenti ndodhet ne afersi te viles L.Kopeshti eshte ne gjendje pune.Ka nje kapacitet te qendrueshem.Ndodhet ne katin e 1 dhe organizohet ne 3 dhoma ku 2 prej tyre jane dhoma ndenje/ngrenie 1 dhome g...
Ref. bot 2312
213 Vizita
Agent
Eduart Borri
CENTURY 21 Botaniku
0694050064,0697045681
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ZONEN E AST...

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 75000 € Zone 99 m²

Shitet Apartament te Unaza e Re prane Viles L.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 99 m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 sallon ndenje/gatimi te perbashket,2 tualete dhe 1 ballkon.Apartamenti ...
Ref. bot 2303
873 Vizita
Agent
Eduart Borri
CENTURY 21 Botaniku
0694050064,0697045681
Property

JEPET AMBJENT KOMERCIAL ME QIRA NE ZON...

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 1500 € Zone 519 m²

Jepet ambjent komercial me qira ne zonen e Unazes se Re prane Dy Palmave.Ambjenti ndodhet ne nje pallat te ri te mire administruar.Ka nje siperfaqe totale prej 519m2. Ambjenti eshte totalisht i rikon...
Ref. bot 2297
160 Vizita
Agent
Eduart Borri
CENTURY 21 Botaniku
0694050064,0697045681
Property

JEPET AMBJENT KOMERCIAL ME QIRA

Tirana › Tirana › Unaza e re
Per Qira: 6000 € Zone 1356 m²

Jepet ambjent komercial me qira ne zonen e Astirit.Ambjenti ndodhet ne nje pallat te ri te mire administruar.Ka nje siperfaqe totale prej1356m2 .Ndodhet ne katin e 2 dhe eshte fare prane me rrugen kry...
Ref. bot 2294
141 Vizita
Agent
Eduart Borri
CENTURY 21 Botaniku
0694050064,0697045681
Property

JEPET ME QIRA KATI I 3 I NJE VILE

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
Per Qira: 400 € Zone 230 m²

Jepet me qira kati i 3 i nje vile.Apartamenti ndodhet prane Kristal Center.Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi,nje sallone ndjene gatimi te perbashket,nje tualet dhe 3 ballkone.Jepet i mobiluar d...
Ref. bot 2228
305 Vizita
Agent
Eduart Borri
CENTURY 21 Botaniku
0694050064,0697045681
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL NE ZON...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Qira: 400 € Zone 86 m²

Jepet me qira ambjent komercial.Ambjenti ndodhet ne zonen e Freskut.Ka nje siperfaqe totale prej 86m2. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.Ambjenti eshte i pershtatshem per dyqan,farmaci,buti...
Ref. bot 2216
326 Vizita
Agent
Eduart Borri
CENTURY 21 Botaniku
0694050064,0697045681
Property

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1+2+POST PA...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Qira: 280 € Zone 104 m²

Jepet apartament me qira ne zonen e Freskut,Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndjenje dhe gatimi te perbashket,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.Apartament...
Ref. bot 2215
570 Vizita
Agent
Eduart Borri
CENTURY 21 Botaniku
0694050064,0697045681
Property

SHITET VILE 2-KATESHE NE POGRADEC!

Pogradec › Pogradec › Pogradec
Per Shitje: 100000 € Zone 480 m²

Vila ndodhet ne Pogradec. Ka nje siperfaqe totale prej 262.90m2. Vila eshte e ndare ne dy kate, i organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon te bollshem bashke me kuzhine,dhome pritje, korridor, ballkon dhe...
Ref. BOT 2052
264 Vizita
Agent
Eduart Borri
CENTURY 21 Botaniku
0694050064,0697045681
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR

Tirana › Tirana › Astiri
Per Shitje: 57000 € Zone 80 m²

Apartamenti ndhodhet te 2 palmat, ne Astir. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 80m2, i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje/ngrenje, tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ka orientim lindje, n...
Ref. BOT 1990
3645 Vizita
Agent
Eduart Borri
CENTURY 21 Botaniku
0694050064,0697045681
Property

Apartament 1+1 per Shitje te Rruga e K...

Tirana › Tirana › Rruga e Kavajes
Per Shitje: 80000 € Zone 75 m²

Apartamenti ndodhet ne nje prej komplekseve me te reja ne zonen e rruges se Kavajes . Parametrat e larte te punimeve dhe zona ku ndodhet kompleksi e bejne kete apartament nje mundesi shume te mire per...
Ref. BOT 1953
298 Vizita
Agent
Eduart Borri
CENTURY 21 Botaniku
0694050064,0697045681
Property

Apartament 2+1 per Shitje te Fresku

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 58000 € Zone 105 m²

Apartamenti ndodhet ne nje prej komplekseve me punime me cilesore ne zone. Pallati karakterizohet nga punime cilesore dhe hapesire shume e bollshme. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ambjent ngrenie dhe...
Ref. BOT 1921
1167 Vizita
Agent
Eduart Borri
CENTURY 21 Botaniku
0694050064,0697045681
Property

Apartament 2+1 per Shitje te Fresku

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 57500 € Zone 104 m²

Apartamenti ndodhet ne nje prej komplekseve me punime me cilesore ne zone. Ajri i paster dhe qetesia mbizoterojne ne kete zone . Pallati ka punime shume cilesore si nga ana teknike ashtu edhe izoluese...
Ref. BOT 1920
992 Vizita
Agent
Eduart Borri
CENTURY 21 Botaniku
0694050064,0697045681
Property

Shitet Toke ne Lunder

Tirana › Tirana › Farke
Per Shitje: 70000 € Zone 1050 m²

Toka ndodhet ne nje zone te zhvilluar me vila.Toka ka nje siperfaqe prej 1050 m2 dhe ka akses direkt ne rruge. E pershtatshme per vile individuale .Toka esht ne nje zone me shume gjelberim dhe dispo...
Ref. BOT 1894
588 Vizita
Agent
Eduart Borri
CENTURY 21 Botaniku
0694050064,0697045681
Property

Apartament 2+1 per Qira te Stacioni i ...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 300 € Zone 81 m²

Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe te fundit ne nje pallat ekzistues ne zones e Stacionit te Trenit. Zona krijon facilitete te shumta pasi ka dalje ne rruget kryesore te Tiranes dhe lidhje me sh...
Ref. BOT 1882
882 Vizita
Agent
Eduart Borri
CENTURY 21 Botaniku
0694050064,0697045681