zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN 5 MAJI...

Tirana › Tirana › Rruga 5 Maji
Per Shitje: 85000 € Zone 116 m²

Ne nje nga ndertimet e reja te ndertuar buze rruges 5 maji shitet apartament. Ai eshte i organizuar ne 2 dhoma fjetje, dhome ndjenje bashke me kuzhinen nje koridor dhe dy tualete. E gjihte hapesira i ...
Ref. Metropol 187
993 Vizita
Agent
Desara Turuku
CENTURY 21 Metropol
+355 67 20 40 485
Property

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TUALETE TEK RR...

Tirana › Tirana › Rruga Frosina Plaku
Per Shitje: 145000 € Zone 130 m²

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te perfunduar ne 2018 me punime shume cilesore, administrim te mire dhe eshte e vetmja hyrje ne katin perkates. Ndodhet ne katin e trete, per momentin eshte open spac...
Ref. Metropol 185
262 Vizita
Agent
Desara Turuku
CENTURY 21 Metropol
+355 67 20 40 485
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FROSINA PLAK...

Tirana › Tirana › Rruga Frosina Plaku
Per Shitje: 72000 € Zone 71 m²

Apartamenti ndodhet ne nje zone atraktive, ne katin e 5-te te nje pallati te ri me punime shume cilesore, te mire administruar me orientim Jug-Perendim. Eshte i organizuar nga ambienti i gatimit se ba...
Ref. Metropol 184
487 Vizita
Agent
Desara Turuku
CENTURY 21 Metropol
+355 67 20 40 485
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI!

Tirana › Tirana › Laprake
Per Qira: 370 € Zone 85 m²

Jepet me qira ambient biznesi me sipërfaqe 85 m2 në Laprakë . Ambienti ndodhet në katin e dytë të një pallati me fasade xhami me pamje nga rruga dhe është i përshtatur për aktivitete të ndryshme bizne...
Ref. Metropol 167
113 Vizita
Agent
Desara Turuku
CENTURY 21 Metropol
+355 67 20 40 485
Property

JEPER ME QERA DUPLEX PRANE FAKULTETIT ...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1300 € Zone 240 m²

Duplexi ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Gjendet ne katin e VI-VII te nje pallati te ri, me administrim te mire,ashensor dhe poste parkimi prane Fakultetit te Drejtesise. Kati i...
Ref. Metropol 122
82 Vizita
Agent
Desara Turuku
CENTURY 21 Metropol
+355 67 20 40 485
Property

APARTAMENT PER SHITJE NE ZONEN E TELEF...

Tirana › Tirana › Fresku
Per Shitje: 65000 € Zone 108 m²

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat e reja rezidenciale te ndertuara se fundmi ne Tirane. Ai pozicionohet afer zones se Teleferikut ne nje pallat me administrim te mire. Perbehet nga dy dhoma gjumi,...
Ref. Metropol 91
264 Vizita
Agent
Desara Turuku
CENTURY 21 Metropol
+355 67 20 40 485
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK PALLATET CAB...

Tirana › Tirana › Pallatet Çabej
Per Shitje: 49800 € Zone 83 m²

Shitet apartament ne rrugen Besim Alla. Ambienti eshte i organizuar nga: nje sallon, nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon. Ka ndricim natyral dhe sistem ngrohje. Per me teper informacion ose nje...
Ref. Metropol 75
534 Vizita
Agent
Desara Turuku
CENTURY 21 Metropol
+355 67 20 40 485
Property

Shitet apartament 2+1 ne Rugen Besim A...

Tirana › Tirana › Pallatet Çabej
Per Shitje: 81000 € Zone 135 m²

Shitet apartament ne Rrugen Besim Alla i organizuar : 1 sallon me hapsire te konsiderueshme me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. Dritaret jane te pajisura me dopio xham, ka sistem ngrohje d...
Ref. Metropol 67
187 Vizita
Agent
Desara Turuku
CENTURY 21 Metropol
+355 67 20 40 485